Arbejder ...

loading

Drenge til og med det år de fylder 14 år

Drenge

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8

Piger

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8
# Nummer Navn Klubber Rating Hurtig Lyn Elo Født
1 103110502 Jonas Bjerre Skanderborg Skakklub  2298 2079 2068 2338 2004
2 100602308 Filip Boe Olsen Nordre Skakklub  2220 2221 2224 2189 2003
3 100802927 Mads Pasztor BMS Skak Gribskov Skakklub  2017 1898 1902 2004 2003
4 103111054 Andreas Skovgaard Nørrebro Skakklub  1921 1746 1753 1989 2003
5 100202292 Sander Stage-Steffensen Køge Skakklub BMS Skak  1919 1861 2036 1952 2003
6 100501746 Adesh Easwaralingam Fredericia Skakforening  1845 1902 2021 1879 2003
7 103111055 Emil Skovgaard Nørrebro Skakklub  1714 1597 1263 1764 2003
8 100104090 Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub  1713 1649 957 1681 2005
9 100104150 Casper Yukun Liu Caïssa Gladsaxe BMS Skak  1706 1639 1338 1803 2005
10 100802763 Markus Andreas Baadsgaard Gribskov Skakklub  1691 1506 1698 1785 2003
11 101095138 Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968  1619 1541 1081 1675 2005
12 100301886 Albert Mechlenburg Møller Frem Skakklub  1592 1497 1268 1541 2007
13 100602552 Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968  1570 1383 - 1628 2003
14 100602575 John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1552 1560 1535 1419 2008
15 100103994 Donald Brinch Greve Skakklub  1540 1464 1283 - 2003
16 100901738 Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub  1535 1415 1435 1438 2006
17 100202092 Oscar Koch-Müller Præstø Skakklub  1533 1282 1392 1661 2004
18 100802931 Micki Aron Christoffersen Hillerød Skakklub  1527 1144 - 1416 2003
19 100602500 Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub  1515 1499 1154 1583 2003
20 100202329 Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1507 1318 - 1679 2005
21 100701680 Noah Ekholm Hobro Skakklub  1481 1213 1131 1491 2003
22 100202204 Villiam Vestergaard Præstø Skakklub  1472 1355 1214 1465 2004
23 100901686 Jacob Kindt Nielsen Kjellerup Skakklub  1466 1435 1025 1410 2003
24 100104075 Oliver Trier Caïssa Gladsaxe  1466 1137 1137 1564 2004
25 100301938 Jonathan Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1453 1368 1440 1470 2004
26 103110504 Mikkel Mejlvang Bornholms Skakklub  1441 1219 1219 1584 2003
27 101095048 Ture Jungberg Nielsen Aalborg Skakforening af 1889  1427 1473 1034 1542 2006
28 100202403 Mathias Stage Nykøbing F. Skakklub  1424 1000 1000 - 2003
29 100602551 Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968  1419 1453 - 1503 2003
30 100202293 Theo Stage-Steffensen Køge Skakklub BMS Skak  1414 1205 1194 1490 2004
31 100701752 Rune Nielsen Nørresundby Skakklub  1410 1140 1000 1354 2003
32 100103868 Kishichiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1402 1477 1203 1516 2004
33 100901694 Jacob Graves Viborg Skakklub  1397 1144 1144 - 2003
34 100202101 William Ellegaard Christensen Jyderup Skakklub  1383 1256 1152 1494 2005
35 102101041 Silas Høyerup Caïssa Gladsaxe  1378 1518 1142 1536 2005
36 100901687 Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub  1319 1369 1130 1406 2003
37 100202338 Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1302 1095 - 1506 2003
38 101095855 Vitus Bondo Medhus Skakklubben Evans  1295 1248 1257 1368 2009
39 100104248 William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  1292 1305 - 1466 2006
40 100301966 Bastian Kehrer Frem Skakklub  1287 1000 1000 1396 2005
41 100301862 Jonathan Aagaard Hansen Frem Skakklub  1283 1263 1096 1371 2005
42 100104036 Kasper Løth Mikkelsen Tåstrup Skakforening  1283 1076 1230 1522 2004
43 100301969 Alf Andries Frem Skakklub  1279 1198 1000 1350 2006
44 100104139 Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening  1278 1251 1000 - 2007
45 100901754 Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub  1266 1312 1081 - 2004
46 100202386 Knud Jacobsen Faxe Skakklub  1265 1277 1000 1392 2003
47 100104074 Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1252 1225 1122 1400 2003
48 100202278 Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub  1244 1221 1019 1170 2007
49 101095257 Lukas Iskos Nørrebro Skakklub  1216 1388 939 1185 2006
50 100301965 Elias Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1214 1122 977 1400 2006
51 100301932 Mikkel Strandby Hansen Sydøstfyn  1202 1496 - 1336 2005
52 100104343 Andreas Philip Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  1200 1144 1053 1316 2009
53 100701755 Sahel Qauomi Nørresundby Skakklub  1200 1200 1200 - 2008
54 101096042 Mads Kjeldsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1200 1259 - 2015
55 100104135 Jonas Falkenberg Tåstrup Skakforening  1197 1094 1085 1276 2004
56 100802777 Asbjørn Klitgaard Allerød Skakklub  1187 1237 1133 - 2004
57 100202250 Magnus Kehl Andersen Maribo Skakklub  1186 1000 1000 1364 2004
58 100602402 Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930  1181 1192 565 - 2006
59 103111577 Tobias Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1180 1218 1137 1541 2005
60 100104136 Rasmus Falkenberg Tåstrup Skakforening  1164 1207 980 1246 2004
61 100602494 Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen Skakklubben af 1968  1159 1208 - - 2005
62 100104165 Jacob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening  1154 1133 1129 1191 2003
63 101200025 Asger Haargaard Horsens Skakforening  1150 1313 1155 - 2004
64 101200026 Ricardt Riis Horsens Skakforening  1150 1237 1087 - 2005
65 100802908 Sarah Bækgård Andersen Roskilde Skakklub  1149 1000 1000 - 2006
66 100701651 Silas Ekholm Hobro Skakklub  1142 1167 1000 - 2005
67 100803057 David Lykke Olsen Bornholms Skakklub  1142 1000 1000 1596 2003
68 101096089 Jeppe Hald Falkesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  1135 1126 1000 - 2008
69 100104307 Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1129 1178 1000 1511 2007
70 100104083 Mathias Skogsed Hansen Hvidovre Skakklub  1111 1100 1100 - 2004
71 100104144 Sebastian Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1108 1000 1000 - 2005
72 100701748 Oskar Breinholt Hoffmann Jetsmark Skakklub  1105 1000 1000 1255 2007
73 100501766 Jakub Ciarcinski Esbjerg Skakforening  1100 1100 1100 - 2007
74 101095335 Ole Myrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
75 101095336 Kamil Kamil Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
76 101095606 William Bay Aagaard Skive Skakklub  1099 1029 1063 - 2004
77 100104220 Malte Dreves Erikstrup Caïssa Gladsaxe  1098 878 - - 2006
78 101095285 Davit Grigorian Nr.Åby Juniorskakklub  1091 1023 523 - 2007
79 100802858 Mikkel Storgaard Allerød Skakklub  1090 1047 1047 - 2004
80 100104399 Noah Wahlgreen Nørrebro Skakklub BMS Skak  1089 1265 1000 - 2007
81 100104233 Hagbard Sejner Amager Skakforening  1084 1079 - - 2005
82 100301956 Illia Kreitor Nr.Åby Juniorskakklub  1079 1005 1000 - 2005
83 100602633 Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968  1078 1316 1100 - 2003
84 100301947 Adam Stanczyk Christensen Faaborg Skakklub  1074 1241 - 1262 2006
85 100104306 Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1070 1182 1000 1408 2007
86 100104203 Leo Leyang Goh Dyrkjøb Nørrebro Skakklub  1066 1038 - - 2006
87 101095479 Sebastian Bertel Iversen Jetsmark Skakklub  1064 1100 1100 - 2003
88 100602591 Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub  1063 1112 1100 1343 2003
89 100202376 Carl Frederik Wood Pedersen Maribo Skakklub  1055 1070 1000 - 2004
90 100602595 Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1054 1193 - 1340 2006
91 100301964 Asger Hvingelby Nr.Åby Juniorskakklub  1045 1000 982 - 2005
92 100202417 Rasmus Poulsen Køge Skakklub  1045 1000 1000 - 2003
93 100104391 Trinh Trong Nguyen Tåstrup Skakforening  1043 987 964 - 2005
94 100803068 Oscar Linding Groes Allerød Skakklub  1043 1000 1000 - 2005
95 100901783 Carl Emil Kærsgaard Knudsen Skive Skakklub  1042 864 978 - 2005
96 101095543 Jeppe Libach Makholm Skive Skakklub  1040 1027 1000 - 2006
97 100802987 Kalle Himmelstrup Helsingør Skakklub  1038 953 - - 2004
98 100104346 Aksel Schjeltved Brøndby Skakklub  1038 1000 1000 - 2006
99 100104376 Tobias Ginnerup-Nielsen Amager Skakforening  1038 1000 1000 - 2006
100 100802943 Magni Cederholm Frederikssund Skakklub Hillerød Skakklub  1037 1071 - - 2007
101 100202335 Gustav Blach Jensen Møn Skakklub  1036 - - - 2008
102 101096190 Matt Han Hvidovre Skakklub  1034 1000 1000 - 2005
103 100802929 Victor Jee Rungew Roskilde Skakklub  1032 - - - 2004
104 101095271 Casper Sode Bornholms Skakklub  1031 1000 1000 - 2004
105 100202363 Rune Ask Jakobsen Maribo Skakklub  1031 858 1000 - 2006
106 100202385 Jakob Panek Faxe Skakklub  1025 1197 1000 - 2003
107 100901792 Frede Vogntoft Andreasen Lemvig Skakklub  1020 1090 1000 - 2003
108 101096154 Mikkel Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1020 1020 1020 - 2006
109 100802925 Marius Møller Nyborg Hillerød Skakklub  1019 1066 - - 2006
110 100202383 Kasper Andreasen Faxe Skakklub  1018 938 1000 - 2005
111 100104290 Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Brøndby Skakklub  1018 1059 1000 - 2006
112 100104380 Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening  1018 938 1000 - 2006
113 100602594 Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1012 1083 - 1302 2005
114 100202282 Rasmus Fabricius Møn Skakklub  1007 - - - 2004
115 101095725 Daniel Sandberg Jensen Maribo Skakklub  1007 1064 1000 - 2006
116 101095507 Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub  1004 1163 500 - 2006
117 100301929 Jacob Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1003 - - - 2004
118 100104348 Oliver Wu Nørrebro Skakklub  1003 1194 1000 - 2008
119 100602574 Carl Emil Richter Thyssen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 626 - 2005
120 100202340 Axel Ravnsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1018 1000 - 2005
121 100104241 Jacob S Larsen Lyngby-Virum Skakklub  1000 - - - 2005
122 100802950 Mikki Rydahl Aspholm Frederikssund Skakklub  1000 829 - - 2009
123 101095261 Markus Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1025 1000 - 2004
124 101095262 Kristian Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
125 101095264 Aleksander Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
126 100104276 Emil Stilling Horsens Skakforening  1000 900 - - 2005
127 100104279 Jacob Miszkiewicz Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
128 100104280 Asbjørn Voldby Sünksen BMS Skak  1000 - - - 2003
129 100602596 Noa Sinding Syddjurs Skakklub  1000 1126 500 - 2008
130 100104283 Silius Ayo Sølvertorp Brønshøj Skakforening  1000 960 - - 2007
131 100104284 Prince Gera Brønshøj Skakforening  1000 901 - - 2004
132 100802971 William Norman Allerød Skakklub  1000 962 - - 2007
133 100104286 Kasper Nikolaj Allerup Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2009
134 100104287 Victor Ischenko Amager Skakforening  1000 - - - 2008
135 100104257 Samuel Salas Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
136 101095306 Thomas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 935 1000 - 2005
137 100202137 Lucas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
138 100802798 Valdemar Marager Allerød Skakklub  1000 - - - 2003
139 100103976 Oliver Watts BMS Skak  1000 982 1000 - 2006
140 100104006 Urban Jensen BMS Skak  1000 - - - 2005
141 100901711 Alexander Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 1228 - - 2003
142 100901712 Christoffer Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 962 - - 2005
143 100104130 Adam Storm BMS Skak  1000 - - - 2004
144 100202290 Milo Johannsen Haslev Skakklub  1000 622 - - 2005
145 100104180 David Rathkens Norup Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2006
146 100104182 Gustav Biel Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2009
147 100104189 Emil Seidelin Dam Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
148 100802936 Frederik Wittig Roskilde Skakklub  1000 - - - 2009
149 100104226 Kristian Valsted Tåstrup Skakforening  1000 825 - - 2006
150 101095532 Simon Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
151 101095533 Noah Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 617 500 - 2007
152 101095535 Linette Søndergaard Beck Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 793 500 - 2007
153 101095536 Torre Pallesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 702 500 - 2006
154 101095537 Helga Kruse Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
155 101095538 Marius Porsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 664 500 - 2007
156 101095539 Tilde Hougaard Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
157 101095540 Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 500 - 2009
158 101095545 Kasper Damgaard Pagh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2004
159 101095546 Carl Emil Ellerbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1024 500 - 2007
160 101095547 Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 830 500 - 2005
161 101095548 August Højmark Baskjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 757 500 - 2007
162 101095549 Noah Sikkjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 639 500 - 2007
163 101095550 Lorea Damgård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 556 500 - 2007
164 101095551 Laura Gammelgård Ulrik Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 687 500 - 2007
165 101095552 Liva Nygaard Lunde Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2007
166 101095553 Marie Grav Haslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
167 101095554 Oliver Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 699 500 - 2007
168 101095555 Anders Thorsted Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 648 500 - 2007
169 101095556 Niels Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 613 500 - 2005
170 101095557 Gitte Lyhne Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 520 500 - 2008
171 101095558 Jeppe Ring Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
172 101095559 Victor Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 684 500 - 2007
173 101095589 Oskar H. Abraham Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 716 500 - 2007
174 101095590 Marius T. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 673 500 - 2007
175 101095591 Mathias L. Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
176 101095592 Storm L. Batting Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
177 101095593 Tobias H. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
178 100202369 Anton Frimann Møn Skakklub  1000 1019 1000 - 2004
179 100202370 Alexander Lind Møn Skakklub  1000 996 1000 - 2006
180 100202371 Hjalte Engelhardt Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
181 101095503 Nikolaj Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 960 500 - 2003
182 101095505 Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1119 500 - 2005
183 101095506 Magnus Lund Borges Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 966 500 - 2004
184 101095510 Nikolaj Hense Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2007
185 101095512 Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 850 500 - 2003
186 101095513 Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1005 500 - 2003
187 101095514 Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 803 500 - 2006
188 101095517 Mathias Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 917 500 - 2004
189 101095518 Askil Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 800 500 - 2004
190 101095519 Thoke Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2006
191 101095521 Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1013 500 - 2007
192 101095522 Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 643 500 - 2007
193 101095523 Gustav Bruaer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 729 500 - 2006
194 101095524 Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 774 500 - 2007
195 101095525 Karoline Ryge Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 755 500 - 2007
196 101095526 Tobias Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 779 500 - 2005
197 101095527 Smila Kehlet Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2009
198 101095528 Lukas Bramstorp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 748 500 - 2007
199 101095529 Mikkel Hvas Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 599 500 - 2007
200 101095530 Magnus Vest Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 629 500 - 2008
201 101095531 Casper Steiniche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 659 500 - 2007
202 101095560 Katrine Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 723 500 - 2008
203 101095561 Emil Kjær Kulhmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 665 500 - 2007
204 101095562 Frederik Hammer Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 646 500 - 2007
205 101095563 Benyt 101095524 --- Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2007
206 101095564 Maximillian Moselund Brieghel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 756 500 - 2006
207 101095565 Emilia Thøgersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 610 500 - 2007
208 101095566 Emil Frederiksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
209 101095567 Anders Johannes Christoffersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
210 101095568 Mikkel Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
211 101095569 Peter Tofte Ernebjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 655 500 - 2007
212 101095570 Lucia Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 700 500 - 2007
213 101095571 Oskar Hove Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
214 101095572 Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 519 500 - 2008
215 101095573 Yannik Breitenbach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 579 500 - 2007
216 101095574 Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 712 500 - 2007
217 101095575 Mika Dybdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 680 500 - 2007
218 101095576 Jakob Rickers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
219 101095577 Mika Johan Kuijpers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 725 500 - 2007
220 101095578 Magnus Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 772 500 - 2007
221 101095579 Emil Ø. Baggesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 684 500 - 2007
222 101095581 Benyt 100901770 --- Andreas B. Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
223 101095582 Danni Schrøder-Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 621 500 - 2004
224 101095583 Linus Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 742 500 - 2007
225 101095585 Silas Troldtoft Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 802 500 - 2005
226 101095586 Alonzo Giao Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2009
227 101095587 Enzo Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 624 500 - 2007
228 101095588 Bilal Abdo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 718 500 - 2007
229 101095622 Peter Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 670 500 - 2006
230 101095624 Benyt 101095623 - Bjarke Bregendahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
231 101095625 Frederikke Amalie Meyer Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
232 101095627 Agnethe Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 683 500 - 2007
233 101095628 Halfdan Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
234 100802935 Mikkel Ratzlaff Helsingør Skakklub  1000 - - - 2006
235 100104218 Andreas Schou Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
236 101095639 Oskar Breinholt Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 973 1000 - 2007
237 101200022 Arul Nigam Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
238 100901782 Mads Møller Franck Kjellerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
239 100701702 Willads Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
240 101095397 Anniken Vestby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2015
241 100301951 Jason Neunzling Faaborg Skakklub  1000 787 - - 2006
242 101095267 Silas Soelberg-Larsen Bornholms Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
243 100802956 Lasse Vinding Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2005
244 100104230 Vasanth Kathiravan Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2005
245 101095205 Nikolaj Kiel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 841 1000 - 2006
246 100104296 Emil West BMS Skak  1000 - - - 2007
247 100901778 Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub  1000 780 - - 2007
248 101095375 Benyt 100602589 --- Gustav Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2004
249 101095376 Frida Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 820 500 - 2006
250 101095377 Aske Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1053 500 - 2006
251 101095469 Samuel Glem Zeuthen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2009
252 101095470 Mathias Brandt Danborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
253 101095471 Jonathan Jungfalk Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2005
254 101095472 Emil Mørkehøj Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2005
255 101095473 Erik Henning Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2003
256 101095474 Daniil Korenev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 955 1000 - 2005
257 101095475 Carl Als Schrøder Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 975 1000 - 2003
258 101095477 Jacob Emil Dreiøe Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 863 1000 - 2005
259 101095485 William W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2003
260 101095499 Malte Pedersen Køge Skakklub  1000 865 1000 - 2008
261 100104314 Benjamin Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1041 - - 2005
262 100104318 Nicolas Engberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 672 500 - 2007
263 101095502 Frederik Korsholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 500 - 2003
264 100202107 Andreas Højgaard Faxe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
265 100104174 Abel Semsey Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2006
266 100802945 Emil Keis Neerbek Allerød Skakklub  1000 - - - 2006
267 101095309 Jesper Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2003
268 101095310 Jason Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 1000 - 2006
269 100202366 Osvald Wibe Juul Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
270 100202367 Sigurd Kristianssøn Skovbo Skakklub  1000 865 1000 - 2008
271 101200015 Alexander Ferslev Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
272 101095497 Walther Karrebæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
273 100602606 Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 820 879 - 2006
274 100602607 Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 966 1000 - 2005
275 100602609 Malthe Stubkjær Høxbro Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 770 1000 - 2007
276 101095605 Anton Henningsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 783 900 - 2006
277 100301959 Valdemar Nielsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
278 101095674 Valdemar Ulstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 888 1000 - 2003
279 101095678 Frede Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2003
280 101095692 Thore Creve-Fræmohs Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2006
281 100803007 Halfdan Krogh Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
282 100803008 Anton D Michael Roskilde Skakklub  1000 944 1000 - 2009
283 100803009 Jeppe Dahl Andersen Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
284 101095701 Rasmus Astrup Skov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 962 1000 - 2009
285 101095748 Albert Sylvest Helsingør Skakklub  1000 956 1000 - 2004
286 100104349 Vitus Rønnebæk Kornum Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
287 101095754 Karthi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1131 1000 - 2003
288 100803021 Filip Bartlomey Klimek Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
289 100901790 Gustav Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
290 100104357 Liila Frederikke kiss Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
291 100701770 Lucas Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
292 101095930 Christian Abild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1473 1000 - 2004
293 101095931 Christoffer Rosendahl Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2004
294 100104388 Magnus Lundin Overbeck Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2003
295 100104389 Terkel Dam Sunne Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
296 101095954 Kasper Iversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 982 1000 - 2006
297 100701773 Anton Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
298 100202415 Victor Seest Dinesen Greve Skakklub  1000 975 1000 - 2006
299 101095955 Ea L. G. Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 845 1000 - 2004
300 100202249 David Foy Greve Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
301 100301973 Lucas Holst Høyberg Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
302 100301974 Søren Dalskov Christensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
303 100104021 Emil Hedegaard Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
304 101095986 Jonathan Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1083 1000 - 2006
305 101095988 Lucas Møller larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
306 100602636 Rasmus Maschke Tingleff Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 921 1000 - 2009
307 100602637 Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 924 1000 - 2007
308 100602638 Maximillian Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
309 100602639 Constantin Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
310 100602641 Frederik Vestergaard Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 901 1000 - 2007
311 100803055 Elias Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
312 100803056 Noah Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
313 100202360 Gustav Bøjlund Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
314 100104301 Thomas Ek Udahl Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
315 100104302 Elias Schjøttz Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2008
316 100104303 Alfred Boes Askaa Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2006
317 100104304 Oscar Brinck-Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2009
318 100104331 Lasse Secher BMS Skak  1000 1000 1000 - 2004
319 101095629 Svend Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 626 500 - 2009
320 101095633 Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 749 500 - 2007
321 100104338 Milo Nybro Fröjd Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
322 100803002 Jeppe Simonsen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
323 100803003 Folke Højby Petersen Gribskov Skakklub  1000 1000 1000 - 2016
324 100104340 Frederik Davidsen Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
325 100803010 Noah Jepsen Helsingør Skakklub  1000 1005 1000 - 2006
326 100202395 Niklas Carstensen Køge Skakklub  1000 928 1000 - 2008
327 100104328 Tobias Staunsholm BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
328 100104329 Andreas Elton Dam BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
329 100104330 Mads Dirch Poulsen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2004
330 101096044 Max Jarner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1023 1000 - 2008
331 101096045 Tobias Balslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2008
332 101096046 Mikkel Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1038 1000 - 2004
333 101096047 William A F Glenthøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1045 1000 - 2007
334 101096048 Victoria Izaura Damm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 849 1000 - 2010
335 101096049 Emil Westh Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2006
336 101096050 Mads Gottschalck Egeberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
337 101096051 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1034 1000 - 2008
338 101096053 Albert William Højstrøm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2008
339 101096054 Carl Emil Weimann Frederikssund Skakklub  1000 998 1000 - 2007
340 101096055 Emil Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 903 1000 - 2003
341 101096056 Kasper Afzelius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 948 1000 - 2004
342 100104400 Daniel Sandholm Aaes BMS Skak  1000 1000 1000 - 2010
343 100901795 Alberte Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
344 100202429 Simon Kaare Petersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
345 100104405 Max Granly Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
346 100701775 Magnus Laustsen Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
347 100202431 Nicky Rasmussen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
348 101095972 Simon Damm Marcussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2008
349 100202419 Gustav G. Jansen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
350 100202420 Sylvester S. Olsen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
351 100202422 Jesper Iwan Jørgensen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
352 100202423 Viktor Fior Møller Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
353 100202425 Andreas Salskov Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
354 100202426 Nicolai Salskov Møn Skakklub  1000 991 1000 - 2006
355 100202433 Tim Glastrup Møn Skakklub  1000 1009 1000 - 2006
356 100202434 Thomas Holmquist Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
357 101095824 Mikkel Vinh Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2006
358 100901785 Rasmus Niss Bojesen Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
359 101095831 Torben Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1203 1000 - 2016
360 100802982 Oliver Villadsen Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2007
361 101095384 Oskar van Meel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 865 1000 - 2007
362 100104295 Alexander Fürst Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
363 101095726 Kristian Maahr Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2006
364 101095733 Simon Gram Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 814 937 - 2003
365 100104362 Sebastian Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2016
366 100104363 Alexander Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
367 100104366 Mikail Cetiner Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
368 100202405 August Vincent Buchwald Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
369 100104371 Martin Weider Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
370 100803026 Rasmus Bo Sandbekk Olsen Frederikssund Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
371 100104375 Carl Als Schrøder Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
372 100803023 Villads Emil Gaudesen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
373 100701762 Lykke B. Thomsen Brønderslev Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
374 100803025 Vedenta Sinha Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
375 100202409 Sylvester Godthelp Kureer Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
376 100104378 Mads Amstrup Jørgensen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2006
377 100602632 Karen Sommer Bach Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2006
378 100202413 Mathias Whitehorn Køge Skakklub  1000 899 1000 - 2009
379 100202414 Lukas Frier Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
380 100803036 Luca E Klæø Hillerød Skakklub  1000 960 1000 - 2004
381 101095919 Pelle Bording Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 908 1000 - 2004
382 100104393 Thomas Valsted Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
383 101095961 Thorvald Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
384 101095962 Morgan Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2006
385 101095963 Conrad Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 946 1000 - 2005
386 101095964 Oscar Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
387 101095965 Lea Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 881 1000 - 2005
388 101095966 Benjamin Gjesing Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 928 1000 - 2008
389 100803061 Oscar Bech Langeland Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
390 101096095 Anton Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
391 100803063 Elias Koefoed Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
392 100104408 Dexter Mazin-Lorck Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
393 100104409 Phillip Reul Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
394 100803064 Charif Zazzou Helsingør Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2007
395 100803065 Ahmad Zazzou Helsingør Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 942 1000 - 2009
396 100602650 Karl Taagaard Hansen Skakklubben af 1968  1000 993 1000 - 2004
397 100301981 Stig Howmand Poulsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
398 100301982 Kasper Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
399 100301983 Nikolaj Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
400 100301984 Lukas Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
401 100701780 Ahmad Dallal DSA Skak  1000 1000 1000 - 2009
402 100701783 Nataniel Bernth Strømgaard Hansen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
403 100104410 David Samuel Vedel Olivo Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
404 100104411 Sania Hussain Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2009
405 100104412 Filip Madsen Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2008
406 100803066 Vitus Kongsted Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
407 100803069 Simon Gad Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
408 100602647 Markus Eriksen Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2007
409 100602649 Linus Nørgaard Jensen Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2008
410 100104415 Villads Burkal Stadager Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2005
411 100104417 Nicholas Winsløv Steffensen Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2008
412 100202438 Bertil Johan Sivager Nykøbing F. Skakklub  1000 1023 1000 - 2007
413 100202439 Theodor Anton Sivager Nykøbing F. Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
414 100104419 Kai Newman-Balding Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
415 100104420 Malthe Nielsen Bogø Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
416 101096196 Isak Babi Brintlev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2008
417 100301987 Storm Lægdsmand Sørensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
418 100803073 Philip Solberg Jensen Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
419 100202441 Lau Dahl Højgaard Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
420 100202442 Sebastian Petersen Præstø Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
421 100104423 Elin Wu Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2011
422 101096224 Patrick Grønhøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1045 1000 - 2005
423 100104427 Noah Bech BMS Skak  1000 1000 1000 - 2006
424 101096290 Niclas Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2003
425 101096295 Kim Bong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2003
426 101096297 Else Lyberth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2004
427 100202444 Paulius Meskenas Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
428 100202445 Vaidas Meskenas Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
429 100202358 Parimalan Sriramajayam Næstved Skakklub  998 966 1065 1198 2006
430 100104048 Benjamin B. Lassen Amager Skakforening  989 1000 1000 - 2005
431 100104236 Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub  989 1160 - - 2006
432 101095626 Linus Roed Gundorf Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  987 849 500 - 2008
433 101095483 Niels Sørensen Horsens Skakforening  987 1096 1036 - 2004
434 100104298 Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  984 1018 - - 2008
435 100104288 Simon Rostad Olsen Amager Skakforening  980 - - - 2003
436 100202398 Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub  978 989 1000 - 2003
437 100802952 Christian Vejen Weichel Helsingør Skakklub  976 1239 1000 - 2003
438 100202339 Emil Bang Køge Skakklub  974 1118 - - 2007
439 100802954 Nis Madsen Helsingør Skakklub  973 1149 1000 1612 2004
440 101095616 Janosh Easwaralingam Fredericia Skakforening  971 1048 1090 1186 2006
441 100701677 Patrick Grønhøj Aars Nibe Skakklub  971 1000 1000 - 2005
442 100901784 Ali Al Timimi Skive Skakklub  967 998 1005 - 2003
443 100202394 Daniel Rokin Køge Skakklub  966 1000 1000 - 2008
444 101095967 Hjalte Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  966 969 1000 - 2004
445 100202373 Aleksander Nicolaj Andersen Køge Skakklub  962 1000 1000 - 2008
446 101095542 Andreas Vang Lyhne Jensen Skive Skakklub  958 918 500 - 2005
447 100701624 Silas Tram Lux Skørping Skakklub  955 1078 1062 - 2004
448 100202392 Laurits Nielsen Nykøbing F. Skakklub  955 1128 1000 - 2006
449 100803062 Jonas Koefoed Hillerød Skakklub  955 1000 1000 - 2009
450 101096191 Julius Holdt Hvidovre Skakklub  953 1000 1000 - 2007
451 101095904 Konrad Volder Køge Skakklub  950 993 1000 - 2006
452 100202393 Samuel Gamborg Nielsen Nykøbing F. Skakklub  947 894 1000 - 2006
453 100802993 Gorm Nissen Allerød Skakklub  942 1000 1000 - 2003
454 100104351 Bertram Sand Hesselholdt Tåstrup Skakforening  942 980 971 - 2007
455 101095973 Philip Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skive Skakklub  937 995 898 - 2005
456 100803044 Arthur Stavis Rosman Allerød Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  937 1047 1000 - 2006
457 100104365 Marcus Holmberg, Amager Skakforening  935 1000 1000 - 2007
458 100802933 Magnus Vals-Sjøstrand Hillerød Skakklub  933 - - - 2003
459 100202406 Samyar Parsaei Holbæk Skakklub  928 885 1000 - 2005
460 100104332 Milan Frost Nørrebro Skakklub  924 1000 1000 - 2007
461 100104086 Nelli Zsigri Dyndgaard Nørrebro Skakklub  924 955 1000 - 2006
462 101095907 Augusta Bollmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  924 719 800 - 2009
463 100901793 Malte Frydenskov THY Skakklub  919 1000 1000 - 2004
464 101095911 Rasmus Whitehorn Køge Skakklub  917 1097 1000 - 2005
465 101095774 Mathias Wallin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  912 856 912 - 2007
466 101095379 Anton Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 893 900 - 2007
467 101095755 Louie Hagelin Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 991 900 - 2003
468 101095757 Nikolaj Boje Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1058 900 - 2003
469 100803053 Theodor Scavenius Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2007
470 101095897 Benjamin Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2014
471 101095989 Peter Vedel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  900 898 900 - 2010
472 101095990 Daniel Kilic Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 819 900 - 2007
473 101095665 Farhad Quame Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 909 900 - 2005
474 101095649 Katrine Bagger Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 875 900 - 2005
475 101095650 Nicklas Aaberg Warncke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 848 900 - 2005
476 101095971 Trihn Trong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2005
477 101095870 Laura Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 865 900 - 2004
478 101095871 Sara Olesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 891 900 - 2004
479 101095873 Henrik Mahs Jæger Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 851 900 - 2007
480 101095874 Victor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 837 900 - 2006
481 101095865 Karl Bruun Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2007
482 100803052 Nicky Hørby Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2008
483 101096107 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1068 900 - 2008
484 101096184 Patrick Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 889 900 - 2004
485 101096221 Precious Grønhøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1026 900 - 2007
486 101096225 Carl Taagaard Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 900 900 - 2004
487 100901770 Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub  897 949 - - 2006
488 100202396 Vincent Videbæk Holbæk Skakklub  888 888 1000 - 2007
489 100803038 Philip Holm Olsen Hillerød Skakklub  888 858 1000 - 2004
490 100202277 Marius Vestergaard Præstø Skakklub  883 741 885 - 2006
491 100104342 Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  879 956 1010 - 2007
492 100104352 Lasse Tuuri Pedersen BMS Skak  876 1000 1000 - 2007
493 100701765 Markus Vadsholt Madsen Hjallerup Skakklub  875 1000 1000 - 2004
494 101095476 Alice Zsigri Dyndgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  870 773 1000 - 2009
495 100802992 Sverre Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  868 1000 1000 - 2008
496 100202374 Nikolaj Li Køge Skakklub  861 954 1000 - 2007
497 101095369 Ricardt Riis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2006
498 101095378 Asger Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 972 800 - 2004
499 101095702 Celia Qing Kofod Toxborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 838 800 - 2004
500 101095703 Nicolaj Salskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 772 800 - 2007
501 101095704 Maria Frydendal Balleby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 778 800 - 2004
502 101095705 Jarl Stoffer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 825 800 - 2004
503 101095758 Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 659 800 - 2006
504 101095759 Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 875 800 - 2006
505 101095760 Harpa Sigurros Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 762 800 - 2006
506 101095761 Thue Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 944 800 - 2005
507 101095762 Mikkel Litrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2006
508 101095763 Silas Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2007
509 100701772 Frederik Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  800 1000 1000 - 2006
510 101095985 Tristan Ostertag-Shaw Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 791 800 - 2007
511 101095991 Philip Reul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 760 800 - 2006
512 101095992 Ofelia Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 789 800 - 2006
513 101095993 August Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 510 800 - 2008
514 101095998 Adam Sahel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2005
515 101095666 August Skytte Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2008
516 101095706 Rian hoque Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 787 800 - 2004
517 101095764 Nikolaj Strauss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 784 800 - 2005
518 101095647 Nicolai Ze Ling Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 806 800 - 2008
519 101096058 Lucas Gyllenøhr Køser Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 820 800 - 2004
520 101096076 Skjold Hedelykke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 925 800 - 2007
521 101200044 Esben Poulsen Horsens Skakforening  800 899 1036 - 2006
522 101095974 Benjamin Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 938 800 - 2008
523 101095981 Joel Weiss Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2008
524 101095984 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Nørrebro Skakklub  800 758 800 - 2008
525 101200046 Simon Haargaard Horsens Skakforening  800 784 800 - 2006
526 101096084 Jacob Guldmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 816 800 - 2006
527 101096086 William Grønn Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2008
528 101095876 Katrine Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 776 800 - 2004
529 101095877 Laura Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 681 800 - 2006
530 101095878 Naya Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 841 800 - 2007
531 101095879 Viktoria Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 892 800 - 2004
532 101095880 Elinborg Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 755 800 - 2004
533 101095881 Witus Cramer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 782 800 - 2008
534 101095882 Marius Janse von der Rendsburg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 1069 800 - 2007
535 101095883 Liva Langendorff Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 769 800 - 2004
536 101095884 Omid Salim Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 872 800 - 2006
537 101095943 Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930  800 1116 800 - 2008
538 101095944 Emil Vognstoft Andreassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 962 800 - 2006
539 101095945 Alexander Kringstad Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 645 737 - 2007
540 101095946 Aksel Kærsgaard Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 627 811 - 2007
541 101095957 Alfred Greisen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2007
542 101096100 Santiago Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 667 800 - 2009
543 101096103 Vilbert Østergård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 904 800 - 2007
544 101096167 Elias Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2005
545 101096168 Arthur Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 958 800 - 2003
546 101096209 Kamma Skarbinika Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 766 800 - 2009
547 101096212 Nicklas Sebastan Engler Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 791 800 - 2005
548 101096213 Augustas Bendoraitis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 760 800 - 2008
549 101096216 Arthur Johanson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 863 800 - 2006
550 101096223 William Skjølstrup Hartmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 823 800 - 2008
551 101096291 Casper Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2004
552 101096292 Mathias Skrydstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2003
553 101096293 Mohammad Ali Hammond Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2004
554 101096294 Basel Mille Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2004
555 101095623 Bjarke Bregendahl Skive Skakklub  798 770 500 - 2006
556 100701764 Asger Møller Mikkelsen Hjallerup Skakklub  793 1000 1000 - 2006
557 101095368 Sille Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 936 700 - 2008
558 101095675 Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 828 700 - 2008
559 101096000 Marius Kjær Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 725 700 - 2008
560 101096001 Albert Surland Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 554 700 - 2008
561 101096002 Lili Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 653 700 - 2007
562 101096003 Sebastian Kjærgaard Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
563 101096005 MM Herluf Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 531 700 - 2008
564 101096006 Mathias Johannesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2008
565 101096007 Joachim Axel Juncher Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 727 700 - 2008
566 101095667 Andreas Krainert Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 545 700 - 2009
567 101095668 Adrian Vogeley Mikkelsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 613 700 - 2008
568 101095669 Jens Christian Damholt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2006
569 101095765 Karl Emil Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 817 700 - 2007
570 101095766 Andreas Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 906 700 - 2004
571 101095767 Markus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
572 101095768 Rasmus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 581 700 - 2007
573 101095769 Daniel Meier Hougaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
574 101095770 Sebastian Mathiasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2007
575 101095771 Oliver Nymann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
576 101095772 Nicoline Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 932 700 - 2007
577 101095773 Noah Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2009
578 101095648 Haflidi Olafsson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
579 101095651 Storm Knud Halskov Luth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2008
580 101095652 David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 772 700 - 2009
581 101095653 Niels Toftdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 808 700 - 2008
582 101096025 Sophia Simak Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2009
583 101096026 Henrik Kæmp Egeskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2008
584 101096027 Arion Zeneli Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
585 101096029 Hannah Marquart Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
586 101096030 Noah Dejgaard Stidsing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 597 700 - 2009
587 101096031 Alexander Preuss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 547 700 - 2010
588 101096032 Peter Christian Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2010
589 101096033 Hannah Bie Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 669 700 - 2008
590 101096034 Chilas Rieper Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 702 700 - 2008
591 101096035 Rasmus Graversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 500 700 - 2008
592 101096036 Signe Poulsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2008
593 101096037 Viktor Linaa Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2008
594 101096038 Magnus Schmidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 732 700 - 2008
595 101096039 Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 853 700 - 2007
596 101096059 Christian Almtoft Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Kjellerup Skakklub  700 759 700 - 2010
597 101096060 Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 881 700 - 2007
598 101096068 Alexander Vestergaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
599 101096069 Anders Alstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 619 700 - 2009
600 101096070 Asger Boesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 720 700 - 2010
601 101096071 Carl Jacob Wellner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
602 101096072 Jonathan Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 690 700 - 2009
603 101096073 Lucas Grundvig Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2010
604 101096074 Marcus Richter Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 815 700 - 2010
605 101096075 Oliver Refvik Tindbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 921 700 - 2004
606 101096077 Frida Marie Grauengaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
607 101096078 Halina Yuhan Wu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2009
608 101095722 Minh Quang Cimera Son Heoksema Silkeborg Skakklub Af 1930  700 781 700 - 2007
609 101095885 Mads Arberg Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 500 700 - 2010
610 101095886 Isabella Smidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2006
611 101095887 Cyra Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2007
612 101095888 Tobias Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 577 700 - 2006
613 101095889 Axel Skovgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 592 700 - 2007
614 101095890 Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 823 700 - 2006
615 101095891 Crystal Queency Rosaldo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 738 700 - 2006
616 101095892 Noah Hem Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 673 700 - 2006
617 101095893 Liv Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
618 101095894 Ròi Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 651 700 - 2006
619 101095895 Laura Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
620 101095922 Rasmus Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 758 700 - 2007
621 101095923 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 750 700 - 2008
622 101095924 Liva Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 960 700 - 2007
623 101095920 Crystal Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 565 700 - 2006
624 101095921 Alma Linn Abildgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 714 700 - 2008
625 101096096 Marius Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 813 700 - 2008
626 101096097 Oliver Primdahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 689 700 - 2008
627 101096098 Noah Richter-Bjerre Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 639 700 - 2010
628 101096099 Anton Kjærgaard Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 574 700 - 2008
629 101096101 Alma Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 709 700 - 2008
630 101096102 Frida Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
631 101096104 Theodor Holm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 588 700 - 2008
632 101096105 Victoria Houston Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 567 700 - 2008
633 101096106 August Barsballe-Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 775 700 - 2007
634 101096108 Christian Brandt Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 887 700 - 2007
635 101096138 Alex Lu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 666 700 - 2008
636 101096139 Kalle Wind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2007
637 101096140 William Kamp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 765 700 - 2005
638 101096141 Christian Bech Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 795 700 - 2006
639 101096142 Sebastian Kjærsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
640 101096146 Abdallah Abdallah Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2004
641 101096147 Benjamin Langberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2007
642 101096148 Bisugu Roger Shomari Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2004
643 101096149 Carl Weller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
644 101096150 Felix Fjorback Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2010
645 101096152 Christian Bødker Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2008
646 101096153 Aleksandar Pereula Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2004
647 101096116 Peter Sommer Bach Skakklubben Rokaden  700 651 700 - 2004
648 101096132 Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 752 700 - 2007
649 101096133 Jeppe Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
650 101096134 Gustav Rasmus Tode Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2009
651 101096135 Karen Sommer Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 779 700 - 2005
652 101096215 Oskar Johanson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2008
653 101096217 Noah Fabricius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2006
654 101096218 Emil Pisani Laugesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 624 700 - 2008
655 101096219 William Bang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 705 700 - 2008
656 101096220 Nikoline Sofia Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 592 700 - 2009
657 101096222 Oliver Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2010
658 101096234 Jones Fayoumi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
659 101096235 Christian Berring-Ekander Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
660 101096236 Tobias Kærgaard Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
661 101096237 Anne Kirstine Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
662 101096238 Wadie Elchemali Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
663 101096239 Rosa Wittendorf Karason Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
664 101096240 Mariam Hakimzada Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
665 101096241 Ahmed Mohamed Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
666 101096242 Mohamed Abdirahman Jama Abdirahman Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
667 101096243 Sofija Dalkilika Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
668 101096244 Idiris Said Abdi Diireye Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
669 101096245 Mohammed Ismail Jama Aden Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
670 101096246 Yoris Ibrahim Omarieh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
671 101096247 Salmo Ahmed Muhidin Roble Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
672 101096248 Layla Mohamed Suleiman Yousuf Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
673 101096249 Fatma Nader Makiya Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2005
674 101096250 Josue Vivi Kubwira Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2005
675 101096251 Ahmad Mohamad Rasoul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2005
676 101096252 Essa Redha-Wais Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2005
677 101096253 Frode Odgaard Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
678 101096254 Hugo Vinter Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
679 101096255 Rasmus Mønster Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2006
680 101096256 Marius Berg Kobberø Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
681 101096257 Mads Kondrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
682 101096258 Signe Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
683 101096259 Isak Faber Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
684 101096260 Marcus Jespersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
685 101096261 Felix Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
686 101096262 Laurits Mejnertsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
687 101096263 Jakob Skjelmose Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
688 101096264 Johannes Graulund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
689 101096265 Nilas Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
690 101096266 Nina Marie Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
691 101096267 Vitus Markussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2006
692 101096268 Asger Stricker Gregersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2006
693 101096269 Gorgio GorgioGorgio Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
694 101096270 Jasmin JasminJasmin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
695 101096271 Mohammed Redha-Wais Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
696 101096272 Daniel Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
697 101096276 Suleiman Ahmed Mohamed Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
698 101095925 Liva Buddha Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 619 650 - 2009
699 101095917 Emma Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 613 650 - 2009
700 101095492 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  610 845 610 - 2004
701 101095367 Simon Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  600 668 600 - 2006
702 101095258 Leo Leyang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 518 500 - 2006
703 101095259 Anders Schjøtt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
704 101095370 Rebecca Bardram-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 507 500 - 2008
705 101095371 Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 735 500 - 2008
706 101095372 Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 646 500 - 2008
707 101095374 Jacob S. Raalskov Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 581 500 - 2007
708 101095381 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 538 500 - 2004
709 101095486 Viktor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 509 500 - 2006
710 101095487 Peter Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
711 101095488 Marius Lind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
712 101095489 Frederik Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 541 500 - 2016
713 101095490 Daniel Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 930 500 - 2005
714 101095491 Arthur W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 511 500 - 2006
715 101096016 Isabella Richter Hansen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
716 101095707 Silas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2007
717 101095851 Benjamin Wilken Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 777 500 - 2008
718 101095856 Søren Anker Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 626 500 - 2007
719 101095857 Silke Maj Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 754 500 - 2008
720 101095858 Nicolai Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 606 500 - 2008
721 101095918 Elias Hylle-Wiig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 590 500 - 2008
722 101096169 Oleksandr Pershuta (skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 608 500 - 2007
723 101096170 Mads Tingskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
724 101096171 Pelle Dræncker Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
725 101096172 Johannes Ragborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 838 500 - 2005
726 101096173 Ishak Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 748 500 - 2008
727 101096174 Rebekka Slot Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
728 101096175 Peter Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 703 500 - 2008
729 101096178 Alexander H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 568 500 - 2007
730 101096179 Isabella H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2010
731 101096180 Xenia D. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
732 101095617 Anosh Easwaralingam Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 927 787 - 2006
733 100104309 William Weilby Guss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1066 - - 2004
734 100104310 Emil Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 953 - - 2005
735 100104311 Aymen Berrahou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 879 - - 2005
736 100104312 Rasmus Trærup Brødsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 908 - - 2005
737 100104313 August Juhl Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1027 - - 2005
738 100104315 Niklas Lyngholm Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 742 - - 2005
739 100104316 Alberte Löwenstein Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 814 - - 2005
740 100104317 Julius Quist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 985 - - 2005
741 100104319 Liv Frølund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 772 - - 2005
742 100104320 Alexander Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 771 - - 2005

Klubber og medlemmer

  • Hovedkredse Liste over alle hovedkredse i Dansk Skak Union
  • Alle klubber Liste over alle klubber i Dansk Skak Union
  • Alle Medlemmer Liste over alle aktive medlemmer i Dansk Skak Union
  • Søg medlem Søg medlem på fornavn, efternavn, rating, fødselsdato og lignende
  • Top 100 Top lister over mænd, kvinder og juniorer
  • Kvinder Liste over alle kvindelige medlemmer i Dansk Skak Union
  • Ungdom Liste over ungdoms medlemmer i dansk skak union, grupperet efter alder
  • Dommere Liste over alle dommere