Arbejder ...

loading

Drenge til og med det år de fylder 16 år

Drenge

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8

Piger

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8
# Nummer Navn Klubber Rating Hurtig Lyn Elo Født
1 103110502 Jonas Bjerre Skanderborg Skakklub  2282 2079 2068 2340 2004
2 100602308 Filip Boe Olsen Nordre Skakklub  2205 2221 2201 2194 2003
3 100401623 Rauf Murtuzov Skakklubben Alssund  2154 2038 2038 2154 2002
4 101095209 Hilmir Freyr Heimisson Jetsmark Skakklub  2132 1878 1878 2174 2001
5 100103773 Nicolai Kistrup BMS Skak  2045 1984 2014 2064 2002
6 100901673 Thomas Søndergaard Thybo Skive Skakklub  2044 1715 1549 2046 2002
7 100802927 Mads Pasztor BMS Skak Gribskov Skakklub  2024 1898 1902 1959 2003
8 103111576 Asbjørn Hovgaard Schack Haderslev Skakklub  1998 1969 1776 1976 2002
9 103111054 Andreas Skovgaard Nørrebro Skakklub  1921 1746 1411 1934 2003
10 100202292 Sander Stage-Steffensen Køge Skakklub BMS Skak  1871 1861 1871 1963 2003
11 100104061 Arthur Berg Skakforeningen Odysseus  1868 1773 1789 1976 2001
12 100301806 Jacob Foged Christensen Frem Skakklub  1850 1737 1651 1910 2001
13 100501746 Adesh Easan Fredericia Skakforening  1826 1902 1776 1889 2003
14 100602544 Christian Emil Frambøl Skanderborg Skakklub  1745 1545 1537 1772 2002
15 100104327 Julio Guillermo Quiñones-Maletti BMS Skak  1734 1516 1337 1762 2001
16 103111055 Emil Skovgaard Nørrebro Skakklub  1714 1597 1263 1734 2003
17 100104150 Casper Yukun Liu Caïssa Gladsaxe BMS Skak  1707 1383 1338 1780 2005
18 101095402 Mads Vestby-Ellingsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1702 1658 1681 - 2002
19 100104090 Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub  1702 1421 957 1732 2005
20 100802763 Markus Andreas Baadsgaard Gribskov Skakklub  1691 1506 1698 1763 2003
21 100103833 Albert Emil Lyng Petersen BMS Skak Allerød Skakklub  1668 1756 1738 1704 2002
22 101095138 Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968  1637 1541 1081 1680 2005
23 103111061 Jacob Clausen Springeren Kolding  1623 1394 1331 1632 2001
24 100602410 Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub  1607 1533 1655 1679 2002
25 103110417 Johan Møller Ochsner Århus Skakklub/Skolerne  1599 1599 1599 1548 2001
26 100401644 Adis Heremic Tønder Skakklub  1599 1000 1000 1608 2001
27 100202236 Gustav Trærup Sorø Skakklub  1596 1339 1339 1786 2002
28 103111060 Tiziano Wul Micalizio Springeren Kolding  1580 1492 1400 1649 2002
29 100202329 Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1579 1318 - 1674 2005
30 100602500 Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub  1542 1517 1154 1642 2003
31 100103994 Donald Brinch Greve Skakklub  1540 1423 1283 - 2003
32 100202091 Victor Koch-Müller Præstø Skakklub  1537 1232 1436 1490 2001
33 100602552 Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968  1532 1383 - 1563 2003
34 100202092 Oscar Koch-Müller Præstø Skakklub  1530 1282 1392 1638 2004
35 103110503 Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968  1530 1358 1348 1618 2002
36 100602457 Alfred Hedelykke Wegger Nordre Skakklub  1529 1484 1291 1595 2002
37 100104075 Oliver Trier Caïssa Gladsaxe  1527 1137 1137 1522 2004
38 103110504 Mikkel Mejlvang Bornholms Skakklub  1499 1219 1219 1548 2003
39 100901738 Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub  1499 1478 1435 1423 2006
40 100602575 John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1495 1551 1296 1306 2008
41 100701680 Noah Ekholm Hobro Skakklub  1481 1213 1131 1491 2003
42 100301938 Jonathan Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1457 1368 1440 1484 2004
43 100701752 Rune Nielsen Nørresundby Skakklub  1446 1140 1000 1317 2003
44 100103869 Sanshiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1437 1480 1274 1493 2002
45 103110505 Philip Frost Bornholms Skakklub  1432 1207 1207 1552 2001
46 100802894 Olav Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  1432 1182 1182 1526 2002
47 100301886 Albert Mechlenburg Møller Frem Skakklub  1431 1497 1268 1555 2007
48 100602551 Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968  1430 1453 - 1507 2003
49 100901686 Jacob Kindt Nielsen Kjellerup Skakklub  1428 1381 1025 1410 2003
50 100701728 Mohamad Dallal Brønderslev Skakklub  1428 1212 1000 - 2002
51 100103868 Kishichiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1424 1414 1203 1516 2004
52 100802931 Micki Aron Christoffersen Hillerød Skakklub  1421 - - 1402 2003
53 100901694 Jacob Graves Viborg Skakklub  1397 1144 1144 - 2003
54 100202293 Theo Stage-Steffensen Køge Skakklub  1384 1205 1180 1432 2004
55 100202101 William Ellegaard Christensen Jyderup Skakklub  1383 1256 1152 1494 2005
56 100501747 Janith Easan Fredericia Skakforening  1383 1473 1631 1506 2001
57 100104064 Mads Falkenberg Tåstrup Skakforening  1380 1211 1202 1523 2002
58 100802878 Afan Jahic Hillerød Skakklub  1352 1000 1000 1355 2001
59 101095048 Ture Jungberg Nielsen Aalborg Skakforening af 1889  1350 1473 1034 1552 2006
60 100901687 Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub  1346 1335 1130 1406 2003
61 102101041 Silas Høyerup Caïssa Gladsaxe  1340 1525 1142 1536 2005
62 100103955 Alexander Trier Caïssa Gladsaxe  1322 1061 1061 1446 2002
63 100104248 William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  1314 1215 - 1460 2006
64 100202403 Mathias Stage Nykøbing F. Skakklub  1304 1000 1000 - 2003
65 100301972 Sebastian Sterup Faaborg Skakklub  1300 1483 1300 - 2001
66 103111580 Tobias Aagaard Hansen Frem Skakklub  1291 1321 1271 1446 2002
67 100301862 Jonathan Aagaard Hansen Frem Skakklub  1269 1263 1096 1359 2005
68 100301965 Elias Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1263 1122 977 1381 2006
69 100104036 Kasper Løth Mikkelsen Tåstrup Skakforening  1249 1042 1230 1522 2004
70 100104343 Andreas Philip Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  1247 1133 1053 1326 2009
71 100202250 Magnus Kehl Andersen Maribo Skakklub  1242 1000 1000 1343 2004
72 100104074 Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1238 1211 1122 1423 2003
73 100202063 Erik Buur Christensen Møn Skakklub  1231 1181 1266 1302 2001
74 100104273 Mathias Bechlund Nørrebro Skakklub  1230 1200 1200 - 2002
75 103111577 Tobias Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1229 1218 1137 1513 2005
76 100202338 Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1227 1095 - 1467 2003
77 100104191 Christian Vikkelsø BMS Skak  1226 1129 1129 - 2001
78 100104139 Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening  1224 1233 1000 - 2007
79 100202102 Marcus Juul Nielsen Jyderup Skakklub  1222 1158 1129 1406 2001
80 100301966 Bastian Kehrer Frem Skakklub  1219 1000 1000 1380 2005
81 100401627 Lasse Borring Petersen Haderslev Skakklub  1216 1118 1032 1282 2002
82 101095045 Rasmus Broch Jensen Herning Skakklub  1215 1162 1034 - 2001
83 101095257 Lukas Iskos Nørrebro Skakklub  1211 1361 500 1189 2006
84 101095732 Johan Lauritsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skakklubben af 1968  1211 1162 1200 - 2001
85 100701755 Sahel Qauomi Nørresundby Skakklub  1200 1200 1200 - 2008
86 101096042 Mads Kjeldsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1200 1259 - 2015
87 100803050 Jinyang Liu Sjælsø Skakklub  1200 1000 1000 - 2002
88 100901754 Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub  1176 1312 1081 - 2004
89 100802777 Asbjørn Klitgaard Allerød Skakklub  1171 1237 1133 - 2004
90 100602494 Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen Skakklubben af 1968  1159 1208 - - 2005
91 100202204 Villiam Vestergaard Præstø Skakklub  1157 1355 1214 1377 2004
92 100802923 Victor Rylander Christensen Bornholms Skakklub  1156 1000 1000 1404 2002
93 101095196 Jacob Koreny Selbo Skanderborg Skakklub  1153 906 1000 - 2002
94 101200025 Asger Haargaard Horsens Skakforening  1150 1313 1155 - 2004
95 101200026 Ricardt Riis Horsens Skakforening  1150 1237 1087 - 2005
96 100802908 Sarah Bækgård Andersen Roskilde Skakklub  1149 1000 1000 - 2006
97 101095606 William Bay Aagaard Skive Skakklub  1144 1018 1063 - 2004
98 100701651 Silas Ekholm Hobro Skakklub  1142 1167 1000 - 2005
99 100803057 David Lykke Olsen Bornholms Skakklub  1133 1000 1000 1672 2003
100 100202180 Tor Andersen Møn Skakklub  1131 1131 1131 - 2002
101 100301932 Mikkel Strandby Hansen Sydøstfyn  1129 1496 - 1336 2005
102 100104216 Noah Wahlgreen Nørrebro Skakklub  1120 1305 1198 1320 2007
103 100202386 Knud Jacobsen Faxe Skakklub  1120 1277 1000 1424 2003
104 100202262 Matthias Rasmussen Maribo Skakklub  1115 1266 1000 1303 2002
105 100104306 Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1111 1285 1000 - 2007
106 100104220 Malte Dreves Erikstrup Caïssa Gladsaxe  1109 878 - - 2006
107 100104144 Sebastian Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1108 1000 1000 - 2005
108 100104203 Leo Leyang Goh Dyrkjøb Nørrebro Skakklub  1104 1024 - - 2006
109 100104083 Mathias Skogsed Hansen Hvidovre Skakklub  1100 1100 1100 - 2004
110 100501766 Jakub Ciarcinski Esbjerg Skakforening  1100 1100 1100 - 2007
111 101095335 Ole Myrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
112 101095336 Kamil Kamil Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
113 100103645 Hauge Bang Jacobsen Bornholms Skakklub  1099 1094 1094 - 2002
114 100103789 Asger Wulf Caïssa Gladsaxe  1084 1086 1086 - 2001
115 100602595 Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1083 1209 - - 2006
116 100602633 Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968  1078 1316 1100 - 2003
117 101095542 Andreas Vang Lyhne Jensen Skive Skakklub  1077 868 500 - 2005
118 100701732 Nicholas Nørgaard Webster Brønderslev Skakklub  1072 1166 1200 - 2002
119 100701748 Oskar Breinholt Hoffmann Jetsmark Skakklub  1071 1000 1000 - 2007
120 100701624 Silas Tram Lux Skørping Skakklub  1070 1078 1062 - 2004
121 100802858 Mikkel Storgaard Allerød Skakklub  1070 1047 1047 - 2004
122 100602591 Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub  1070 1119 1100 - 2003
123 100301956 Illia Kreitor Nr.Åby Juniorskakklub  1068 1005 1000 - 2005
124 100602382 Jonas Odgaard-Jans Skakklubben af 1968  1067 1079 1090 1313 2001
125 101095479 Sebastian Bertel Iversen Jetsmark Skakklub  1064 1100 1100 - 2003
126 101095855 Vitus Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skakklubben Evans  1061 1248 1257 - 2009
127 100602402 Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930  1059 1169 565 - 2006
128 100202376 Carl Frederik Wood Pedersen Maribo Skakklub  1059 1079 1000 - 2004
129 101095271 Casper Sode Bornholms Skakklub  1056 1000 1000 - 2004
130 100602594 Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1048 1184 - - 2005
131 100301964 Asger Hvingelby Nr.Åby Juniorskakklub  1045 1000 982 - 2005
132 100701721 Peter Aksel Kristensen Hove Nørresundby Skakklub  1040 1098 1100 1253 2001
133 100301927 Christian Ringsmose Odense Skakklub  1040 1010 1000 - 2002
134 100802899 Erik Olsen Allerød Skakklub  1038 1016 - - 2002
135 100104346 Aksel Schjeltved Brøndby Skakklub  1038 1000 1000 - 2006
136 101095482 Benjamin Thorsager Kronborg Jetsmark Skakklub  1037 1100 1100 - 2002
137 100901783 Carl Emil Kærsgaard Knudsen Skive Skakklub  1037 895 978 - 2005
138 100202335 Gustav Blach Jensen Møn Skakklub  1036 - - - 2008
139 100301947 Adam Stanczyk Christensen Faaborg Skakklub  1036 1169 - 1262 2006
140 100901777 Sebastian Tørring Kjellerup Skakklub  1034 870 - - 2002
141 100202339 Emil Bang Køge Skakklub  1032 1118 - - 2007
142 100802929 Victor Jee Rungew Roskilde Skakklub  1032 - - - 2004
143 100802993 Gorm Nissen Allerød Skakklub  1025 1000 1000 - 2003
144 100104290 Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Brøndby Skakklub  1025 1016 1000 - 2006
145 100301929 Jacob Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1023 - - - 2004
146 100301906 Nicolaj Willberg Nr.Åby Juniorskakklub  1023 1000 1000 - 2002
147 101095285 Davit Grigorian Nr.Åby Juniorskakklub  1023 1023 523 - 2007
148 100104135 Jonas Falkenberg Tåstrup Skakforening  1021 1112 1085 1307 2004
149 100901792 Frede Vogntoft Andreasen Lemvig Skakklub  1020 1094 1000 - 2003
150 101096154 Mikkel Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1020 1020 1020 - 2006
151 100802925 Marius Møller Nyborg Hillerød Skakklub  1019 - - - 2006
152 101095543 Jeppe Libach Makholm Skive Skakklub  1015 1101 1000 - 2006
153 100802952 Christian Vejen Weichel Helsingør Skakklub  1012 1239 1000 - 2003
154 101095725 Daniel Sandberg Jensen Maribo Skakklub  1011 987 1000 - 2006
155 100104307 Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1009 1171 1000 - 2007
156 100202282 Rasmus Fabricius Møn Skakklub  1007 - - - 2004
157 100104348 Oliver Wu Nørrebro Skakklub  1005 1194 1000 - 2008
158 101095507 Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub  1004 1140 500 - 2006
159 100104136 Rasmus Falkenberg Tåstrup Skakforening  1004 1240 980 1273 2004
160 100103953 Vladimir Kloster Andersen Tåstrup Skakforening  1003 992 1013 1160 2002
161 101095904 Konrad Volder Køge Skakklub  1002 986 1000 - 2006
162 100602574 Carl Emil Richter Thyssen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 626 - 2005
163 100602577 Niels Høfding Seekjær Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 - - 2001
164 100202340 Axel Ravnsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1018 1000 - 2005
165 100802954 Nis Madsen Helsingør Skakklub  1000 1149 1000 1600 2004
166 100104241 Jacob S Larsen Lyngby-Virum Skakklub  1000 - - - 2005
167 100802950 Mikki Rydahl Aspholm Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2009
168 101095261 Markus Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1025 1000 - 2004
169 101095262 Kristian Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
170 101095264 Aleksander Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
171 100104276 Emil Stilling Horsens Skakforening  1000 900 - - 2005
172 100104279 Jacob Miszkiewicz Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
173 100104280 Asbjørn Voldby Sünksen BMS Skak  1000 - - - 2003
174 100602596 Noa Sinding Syddjurs Skakklub  1000 1083 500 - 2008
175 100104283 Silius Ayo Sølvertorp Brønshøj Skakforening  1000 960 - - 2007
176 100104284 Prince Gera Brønshøj Skakforening  1000 901 - - 2004
177 100802971 William Norman Allerød Skakklub  1000 962 - - 2007
178 100104286 Kasper Nikolaj Allerup Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2009
179 100104287 Victor Ischenko Amager Skakforening  1000 - - - 2008
180 100104288 Simon Rostad Olsen Amager Skakforening  1000 - - - 2003
181 100802979 Samuel Flyger Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
182 100104257 Samuel Salas Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
183 101095306 Thomas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 935 1000 - 2005
184 100802734 Magnus Boutrup Lyngby Allerød Skakklub  1000 1144 1000 - 2001
185 100202137 Lucas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
186 100602399 Gustav Funk Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 - - - 2002
187 120000389 Per Jensen Netmedlem U16  1000 - - - 2001
188 100802798 Valdemar Marager Allerød Skakklub  1000 - - - 2003
189 100602440 Gabriel Larsen Skakklubben Rokaden  1000 1018 1000 - 2002
190 100202205 Alexander Elbæk Nielsen Haslev Skakklub  1000 - - - 2001
191 100103976 Oliver Watts BMS Skak  1000 982 1000 - 2006
192 100104006 Urban Jensen BMS Skak  1000 - - - 2005
193 100104028 Ivan Ichtchenko Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
194 100901711 Alexander Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 1228 - - 2003
195 100901712 Christoffer Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 962 - - 2005
196 100104048 Benjamin B. Lassen Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2005
197 100104053 Alfred Leth Nielsen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2001
198 100202260 Toke Andersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
199 100104106 Lucas Buhelt Allerød Skakklub  1000 - - - 2001
200 100104130 Adam Storm BMS Skak  1000 - - - 2004
201 100202290 Milo Johannsen Haslev Skakklub  1000 622 - - 2005
202 100202298 Daniel Bang Køge Skakklub  1000 1093 - - 2002
203 100104180 David Rathkens Norup Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2006
204 100104182 Gustav Biel Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2009
205 100104189 Emil Seidelin Dam Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
206 100301924 Birk Johnsby Ullerslev Skakklub  1000 - - - 2002
207 100802936 Frederik Wittig Roskilde Skakklub  1000 - - - 2009
208 100104226 Kristian Valsted Tåstrup Skakforening  1000 825 - - 2006
209 101095532 Simon Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
210 101095533 Noah Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 617 500 - 2007
211 101095535 Linette Søndergaard Beck Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 793 500 - 2007
212 101095536 Torre Pallesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 702 500 - 2006
213 101095537 Helga Kruse Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
214 101095538 Marius Porsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 664 500 - 2007
215 101095539 Tilde Hougaard Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
216 101095540 Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 500 - 2009
217 101095541 Morten Rasmus Blankholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 926 500 - 2002
218 101095544 Toke Fiedler Terkildsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 804 500 - 2002
219 101095545 Kasper Damgaard Pagh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2004
220 101095546 Carl Emil Ellerbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1024 500 - 2007
221 101095547 Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 830 500 - 2005
222 101095548 August Højmark Baskjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 757 500 - 2007
223 101095549 Noah Sikkjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 639 500 - 2007
224 101095550 Lorea Damgård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 556 500 - 2007
225 101095551 Laura Gammelgård Ulrik Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 687 500 - 2007
226 101095552 Liva Nygaard Lunde Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2007
227 101095553 Marie Grav Haslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
228 101095554 Oliver Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 699 500 - 2007
229 101095555 Anders Thorsted Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 648 500 - 2007
230 101095556 Niels Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 613 500 - 2005
231 101095557 Gitte Lyhne Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 520 500 - 2008
232 101095558 Jeppe Ring Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
233 101095559 Victor Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 666 500 - 2007
234 101095589 Oskar H. Abraham Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 716 500 - 2007
235 101095590 Marius T. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 673 500 - 2007
236 101095591 Mathias L. Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
237 101095592 Storm L. Batting Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
238 101095593 Tobias H. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
239 100202369 Anton Frimann Møn Skakklub  1000 1019 1000 - 2004
240 100202370 Alexander Lind Møn Skakklub  1000 996 1000 - 2006
241 100202371 Hjalte Engelhardt Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
242 101095503 Nikolaj Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 960 500 - 2003
243 101095505 Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1081 500 - 2005
244 101095506 Magnus Lund Borges Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 966 500 - 2004
245 101095510 Nikolaj Hense Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2007
246 101095512 Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 850 500 - 2003
247 101095513 Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1005 500 - 2003
248 101095514 Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 803 500 - 2006
249 101095515 Aslak Duroche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2002
250 101095517 Mathias Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 917 500 - 2004
251 101095518 Askil Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 800 500 - 2004
252 101095519 Thoke Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2006
253 101095521 Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1013 500 - 2007
254 101095522 Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 791 500 - 2007
255 101095523 Gustav Bruaer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 729 500 - 2006
256 101095524 Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 688 500 - 2007
257 101095525 Karoline Ryge Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 755 500 - 2007
258 101095526 Tobias Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 779 500 - 2005
259 101095527 Smila Kehlet Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2009
260 101095528 Lukas Bramstorp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 739 500 - 2007
261 101095529 Mikkel Hvas Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 599 500 - 2007
262 101095530 Magnus Vest Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 629 500 - 2008
263 101095531 Casper Steiniche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 659 500 - 2007
264 101095560 Katrine Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 723 500 - 2008
265 101095561 Emil Kjær Kulhmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 665 500 - 2007
266 101095562 Frederik Hammer Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 646 500 - 2007
267 101095563 Benyt 101095524 --- Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2007
268 101095564 Maximillian Moselund Brieghel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 756 500 - 2006
269 101095565 Emilia Thøgersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 610 500 - 2007
270 101095566 Emil Frederiksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
271 101095567 Anders Johannes Christoffersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
272 101095568 Mikkel Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
273 101095569 Peter Tofte Ernebjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 655 500 - 2007
274 101095570 Lucia Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 700 500 - 2007
275 101095571 Oskar Hove Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
276 101095572 Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 593 500 - 2008
277 101095573 Yannik Breitenbach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 579 500 - 2007
278 101095574 Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 712 500 - 2007
279 101095575 Mika Dybdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 680 500 - 2007
280 101095576 Jakob Rickers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
281 101095577 Mika Johan Kuijpers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 725 500 - 2007
282 101095578 Magnus Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 772 500 - 2007
283 101095579 Emil Ø. Baggesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 684 500 - 2007
284 101095580 Kevin Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 500 - 2002
285 101095581 Benyt 100901770 --- Andreas B. Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
286 101095582 Danni Schrøder-Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 621 500 - 2004
287 101095583 Linus Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 742 500 - 2007
288 101095585 Silas Troldtoft Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 802 500 - 2005
289 101095586 Alonzo Giao Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2009
290 101095587 Enzo Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 624 500 - 2007
291 101095588 Bilal Abdo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 718 500 - 2007
292 100202373 Aleksander Nicolaj Andersen Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
293 101095616 Janosh Easan Fredericia Skakforening  1000 1048 876 1203 2006
294 101095622 Peter Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 670 500 - 2006
295 101095624 Benyt 101095623 - Bjarke Bregendahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
296 101095625 Frederikke Amalie Meyer Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
297 101095627 Agnethe Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 683 500 - 2007
298 101095628 Halfdan Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
299 100802933 Magnus Vals-Sjøstrand Hillerød Skakklub  1000 - - - 2003
300 100104218 Andreas Schou Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
301 101095639 Oskar Breinholt Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 973 1000 - 2007
302 101200022 Arul Nigam Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
303 100901782 Mads Møller Franck Kjellerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
304 100104252 Vitus Jensen BMS Skak  1000 - - - 2006
305 100701702 Willads Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
306 101095397 Anniken Vestby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2015
307 100301951 Jason Neunzling Faaborg Skakklub  1000 787 - - 2006
308 100701677 Patrick Grønhøj Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
309 100104164 Johan Christian Holst Tårnby Skakklub  1000 - - - 2003
310 101095267 Silas Soelberg-Larsen Bornholms Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
311 100802956 Lasse Vinding Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2005
312 100802939 Philipp Zhuravlev Roskilde Skakklub  1000 - - - 2002
313 100104230 Vasanth Kathiravan Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2005
314 101095205 Nikolaj Kiel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 841 1000 - 2006
315 100104296 Emil West BMS Skak  1000 - - - 2007
316 100901778 Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub  1000 820 - - 2007
317 100701713 David Andersen Brønderslev Skakklub  1000 1038 - - 2004
318 101095375 Benyt 100602589 --- Gustav Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2004
319 101095376 Frida Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 820 500 - 2006
320 101095377 Aske Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1053 500 - 2006
321 100802987 Kalle Himmelstrup Helsingør Skakklub  1000 953 - - 2004
322 101095468 Test Testesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2002
323 101095469 Samuel Glem Zeuthen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2009
324 101095470 Mathias Brandt Danborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
325 101095471 Jonathan Jungfalk Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2005
326 101095472 Emil Mørkehøj Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2005
327 101095473 Erik Henning Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2003
328 101095474 Daniil Korenev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 955 1000 - 2005
329 101095475 Carl Als Schrøder Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 975 1000 - 2003
330 101095477 Jacob Emil Dreiøe Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 863 1000 - 2005
331 101095485 William W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2003
332 101095499 Malte Pedersen Køge Skakklub  1000 865 1000 - 2008
333 100104314 Benjamin Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1041 - - 2005
334 100104318 Nicolas Engberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 672 500 - 2007
335 101095502 Frederik Korsholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 500 - 2003
336 100202107 Andreas Højgaard Faxe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
337 100202179 Karl Øager Jensen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
338 100301881 David Tran Odense Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
339 100202278 Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub  1000 1207 1019 1197 2007
340 100104174 Abel Semsey Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2006
341 100104236 Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub  1000 1034 - - 2006
342 100802945 Emil Keis Neerbek Allerød Skakklub  1000 - - - 2006
343 101095309 Jesper Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2003
344 101095310 Jason Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 1000 - 2006
345 100202366 Osvald Wibe Juul Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
346 100202367 Sigurd Kristianssøn Skovbo Skakklub  1000 865 1000 - 2008
347 101200015 Alexander Ferslev Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
348 101095497 Walther Karrebæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
349 100602606 Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 809 879 - 2006
350 100602607 Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 930 1000 - 2005
351 100602609 Malthe Stubkjær Høxbro Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 939 1000 - 2007
352 100202372 Simon Vejlstrup Maribo Skakklub  1000 978 1000 - 2006
353 101095605 Anton Henningsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 783 900 - 2006
354 100301959 Valdemar Nielsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
355 100104332 Milan Frost Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
356 101095674 Valdemar Ulstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 888 1000 - 2003
357 101095678 Frede Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2003
358 101095692 Thore Creve-Fræmohs Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2006
359 100803007 Halfdan Krogh Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
360 100803008 Anton D Michael Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
361 100803009 Jeppe Dahl Andersen Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
362 101095701 Rasmus Astrup Skov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 962 1000 - 2009
363 101095748 Albert Sylvest Helsingør Skakklub  1000 956 1000 - 2004
364 100104349 Vitus Rønnebæk Kornum Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
365 100104351 Bertram Sand Hesselholdt Tåstrup Skakforening  1000 980 971 - 2007
366 100104352 Lasse Tuuri Pedersen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2007
367 101095753 Puvi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2001
368 101095754 Karthi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1131 1000 - 2003
369 100803021 Filip Bartlomey Klimek Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
370 100901790 Gustav Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
371 100104357 Liila Frederikke kiss Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
372 100701770 Lucas Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
373 101095930 Christian Abild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1473 1000 - 2004
374 101095931 Christoffer Rosendahl Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2004
375 100803046 Hugo Løvenstjerne Helsingør Skakklub  1000 946 1000 - 2010
376 100104382 Iben Vintersborg Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
377 100104386 Ielysei Shalkiev Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
378 100104388 Magnus Lundin Overbeck Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2003
379 100104389 Terkel Dam Sunne Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
380 100104390 Theo Starr-Tambor Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
381 101095954 Kasper Iversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 982 1000 - 2006
382 100104391 Trinh Trong Nguyen Tåstrup Skakforening  1000 996 964 - 2005
383 100701773 Anton Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
384 100202415 Victor Seest Dinesen Greve Skakklub  1000 975 1000 - 2006
385 101095955 Ea L. G. Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 845 1000 - 2004
386 100202416 Axel Prütz Kanne Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
387 100202249 David Foy Greve Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
388 100104098 Thor Espenhain Sterregaard Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
389 100202398 Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub  1000 989 1000 - 2003
390 100602626 Valdemar Grønholdt Møller Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2007
391 100301969 Alf Andries Frem Skakklub  1000 1198 1000 - 2006
392 100301973 Lucas Holst Høyberg Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
393 100301974 Søren Dalskov Christensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
394 100104021 Emil Hedegaard Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
395 101095986 Jonathan Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1083 1000 - 2006
396 101095988 Lucas Møller larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
397 100602636 Rasmus Maschke Tingleff Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 921 1000 - 2009
398 100602637 Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 924 1000 - 2007
399 100602638 Maximillian Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
400 100602639 Constantin Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
401 100602640 Steven Riberholt Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2006
402 100602641 Frederik Vestergaard Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 901 1000 - 2007
403 100803055 Elias Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
404 100803056 Noah Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
405 100202360 Gustav Bøjlund Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
406 100104301 Thomas Ek Udahl Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
407 100104302 Elias Schjøttz Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2008
408 100104303 Alfred Boes Askaa Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2006
409 100104304 Oscar Brinck-Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2009
410 100104331 Lasse Secher BMS Skak  1000 1000 1000 - 2004
411 100202383 Kasper Andreasen Faxe Skakklub  1000 938 1000 - 2005
412 100202385 Jakob Panek Faxe Skakklub  1000 1197 1000 - 2003
413 101095629 Svend Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 626 500 - 2009
414 101095633 Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 749 500 - 2007
415 101095634 Vitus Bonde Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 910 500 1264 2009
416 100701745 Søren Bohl Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
417 100104338 Milo Nybro Fröjd Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
418 100803002 Jeppe Simonsen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
419 100803003 Folke Højby Petersen Gribskov Skakklub  1000 1000 1000 - 2016
420 100104340 Frederik Davidsen Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
421 100803010 Noah Jepsen Helsingør Skakklub  1000 1005 1000 - 2006
422 100202391 Magnus Ehlers Nykøbing F. Skakklub  1000 993 1000 - 2006
423 100202394 Daniel Rokin Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
424 100202395 Niklas Carstensen Køge Skakklub  1000 928 1000 - 2008
425 100104354 Andreas Thostrup Jakobsen Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
426 100104328 Tobias Staunsholm BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
427 100104329 Andreas Elton Dam BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
428 100104330 Mads Dirch Poulsen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2004
429 101096044 Max Jarner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1023 1000 - 2008
430 101096045 Tobias Balslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2008
431 101096046 Mikkel Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1038 1000 - 2004
432 101096047 William A F Glenthøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1045 1000 - 2007
433 101096048 Victoria Izaura Damm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 849 1000 - 2010
434 101096049 Emil Westh Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2006
435 101096050 Mads Gottschalck Egeberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
436 101096051 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1034 1000 - 2008
437 101096053 Albert William Højstrøm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2008
438 101096054 Carl Emil Weimann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2007
439 101096055 Emil Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 903 1000 - 2003
440 101096056 Kasper Afzelius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 948 1000 - 2004
441 100104399 Noah Wahlgreen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2007
442 100104400 Daniel Sandholm Aaes BMS Skak  1000 1000 1000 - 2010
443 100901795 Alberte Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
444 100202429 Simon Kaare Petersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
445 100104405 Max Granly Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
446 100701775 Magnus Laustsen Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
447 100202430 Vitus Elias Kjærsgaard Pedersen Præstø Skakklub  1000 1002 1000 - 2004
448 100202431 Nicky Rasmussen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
449 101095972 Simon Damm Marcussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2008
450 100202419 Gustav G. Jansen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
451 100202420 Sylvester S. Olsen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
452 100202422 Jesper Iwan Jørgensen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
453 100202423 Viktor Fior Møller Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
454 100202425 Andreas Salskov Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
455 100202426 Nicolai Salskov Møn Skakklub  1000 991 1000 - 2006
456 100202433 Tim Glastrup Møn Skakklub  1000 1009 1000 - 2006
457 101096089 Jeppe Hald Falkesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  1000 1090 1000 - 2008
458 100202434 Thomas Holmquist Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
459 101095824 Mikkel Vinh Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2006
460 100901785 Rasmus Niss Bojesen Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
461 101095831 Torben Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1203 1000 - 2016
462 100802982 Oliver Villadsen Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2007
463 101095384 Oskar van Meel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 865 1000 - 2007
464 100104295 Alexander Fürst Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
465 100803018 Kerim Tokmak Helsingør Skakklub  1000 991 1000 - 2007
466 100803019 Ramazan Yildirim Helsingør Skakklub  1000 1050 1000 - 2007
467 101095726 Kristian Maahr Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2006
468 100104345 Viktor Stegler Brøndby Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
469 101095733 Simon Gram Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 814 937 - 2003
470 100104362 Sebastian Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2016
471 100104363 Alexander Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
472 100104365 Marcus Holmberg, Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
473 100104366 Mikail Cetiner Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
474 100202405 August Vincent Buchwald Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
475 100104371 Martin Weider Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
476 100803026 Rasmus Bo Sandbekk Olsen Frederikssund Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
477 100104375 Carl Als Schrøder Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
478 100104376 Tobias Ginnerup-Nielsen Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
479 100803034 Oscar Woergaard Helsingør Skakklub  1000 867 1000 - 2010
480 100701761 Jacob Lindegaard Sæby Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
481 100803023 Villads Emil Gaudesen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
482 100701762 Lykke B. Thomsen Brønderslev Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
483 101095864 Oskar Mose Horsens Skakforening  1000 1016 1041 - 2002
484 100104372 Chafik Ghillassi Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
485 100202406 Samyar Parsaei Holbæk Skakklub  1000 885 1000 - 2005
486 100803025 Vedenta Sinha Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
487 100202409 Sylvester Godthelp Kureer Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
488 100104378 Mads Amstrup Jørgensen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2006
489 100104380 Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening  1000 938 1000 - 2006
490 100803044 Arthur Stavis Rosman Allerød Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1047 1000 - 2006
491 100701769 Rune Hansen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
492 100602632 Karen Sommer Bach Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2006
493 100202413 Mathias Whitehorn Køge Skakklub  1000 899 1000 - 2009
494 100202414 Lukas Frier Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
495 100803047 Benjamin Hadziosmanovic Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
496 100803049 Chester Holler Gadegaard Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
497 100803035 Jonas Svendsen Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
498 100803036 Luca E Klæø Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
499 100803037 Omran Abdel Az Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
500 100803038 Philip Holm Olsen Hillerød Skakklub  1000 858 1000 - 2004
501 101200040 Anders Ovesen Tønder Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
502 101095919 Pelle Bording Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 908 1000 - 2004
503 100104393 Thomas Valsted Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
504 100202417 Rasmus Poulsen Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
505 101095961 Thorvald Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
506 101095962 Morgan Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2006
507 101095963 Conrad Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 946 1000 - 2005
508 101095964 Oscar Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
509 101095965 Lea Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 881 1000 - 2005
510 101095966 Benjamin Gjesing Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 928 1000 - 2008
511 100803061 Oscar Bech Langeland Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
512 101096095 Anton Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
513 100104409 Phillip Reul Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
514 100104410 David Samuel Vedel Olivo Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
515 100104411 Sania Hussain Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2009
516 100104412 Filip Madsen Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2008
517 101096162 Charif ZaaZou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2007
518 101096163 Ahmad ZaaZou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 942 1000 - 2009
519 100104379 Fabian Schiøler Würtz Skakforeningen Odysseus  996 1000 1000 - 2002
520 100202387 Vahid Mohammed Jusufi Køge Skakklub  990 1190 1000 - 2001
521 101095626 Linus Roed Gundorf Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  987 849 500 - 2008
522 101095483 Niels Sørensen Horsens Skakforening  987 1096 1036 - 2004
523 100701626 Christian Samuelsen Skørping Skakklub  987 1000 1000 - 2001
524 100802992 Sverre Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  987 1000 1000 - 2008
525 100803051 Jakob Terp Sjælsø Skakklub  982 1000 1000 - 2001
526 100202358 Parimalan Sriramajayam Næstved Skakklub  980 966 1065 1177 2006
527 100104245 Jonathan Hansen Brønshøj Skakforening  973 - - - 2002
528 100202393 Samuel Gamborg Nielsen Nykøbing F. Skakklub  969 892 1000 - 2006
529 101095967 Hjalte Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  966 969 1000 - 2004
530 100901793 Malte Frydenskov THY Skakklub  964 1000 1000 - 2004
531 100202363 Rune Ask Jakobsen Maribo Skakklub  963 838 1000 - 2006
532 100104233 Hagbard Sejner Amager Skakforening  962 1097 - - 2005
533 100104165 Jacob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening  962 1169 1158 1162 2003
534 100104298 Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  959 991 - - 2008
535 100202392 Laurits Nielsen Nykøbing F. Skakklub  957 1078 1000 - 2006
536 100202374 Nikolaj Li Køge Skakklub  946 787 1000 - 2007
537 100202396 Vincent Videbæk Holbæk Skakklub  935 888 1000 - 2007
538 100104086 Nelli Zsigri Dyndgaard Nørrebro Skakklub  924 955 1000 - 2006
539 101095774 Mathias Wallin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  912 919 912 - 2007
540 100104342 Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  904 1001 1010 - 2007
541 101095379 Anton Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 893 900 - 2007
542 101095755 Louie Hagelin Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 991 900 - 2003
543 101095756 Liva Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1069 900 - 2001
544 101095757 Nikolaj Boje Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1058 900 - 2003
545 100803053 Theodor Scavenius Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2007
546 101095897 Benjamin Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2014
547 101095989 Peter Vedel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  900 869 900 - 2010
548 101095990 Daniel Kilic Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 819 900 - 2007
549 101095665 Farhad Quame Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 909 900 - 2005
550 101095649 Katrine Bagger Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 875 900 - 2005
551 101095650 Nicklas Aaberg Warncke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 848 900 - 2005
552 101095971 Trihn Trong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2005
553 101095869 Rasmus Grønskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1184 900 - 2002
554 101095870 Laura Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 865 900 - 2004
555 101095871 Sara Olesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 891 900 - 2004
556 101095873 Henrik Mahs Jæger Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 851 900 - 2007
557 101095874 Victor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 837 900 - 2006
558 101095875 Benjamin Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 806 900 - 2001
559 101095865 Karl Bruun Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2007
560 101095866 Lukas Byrdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 864 900 - 2001
561 101095867 Mia Gamst Josefsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1040 900 - 2002
562 100803052 Nicky Hørby Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2008
563 101096107 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 973 900 - 2008
564 100901770 Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub  897 884 - - 2006
565 101095973 Philip Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skive Skakklub  887 1125 898 - 2005
566 100802943 Magni Cederholm Frederikssund Skakklub Hillerød Skakklub  879 1082 - - 2007
567 100701765 Markus Vadsholt Madsen Hjallerup Skakklub  875 1000 1000 - 2004
568 101095911 Rasmus Whitehorn Køge Skakklub  872 1097 1000 - 2005
569 101095476 Alice Zsigri Dyndgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  870 773 1000 - 2009
570 100901784 Ali Al Timimi Skive Skakklub  841 1000 1005 - 2003
571 101095369 Ricardt Riis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2006
572 101095378 Asger Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 972 800 - 2004
573 101095702 Celia Qing Kofod Toxborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 838 800 - 2004
574 101095703 Nicolaj Salskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 772 800 - 2007
575 101095704 Maria Frydendal Balleby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 778 800 - 2004
576 101095705 Jarl Stoffer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 825 800 - 2004
577 101095758 Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 659 800 - 2006
578 101095759 Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 875 800 - 2006
579 101095760 Harpa Sigurros Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 762 800 - 2006
580 101095761 Thue Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 944 800 - 2005
581 101095762 Mikkel Litrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2006
582 101095763 Silas Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2007
583 100701772 Frederik Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  800 1000 1000 - 2006
584 101095985 Tristan Ostertag-Shaw Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 791 800 - 2007
585 101095991 Philip Reul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 760 800 - 2006
586 101095992 Ofelia Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 836 800 - 2006
587 101095993 August Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 573 800 - 2008
588 101095998 Adam Sahel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2005
589 101095999 Daniel Dørr Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 796 800 - 2002
590 101095666 August Skytte Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2008
591 101095706 Rian hoque Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 787 800 - 2004
592 101095764 Nikolaj Strauss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 784 800 - 2005
593 101095647 Nicolai Ze Ling Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 806 800 - 2008
594 101096058 Lucas Gyllenøhr Køser Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 820 800 - 2004
595 101096076 Skjold Hedelykke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 945 800 - 2007
596 101200044 Esben Poulsen Horsens Skakforening  800 899 1036 - 2006
597 101095974 Benjamin Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 913 800 - 2008
598 101095981 Joel Weiss Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2008
599 101095983 William Grønn Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 811 800 - 2008
600 101095984 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Nørrebro Skakklub  800 821 800 - 2008
601 101200046 Simon Haargaard Horsens Skakforening  800 784 800 - 2006
602 101096084 Jacob Guldmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 816 800 - 2006
603 101096086 William Grønn Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2008
604 101096088 Augusta Bollmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 719 800 - 2009
605 101096090 Isak Brintlev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 782 800 - 2008
606 101095876 Katrine Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 776 800 - 2004
607 101095877 Laura Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 681 800 - 2006
608 101095878 Naya Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 841 800 - 2007
609 101095879 Viktoria Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 892 800 - 2004
610 101095880 Elinborg Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 755 800 - 2004
611 101095881 Witus Cramer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 782 800 - 2008
612 101095882 Marius Janse von der Rendsburg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 1069 800 - 2007
613 101095883 Liva Langendorff Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 769 800 - 2004
614 101095884 Omid Salim Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 872 800 - 2006
615 101095943 Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930  800 1051 800 - 2008
616 101095944 Emil Vognstoft Andreassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 962 800 - 2006
617 101095945 Alexander Kringstad Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 645 737 - 2007
618 101095946 Aksel Kærsgaard Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 627 811 - 2007
619 101095957 Alfred Greisen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2007
620 101096100 Santiago Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 773 800 - 2009
621 101096103 Vilbert Østergård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 904 800 - 2007
622 101096167 Elias Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2005
623 101096168 Arthur Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 958 800 - 2003
624 100701764 Asger Møller Mikkelsen Hjallerup Skakklub  793 1000 1000 - 2006
625 101095623 Bjarke Bregendahl Skive Skakklub  775 808 500 - 2006
626 101095368 Sille Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 936 700 - 2008
627 101095675 Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 828 700 - 2008
628 101096000 Marius Kjær Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 725 700 - 2008
629 101096001 Albert Surland Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 554 700 - 2008
630 101096002 Lili Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 653 700 - 2007
631 101096003 Sebastian Kjærgaard Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
632 101096004 Sofia Vesterby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2001
633 101096005 MM Herluf Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 531 700 - 2008
634 101096006 Mathias Johannesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
635 101096007 Joachim Axel Juncher Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 727 700 - 2008
636 101095667 Andreas Krainert Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 545 700 - 2009
637 101095668 Adrian Vogeley Mikkelsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 613 700 - 2008
638 101095669 Jens Christian Damholt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2006
639 101095765 Karl Emil Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 817 700 - 2007
640 101095766 Andreas Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 906 700 - 2004
641 101095767 Markus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
642 101095768 Rasmus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 581 700 - 2007
643 101095769 Daniel Meier Hougaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
644 101095770 Sebastian Mathiasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2007
645 101095771 Oliver Nymann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
646 101095772 Nicoline Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 932 700 - 2007
647 101095773 Noah Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2009
648 101095648 Haflidi Olafsson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
649 101095651 Storm Knud Halskov Luth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2008
650 101095652 David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 772 700 - 2009
651 101095653 Niels Toftdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 808 700 - 2008
652 101096025 Sophia Simak Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2009
653 101096026 Henrik Kæmp Egeskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2008
654 101096027 Arion Zeneli Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
655 101096028 Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2007
656 101096029 Hannah Marquart Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
657 101096030 Noah Dejgaard Stidsing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 597 700 - 2009
658 101096031 Alexander Preuss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 547 700 - 2010
659 101096032 Peter Christian Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2010
660 101096033 Hannah Bie Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 669 700 - 2008
661 101096034 Chilas Rieper Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 702 700 - 2008
662 101096035 Rasmus Graversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 500 700 - 2008
663 101096036 Signe Poulsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2008
664 101096037 Viktor Linaa Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 664 700 - 2008
665 101096038 Magnus Schmidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 691 700 - 2008
666 101096039 Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 869 700 - 2007
667 101096059 Christian Almtoft Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Kjellerup Skakklub  700 750 700 - 2010
668 101096060 Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 811 700 - 2007
669 101096068 Alexander Vestergaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
670 101096069 Anders Alstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 619 700 - 2009
671 101096070 Asger Boesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 720 700 - 2010
672 101096071 Carl Jacob Wellner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
673 101096072 Jonathan Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 717 700 - 2009
674 101096073 Lucas Grundvig Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2010
675 101096074 Marcus Richter Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 880 700 - 2010
676 101096075 Oliver Refvik Tindbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 921 700 - 2004
677 101096077 Frida Marie Grauengaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
678 101096078 Halina Yuhan Wu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2009
679 101095722 Minh Quang Cimera Son Heoksema Silkeborg Skakklub Af 1930  700 781 700 - 2007
680 101095885 Mads Arberg Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 527 700 - 2010
681 101095886 Isabella Smidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2006
682 101095887 Cyra Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2007
683 101095888 Tobias Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 577 700 - 2006
684 101095889 Axel Skovgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 592 700 - 2007
685 101095890 Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 823 700 - 2006
686 101095891 Crystal Queency Rosaldo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 738 700 - 2006
687 101095892 Noah Hem Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 673 700 - 2006
688 101095893 Liv Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
689 101095894 Ròi Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 651 700 - 2006
690 101095895 Laura Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
691 101095922 Rasmus Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 758 700 - 2007
692 101095923 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 750 700 - 2008
693 101095924 Liva Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 658 700 - 2007
694 101095920 Crystal Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 565 700 - 2006
695 101095921 Alma Linn Abildgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 714 700 - 2008
696 101096096 Marius Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 691 700 - 2008
697 101096097 Oliver Primdahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 689 700 - 2008
698 101096098 Noah Richter-Bjerre Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2010
699 101096099 Anton Kjærgaard Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 594 700 - 2008
700 101096101 Alma Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 709 700 - 2008
701 101096102 Frida Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
702 101096104 Theodor Holm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 588 700 - 2008
703 101096105 Victoria Houston Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 567 700 - 2008
704 101096106 August Barsballe-Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 750 700 - 2007
705 101096108 Christian Brandt Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 833 700 - 2007
706 101096138 Alex Lu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 666 700 - 2008
707 101096139 Kalle Wind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2007
708 101096140 William Kamp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 765 700 - 2005
709 101096141 Christian Bech Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 772 700 - 2006
710 101096142 Sebastian Kjærsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
711 101096143 Maks Fausing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 707 700 - 2002
712 101096145 Trine Sortberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 804 700 - 2002
713 101096146 Abdallah Abdallah Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2004
714 101096147 Benjamin Langberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2007
715 101096148 Bisugu Roger Shomari Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2004
716 101096149 Carl Weller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
717 101096150 Felix Fjorback Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2010
718 101096151 Lucas Emil Juul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 790 700 - 2001
719 101096152 Christian Bødker Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2008
720 101096153 Aleksandar Pereula Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2004
721 101096131 Lucas Emil Juul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2001
722 101096132 Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2007
723 101096133 Jeppe Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
724 101096134 Gustav Rasmus Tode Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2009
725 101096135 Karen Sommer Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 779 700 - 2005
726 101095925 Liva Buddha Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 619 650 - 2009
727 101095917 Emma Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 613 650 - 2009
728 101095492 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  610 845 610 - 2004
729 101095367 Simon Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  600 668 600 - 2006
730 101095258 Leo Leyang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 518 500 - 2006
731 101095259 Anders Schjøtt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
732 101095370 Rebecca Bardram-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 507 500 - 2008
733 101095371 Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 735 500 - 2008
734 101095372 Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 646 500 - 2008
735 101095374 Jacob S. Raalskov Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 581 500 - 2007
736 101095381 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 538 500 - 2004
737 101095486 Viktor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 509 500 - 2006
738 101095487 Peter Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
739 101095488 Marius Lind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
740 101095489 Frederik Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 541 500 - 2016
741 101095490 Daniel Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 930 500 - 2005
742 101095491 Arthur W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 511 500 - 2006
743 101096016 Isabella Richter Hansen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
744 101096017 Emil Gejl Jørgensen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 622 500 - 2002
745 101095707 Silas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2007
746 101095851 Benjamin Wilken Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 730 500 - 2008
747 101095856 Søren Anker Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 626 500 - 2007
748 101095857 Silke Maj Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 754 500 - 2008
749 101095858 Nicolai Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 606 500 - 2008
750 101095918 Elias Hylle-Wiig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 590 500 - 2008
751 101096169 Oleksandr Pershuta (skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 608 500 - 2007
752 101096170 Mads Tingskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
753 101096171 Pelle Dræncker Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
754 101096172 Johannes Ragborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 838 500 - 2005
755 101096173 Ishak Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 748 500 - 2008
756 101096174 Rebekka Slot Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
757 101096175 Peter Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 703 500 - 2008
758 101096176 Christian Ibsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 703 500 - 2002
759 101096177 Jim Villadsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2002
760 101096178 Alexander H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 568 500 - 2007
761 101096179 Isabella H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2010
762 101096180 Xenia D. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
763 101095617 Anosh Easan Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 927 - - 2006
764 100104309 William Weilby Guss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1066 - - 2004
765 100104310 Emil Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 953 - - 2005
766 100104311 Aymen Berrahou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 879 - - 2005
767 100104312 Rasmus Trærup Brødsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 908 - - 2005
768 100104313 August Juhl Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1027 - - 2005
769 100104315 Niklas Lyngholm Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 742 - - 2005
770 100104316 Alberte Löwenstein Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 814 - - 2005
771 100104317 Julius Quist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 985 - - 2005
772 100104319 Liv Frølund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 772 - - 2005
773 100104320 Alexander Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 771 - - 2005
774 100104321 Thomas Enggaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1035 - - 2001
775 100104322 Hani Haj Sassi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1093 - - 2001

Klubber og medlemmer

  • Hovedkredse Liste over alle hovedkredse i Dansk Skak Union
  • Alle klubber Liste over alle klubber i Dansk Skak Union
  • Alle Medlemmer Liste over alle aktive medlemmer i Dansk Skak Union
  • Søg medlem Søg medlem på fornavn, efternavn, rating, fødselsdato og lignende
  • Top 100 Top lister over mænd, kvinder og juniorer
  • Kvinder Liste over alle kvindelige medlemmer i Dansk Skak Union
  • Ungdom Liste over ungdoms medlemmer i dansk skak union, grupperet efter alder
  • Dommere Liste over alle dommere