Arbejder ...

loading

Drenge til og med det år de fylder 18 år

Drenge

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8

Piger

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8
# Nummer Navn Klubber Rating Hurtig Lyn Elo Født
1 100901592 Jesper Søndergård Thybo Jetsmark Skakklub  2442 2202 2202 2437 1999
2 100802556 Martin Percivaldi Køge Skakklub  2403 2253 2253 2429 1999
3 103110502 Jonas Bjerre Skanderborg Skakklub  2291 2079 2068 2342 2004
4 100103912 Mikkel Manosri Jacobsen BMS Skak  2213 1972 2048 2219 1999
5 100602308 Filip Boe Olsen Nordre Skakklub  2191 2221 2201 2197 2003
6 100401623 Rauf Murtuzov Skakklubben Alssund  2154 2038 2038 2154 2002
7 101095209 Hilmir Freyr Heimisson Jetsmark Skakklub  2132 1878 1878 2152 2001
8 103110003 Tobias Dreisler Skakklubben af 1968  2118 2127 2127 2121 2000
9 100301821 Sophus Mechlenburg Møller Frem Skakklub  2110 2058 2024 2142 2000
10 100103773 Nicolai Kistrup BMS Skak  2089 1987 2014 2111 2002
11 103110001 Bjarke Hautop Kristensen Skakklubben Evans  2055 1986 1986 2055 2000
12 100602311 Johan Hardlei Skakklubben af 1968  2041 1995 1869 1990 2000
13 100802927 Mads Pasztor BMS Skak Gribskov Skakklub  2030 1898 1902 1966 2003
14 100901673 Thomas Søndergaard Thybo Skive Skakklub  2015 1715 1677 2039 2002
15 103111576 Asbjørn Hovgaard Schack Haderslev Skakklub  2010 1969 1742 1976 2002
16 103109777 Mathias Kejlstrup Simonsen Skakklubben Evans  1981 1830 1830 1997 1999
17 103111054 Andreas Skovgaard Nørrebro Skakklub  1921 1746 1753 1989 2003
18 100104327 Julio Guillermo Quiñones-Maletti BMS Skak  1908 1516 1337 1794 2001
19 103109616 Anton Mehmet Yildiz Marthedal BMS Skak  1887 1877 1726 1917 1999
20 100104061 Arthur Berg Skakforeningen Odysseus  1868 1773 1789 1958 2001
21 100301806 Jacob Foged Christensen Frem Skakklub  1867 1737 1651 1911 2001
22 101096015 Asbjørn Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1864 1882 1864 - 1999
23 100202292 Sander Stage-Steffensen Køge Skakklub BMS Skak  1862 1861 2036 1965 2003
24 100501746 Adesh Easwaralingam Fredericia Skakforening  1835 1902 2017 1881 2003
25 100103959 Villads Ussing Bojesen Skakforeningen ØBRO  1820 1883 1883 1888 1999
26 100301751 Alexander Le Besq Frem Skakklub  1806 1740 1788 1890 2000
27 101095975 Kjeld Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1800 1800 1772 - 2000
28 101095976 Peter Bang Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1800 1800 1757 - 2000
29 100802637 Magnus Mejlvang Bornholms Skakklub  1796 1616 1616 1858 1999
30 100802531 Samuel Peter Heine May Skakforeningen ØBRO  1774 1689 1672 1808 2000
31 100602544 Christian Emil Frambøl Skanderborg Skakklub  1772 1545 1705 1763 2002
32 103111288 Simon L. Hansen Fredericia Skakforening  1763 1694 1488 1829 2000
33 103111055 Emil Skovgaard Nørrebro Skakklub  1714 1597 1263 1764 2003
34 100104090 Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub  1713 1657 957 1748 2005
35 100104150 Casper Yukun Liu Caïssa Gladsaxe BMS Skak  1707 1383 1338 1803 2005
36 101095402 Mads Vestby-Ellingsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1702 1658 1681 - 2002
37 100802763 Markus Andreas Baadsgaard Gribskov Skakklub  1691 1506 1698 1785 2003
38 100103833 Albert Emil Lyng Petersen BMS Skak Allerød Skakklub  1691 1756 1738 1691 2002
39 100103848 Hans Jørgen Hansen Brønshøj Skakforening  1686 1643 1643 1877 2000
40 100501628 Bjørn Hebsgaard Nielsen Esbjerg Skakforening  1679 1819 1819 1878 2000
41 100602410 Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub  1676 1533 1655 1675 2002
42 100401642 Martin Møller Vojens Skakklub  1643 1699 1479 1702 1999
43 101095138 Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968  1627 1541 1081 1654 2005
44 100901728 Laurits Gorm Dahl Skive Skakklub  1623 1278 1276 1549 2000
45 103111061 Jacob Clausen Springeren Kolding  1623 1394 1331 1632 2001
46 100202236 Gustav Trærup Sorø Skakklub  1603 1339 1339 1796 2002
47 100501747 Janith Easwaralingam Fredericia Skakforening  1601 1473 1711 1524 2001
48 101095834 Bent Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1600 1630 1600 - 2000
49 103110417 Johan Møller Ochsner Århus Skakklub/Skolerne  1599 1599 1599 1548 2001
50 103111060 Tiziano Wul Micalizio Springeren Kolding  1580 1492 1400 1649 2002
51 100401644 Adis Heremic Tønder Skakklub  1565 1000 1000 1602 2001
52 100202092 Oscar Koch-Müller Præstø Skakklub  1553 1282 1392 1661 2004
53 100602601 Anders Pedersen Schmidt Skakklubben Rokaden  1545 1131 - 1653 2000
54 100901692 Mathias Fløe Viborg Skakklub  1541 1282 1262 1610 1999
55 100202329 Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1541 1318 - 1679 2005
56 100103994 Donald Brinch Greve Skakklub  1540 1464 1283 - 2003
57 100602552 Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968  1532 1383 - 1628 2003
58 103110503 Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968  1530 1358 1348 1631 2002
59 100602457 Alfred Hedelykke Wegger Nordre Skakklub  1529 1484 1291 1583 2002
60 100802931 Micki Aron Christoffersen Hillerød Skakklub  1527 - - 1420 2003
61 100602424 Jacob Qazizada Skakklubben af 1968  1519 1480 1352 1564 1999
62 100602500 Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub  1515 1517 1154 1612 2003
63 100301919 Markus Maagaard Frem Skakklub  1514 1386 1124 1559 2000
64 100301972 Sebastian Sterup Faaborg Skakklub  1512 1483 1300 - 2001
65 103110504 Mikkel Mejlvang Bornholms Skakklub  1506 1219 1219 1584 2003
66 100901738 Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub  1499 1415 1435 1438 2006
67 100802894 Olav Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  1486 1182 1182 1526 2002
68 100301938 Jonathan Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1484 1368 1440 1470 2004
69 100701680 Noah Ekholm Hobro Skakklub  1481 1213 1131 1491 2003
70 100901736 Jakob Krukow Mogensen Herning Skakklub  1480 1319 1000 - 2000
71 100602575 John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1475 1551 1535 1408 2008
72 103109193 Jonas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1469 1509 1509 1646 2000
73 100104075 Oliver Trier Caïssa Gladsaxe  1466 1137 1137 1564 2004
74 100202403 Mathias Stage Nykøbing F. Skakklub  1462 1000 1000 - 2003
75 100202204 Villiam Vestergaard Præstø Skakklub  1461 1355 1214 1465 2004
76 100202293 Theo Stage-Steffensen Køge Skakklub  1438 1205 1194 1477 2004
77 100103869 Sanshiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1433 1480 1274 1493 2002
78 100701736 Nicklas Eriksen Aars Nibe Skakklub  1431 1300 1300 - 2000
79 100602551 Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968  1430 1453 - 1503 2003
80 100901686 Jacob Kindt Nielsen Kjellerup Skakklub  1428 1381 1025 1410 2003
81 101095048 Ture Jungberg Nielsen Aalborg Skakforening af 1889  1427 1473 1034 1540 2006
82 100301886 Albert Mechlenburg Møller Frem Skakklub  1418 1497 1268 1541 2007
83 100202091 Victor Koch-Müller Præstø Skakklub  1418 1232 1436 1497 2001
84 100701752 Rune Nielsen Nørresundby Skakklub  1410 1140 1000 1339 2003
85 103110505 Philip Frost Bornholms Skakklub  1403 1207 1207 1525 2001
86 100103868 Kishichiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1402 1477 1203 1516 2004
87 100901694 Jacob Graves Viborg Skakklub  1397 1144 1144 - 2003
88 100104036 Kasper Løth Mikkelsen Tåstrup Skakforening  1389 1076 1230 1522 2004
89 100104064 Mads Falkenberg Tåstrup Skakforening  1387 1302 1202 1534 2002
90 100202101 William Ellegaard Christensen Jyderup Skakklub  1383 1256 1152 1494 2005
91 100301833 Kaare Veng Basse Nr.Åby Juniorskakklub  1380 1309 1323 - 2000
92 102101041 Silas Høyerup Caïssa Gladsaxe  1378 1518 1142 1536 2005
93 100901619 Christian Sejersen Holstebro Skakklub  1373 1673 1373 - 1999
94 101095611 Christian Sejersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1373 1477 1373 - 1999
95 100104248 William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  1350 1305 - 1466 2006
96 100901687 Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub  1346 1335 1130 1406 2003
97 103111580 Tobias Aagaard Hansen Frem Skakklub  1314 1321 1271 1477 2002
98 100301862 Jonathan Aagaard Hansen Frem Skakklub  1314 1263 1096 1371 2005
99 100103955 Alexander Trier Caïssa Gladsaxe  1313 1039 1061 1440 2002
100 100602418 Tobias Washeim Syddjurs Skakklub  1312 1084 1106 1565 2000
101 100202102 Marcus Juul Nielsen Jyderup Skakklub  1303 1158 1129 1406 2001
102 101095855 Vitus Bondo Medhus Skakklubben Evans  1295 1248 1257 - 2009
103 100802878 Afan Jahic Hillerød Skakklub  1289 1000 1000 1360 2001
104 103109782 Antik Jakupi Skakklubben Evans  1282 1250 1200 1388 2000
105 100701728 Mohamad Dallal DSA Skak  1282 1212 1000 - 2002
106 100104139 Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening  1278 1251 1000 - 2007
107 100301965 Elias Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1277 1122 977 1400 2006
108 101095257 Lukas Iskos Nørrebro Skakklub  1274 1388 939 1185 2006
109 100301834 Rasmus Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1274 1171 1173 1647 2000
110 100104074 Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1252 1211 1122 1400 2003
111 100104343 Andreas Philip Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  1247 1133 1053 1316 2009
112 100202338 Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1243 1095 - 1506 2003
113 100104191 Christian Vikkelsø BMS Skak  1235 1129 1129 - 2001
114 100301966 Bastian Kehrer Frem Skakklub  1228 1000 1000 1396 2005
115 100202063 Erik Buur Christensen Møn Skakklub  1224 1181 1266 1318 2001
116 100802923 Victor Rylander Christensen Bornholms Skakklub  1219 1000 1000 1420 2002
117 100401627 Lasse Borring Petersen Haderslev Skakklub  1216 1118 1032 1282 2002
118 100401638 Oliver Iversen Haderslev Skakklub  1212 1097 1097 - 1999
119 101095732 Johan Lauritsen Skakklubben af 1968  1211 1162 1200 1401 2001
120 101095938 Mustafa Darwich Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1277 1200 - 2000
121 100701755 Sahel Qauomi Nørresundby Skakklub  1200 1200 1200 - 2008
122 101096042 Mads Kjeldsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1200 1259 - 2015
123 100803050 Jinyang Liu Sjælsø Skakklub  1200 1000 1000 - 2002
124 100202012 Aksel Buur Christensen Møn Skakklub  1196 1223 1223 - 1999
125 100602624 Robert Pavia Skakklubben af 1968  1191 1264 1200 1328 1999
126 100802777 Asbjørn Klitgaard Allerød Skakklub  1187 1237 1133 - 2004
127 100701615 Sarujan Ranganathan Aars Nibe Skakklub  1183 1029 1029 1291 1999
128 100202250 Magnus Kehl Andersen Maribo Skakklub  1181 1000 1000 1364 2004
129 103111577 Tobias Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1180 1218 1137 1541 2005
130 100901754 Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub  1176 1312 1081 - 2004
131 100602494 Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen Skakklubben af 1968  1159 1208 - - 2005
132 100104136 Rasmus Falkenberg Tåstrup Skakforening  1157 1207 980 1246 2004
133 101095196 Jacob Koreny Selbo Skanderborg Skakklub  1153 906 1000 - 2002
134 100802838 Holger Rindel-Rasmussen Allerød Skakklub  1153 1072 1072 - 2000
135 100301927 Christian Ringsmose Odense Skakklub  1153 1010 1000 - 2002
136 101095045 Rasmus Broch Jensen Herning Skakklub  1150 1162 1034 - 2001
137 101200025 Asger Haargaard Horsens Skakforening  1150 1313 1155 - 2004
138 101200026 Ricardt Riis Horsens Skakforening  1150 1237 1087 - 2005
139 100802908 Sarah Bækgård Andersen Roskilde Skakklub  1149 1000 1000 - 2006
140 101095606 William Bay Aagaard Skive Skakklub  1144 1029 1063 - 2004
141 100802774 Asbjørn Heshe Roskilde Skakklub  1144 1087 1087 - 1999
142 100701651 Silas Ekholm Hobro Skakklub  1142 1167 1000 - 2005
143 100803057 David Lykke Olsen Bornholms Skakklub  1142 1000 1000 1596 2003
144 100202386 Knud Jacobsen Faxe Skakklub  1130 1277 1000 1392 2003
145 100104307 Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1129 1178 1000 1511 2007
146 100301932 Mikkel Strandby Hansen Sydøstfyn  1125 1496 - 1336 2005
147 100202262 Matthias Rasmussen Maribo Skakklub  1115 1266 1000 1313 2002
148 100104083 Mathias Skogsed Hansen Hvidovre Skakklub  1111 1100 1100 - 2004
149 100104144 Sebastian Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1108 1000 1000 - 2005
150 100701748 Oskar Breinholt Hoffmann Jetsmark Skakklub  1105 1000 1000 - 2007
151 100104354 Andreas Thostrup Jakobsen Nørrebro Skakklub  1104 1000 1000 - 2002
152 101095646 Thomas Lynderup Tristram Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1113 1100 - 2000
153 100501766 Jakub Ciarcinski Esbjerg Skakforening  1100 1100 1100 - 2007
154 100202278 Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub  1100 1207 1019 1201 2007
155 101095335 Ole Myrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
156 101095336 Kamil Kamil Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
157 101095775 Khang Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1064 1100 - 2000
158 100103645 Hauge Bang Jacobsen Bornholms Skakklub  1099 1094 1094 - 2002
159 100104220 Malte Dreves Erikstrup Caïssa Gladsaxe  1098 878 - - 2006
160 100301842 Mads Hansen Nr.Åby Juniorskakklub  1095 1056 1119 - 1999
161 101095285 Davit Grigorian Nr.Åby Juniorskakklub  1091 1023 523 - 2007
162 100802858 Mikkel Storgaard Allerød Skakklub  1090 1047 1047 - 2004
163 100104233 Hagbard Sejner Amager Skakforening  1084 1079 - - 2005
164 100103789 Asger Wulf Caïssa Gladsaxe  1084 1086 1086 - 2001
165 100301956 Illia Kreitor Nr.Åby Juniorskakklub  1079 1005 1000 - 2005
166 100602633 Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968  1078 1316 1100 - 2003
167 101095542 Andreas Vang Lyhne Jensen Skive Skakklub  1077 918 500 - 2005
168 100104135 Jonas Falkenberg Tåstrup Skakforening  1075 1094 1085 1276 2004
169 100104399 Noah Wahlgreen Nørrebro Skakklub BMS Skak  1075 1265 1000 - 2007
170 100202383 Kasper Andreasen Faxe Skakklub  1072 938 1000 - 2005
171 100701624 Silas Tram Lux Skørping Skakklub  1070 1078 1062 - 2004
172 100104306 Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1070 1182 1000 1408 2007
173 100602402 Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930  1068 1169 565 - 2006
174 100602382 Jonas Odgaard-Jans Skakklubben af 1968  1067 1079 1090 1298 2001
175 100104203 Leo Leyang Goh Dyrkjøb Nørrebro Skakklub  1066 1038 - - 2006
176 101095479 Sebastian Bertel Iversen Jetsmark Skakklub  1064 1100 1100 - 2003
177 100202387 Vahid Mohammed Jusufi Køge Skakklub  1064 1190 1000 - 2001
178 100602591 Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub  1063 1119 1100 - 2003
179 100104165 Jacob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening  1061 1133 1129 1178 2003
180 100802899 Erik Olsen Allerød Skakklub  1061 1016 - - 2002
181 101095271 Casper Sode Bornholms Skakklub  1056 1000 1000 - 2004
182 100202376 Carl Frederik Wood Pedersen Maribo Skakklub  1055 1079 1000 - 2004
183 100602595 Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1054 1209 - - 2006
184 100103953 Vladimir Kloster Andersen Tåstrup Skakforening  1046 1021 1013 1175 2002
185 100301964 Asger Hvingelby Nr.Åby Juniorskakklub  1045 1000 982 - 2005
186 100202417 Rasmus Poulsen Køge Skakklub  1045 1000 1000 - 2003
187 100104391 Trinh Trong Nguyen Tåstrup Skakforening  1043 987 964 - 2005
188 100803068 Oscar Linding Groes Allerød Skakklub  1043 1000 1000 - 2005
189 100802734 Magnus Boutrup Lyngby Allerød Skakklub  1041 1144 1000 - 2001
190 100701721 Peter Aksel Kristensen Hove Nørresundby Skakklub  1040 1098 1100 1250 2001
191 100802987 Kalle Himmelstrup Helsingør Skakklub  1038 953 - - 2004
192 100104346 Aksel Schjeltved Brøndby Skakklub  1038 1000 1000 - 2006
193 100104376 Tobias Ginnerup-Nielsen Amager Skakforening  1038 1000 1000 - 2006
194 101095482 Benjamin Thorsager Kronborg Jetsmark Skakklub  1037 1100 1100 - 2002
195 100802943 Magni Cederholm Frederikssund Skakklub Hillerød Skakklub  1037 1082 - - 2007
196 100901783 Carl Emil Kærsgaard Knudsen Skive Skakklub  1037 895 978 - 2005
197 100202335 Gustav Blach Jensen Møn Skakklub  1036 - - - 2008
198 100301947 Adam Stanczyk Christensen Faaborg Skakklub  1036 1169 - 1262 2006
199 100602586 Henrik Manukyan Herning Skakklub  1035 1146 1300 - 2000
200 100901777 Sebastian Tørring Kjellerup Skakklub  1034 870 - - 2002
201 100802929 Victor Jee Rungew Roskilde Skakklub  1032 - - - 2004
202 100202411 Janus P. Ottosen Nykøbing F. Skakklub  1029 1000 1000 - 2000
203 100602493 Morten Iversen Skakklubben Rokaden  1026 978 1023 - 1999
204 100104290 Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Brøndby Skakklub  1025 1059 1000 - 2006
205 100301906 Nicolaj Willberg Nr.Åby Juniorskakklub  1023 1000 1000 - 2002
206 100901792 Frede Vogntoft Andreasen Lemvig Skakklub  1020 1090 1000 - 2003
207 101096154 Mikkel Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1020 1020 1020 - 2006
208 100802925 Marius Møller Nyborg Hillerød Skakklub  1019 - - - 2006
209 100301969 Alf Andries Frem Skakklub  1018 1198 1000 1350 2006
210 101095543 Jeppe Libach Makholm Skive Skakklub  1015 1027 1000 - 2006
211 100803027 Niclas Grøndal Fredensborg Hygge Skakklub  1014 1000 1000 - 1999
212 100104380 Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening  1014 938 1000 - 2006
213 100602594 Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1012 1184 - - 2005
214 100202385 Jakob Panek Faxe Skakklub  1011 1197 1000 - 2003
215 101095725 Daniel Sandberg Jensen Maribo Skakklub  1011 987 1000 - 2006
216 101095366 Victor Ammitzbøll Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1009 1004 1000 - 2000
217 100202282 Rasmus Fabricius Møn Skakklub  1007 - - - 2004
218 101200031 Sebastian Jacobsen Haderslev Skakklub  1005 1000 1000 - 1999
219 101095507 Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub  1004 1140 500 - 2006
220 100301929 Jacob Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1003 - - - 2004
221 100104348 Oliver Wu Nørrebro Skakklub  1003 1194 1000 - 2008
222 100602574 Carl Emil Richter Thyssen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 626 - 2005
223 100602577 Niels Høfding Seekjær Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 - - 2001
224 100202340 Axel Ravnsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1018 1000 - 2005
225 100104241 Jacob S Larsen Lyngby-Virum Skakklub  1000 - - - 2005
226 100802950 Mikki Rydahl Aspholm Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2009
227 101095261 Markus Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1025 1000 - 2004
228 101095262 Kristian Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
229 101095264 Aleksander Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
230 100104276 Emil Stilling Horsens Skakforening  1000 900 - - 2005
231 100104279 Jacob Miszkiewicz Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
232 100104280 Asbjørn Voldby Sünksen BMS Skak  1000 - - - 2003
233 100602596 Noa Sinding Syddjurs Skakklub  1000 1083 500 - 2008
234 100104283 Silius Ayo Sølvertorp Brønshøj Skakforening  1000 960 - - 2007
235 100104284 Prince Gera Brønshøj Skakforening  1000 901 - - 2004
236 100802971 William Norman Allerød Skakklub  1000 962 - - 2007
237 100104286 Kasper Nikolaj Allerup Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2009
238 100104287 Victor Ischenko Amager Skakforening  1000 - - - 2008
239 100802979 Samuel Flyger Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
240 100104257 Samuel Salas Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
241 101095306 Thomas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 935 1000 - 2005
242 100202137 Lucas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
243 100701618 Kristian Jensen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
244 100602399 Gustav Funk Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 - - - 2002
245 120000389 Per Jensen Netmedlem U16  1000 - - - 2001
246 100802798 Valdemar Marager Allerød Skakklub  1000 - - - 2003
247 100202205 Alexander Elbæk Nielsen Haslev Skakklub  1000 - - - 2001
248 100103976 Oliver Watts BMS Skak  1000 982 1000 - 2006
249 120000738 Nicolai Breusch Netmedlem U16  1000 - - - 1999
250 100104006 Urban Jensen BMS Skak  1000 - - - 2005
251 100901711 Alexander Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 1228 - - 2003
252 100901712 Christoffer Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 962 - - 2005
253 100802856 Tobias Henriksen Frederiksværk Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
254 100104053 Alfred Leth Nielsen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2001
255 100104130 Adam Storm BMS Skak  1000 - - - 2004
256 100202290 Milo Johannsen Haslev Skakklub  1000 622 - - 2005
257 100202298 Daniel Bang Køge Skakklub  1000 1093 - - 2002
258 100104180 David Rathkens Norup Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2006
259 100104182 Gustav Biel Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2009
260 100104189 Emil Seidelin Dam Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
261 100802936 Frederik Wittig Roskilde Skakklub  1000 - - - 2009
262 100104226 Kristian Valsted Tåstrup Skakforening  1000 825 - - 2006
263 101095532 Simon Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
264 101095533 Noah Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 617 500 - 2007
265 101095535 Linette Søndergaard Beck Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 793 500 - 2007
266 101095536 Torre Pallesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 702 500 - 2006
267 101095537 Helga Kruse Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
268 101095538 Marius Porsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 664 500 - 2007
269 101095539 Tilde Hougaard Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
270 101095540 Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 500 - 2009
271 101095541 Morten Rasmus Blankholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 926 500 - 2002
272 101095544 Toke Fiedler Terkildsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 804 500 - 2002
273 101095545 Kasper Damgaard Pagh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2004
274 101095546 Carl Emil Ellerbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1024 500 - 2007
275 101095547 Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 830 500 - 2005
276 101095548 August Højmark Baskjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 757 500 - 2007
277 101095549 Noah Sikkjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 639 500 - 2007
278 101095550 Lorea Damgård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 556 500 - 2007
279 101095551 Laura Gammelgård Ulrik Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 687 500 - 2007
280 101095552 Liva Nygaard Lunde Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2007
281 101095553 Marie Grav Haslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
282 101095554 Oliver Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 699 500 - 2007
283 101095555 Anders Thorsted Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 648 500 - 2007
284 101095556 Niels Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 613 500 - 2005
285 101095557 Gitte Lyhne Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 520 500 - 2008
286 101095558 Jeppe Ring Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
287 101095559 Victor Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 666 500 - 2007
288 101095589 Oskar H. Abraham Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 716 500 - 2007
289 101095590 Marius T. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 673 500 - 2007
290 101095591 Mathias L. Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
291 101095592 Storm L. Batting Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
292 101095593 Tobias H. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
293 100202369 Anton Frimann Møn Skakklub  1000 1019 1000 - 2004
294 100202370 Alexander Lind Møn Skakklub  1000 996 1000 - 2006
295 100202371 Hjalte Engelhardt Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
296 101095503 Nikolaj Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 960 500 - 2003
297 101095505 Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1081 500 - 2005
298 101095506 Magnus Lund Borges Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 966 500 - 2004
299 101095510 Nikolaj Hense Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2007
300 101095512 Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 850 500 - 2003
301 101095513 Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1005 500 - 2003
302 101095514 Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 803 500 - 2006
303 101095515 Aslak Duroche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2002
304 101095517 Mathias Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 917 500 - 2004
305 101095518 Askil Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 800 500 - 2004
306 101095519 Thoke Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2006
307 101095521 Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1013 500 - 2007
308 101095522 Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 791 500 - 2007
309 101095523 Gustav Bruaer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 729 500 - 2006
310 101095524 Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 688 500 - 2007
311 101095525 Karoline Ryge Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 755 500 - 2007
312 101095526 Tobias Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 779 500 - 2005
313 101095527 Smila Kehlet Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2009
314 101095528 Lukas Bramstorp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 739 500 - 2007
315 101095529 Mikkel Hvas Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 599 500 - 2007
316 101095530 Magnus Vest Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 629 500 - 2008
317 101095531 Casper Steiniche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 659 500 - 2007
318 101095560 Katrine Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 723 500 - 2008
319 101095561 Emil Kjær Kulhmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 665 500 - 2007
320 101095562 Frederik Hammer Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 646 500 - 2007
321 101095563 Benyt 101095524 --- Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2007
322 101095564 Maximillian Moselund Brieghel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 756 500 - 2006
323 101095565 Emilia Thøgersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 610 500 - 2007
324 101095566 Emil Frederiksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
325 101095567 Anders Johannes Christoffersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
326 101095568 Mikkel Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
327 101095569 Peter Tofte Ernebjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 655 500 - 2007
328 101095570 Lucia Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 700 500 - 2007
329 101095571 Oskar Hove Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
330 101095572 Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 593 500 - 2008
331 101095573 Yannik Breitenbach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 579 500 - 2007
332 101095574 Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 712 500 - 2007
333 101095575 Mika Dybdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 680 500 - 2007
334 101095576 Jakob Rickers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
335 101095577 Mika Johan Kuijpers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 725 500 - 2007
336 101095578 Magnus Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 772 500 - 2007
337 101095579 Emil Ø. Baggesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 684 500 - 2007
338 101095580 Kevin Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 500 - 2002
339 101095581 Benyt 100901770 --- Andreas B. Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
340 101095582 Danni Schrøder-Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 621 500 - 2004
341 101095583 Linus Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 742 500 - 2007
342 101095585 Silas Troldtoft Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 802 500 - 2005
343 101095586 Alonzo Giao Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2009
344 101095587 Enzo Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 624 500 - 2007
345 101095588 Bilal Abdo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 718 500 - 2007
346 101095622 Peter Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 670 500 - 2006
347 101095624 Benyt 101095623 - Bjarke Bregendahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
348 101095625 Frederikke Amalie Meyer Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
349 101095627 Agnethe Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 683 500 - 2007
350 101095628 Halfdan Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 750 500 - 2006
351 100802935 Mikkel Ratzlaff Helsingør Skakklub  1000 - - - 2006
352 100104218 Andreas Schou Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
353 101095639 Oskar Breinholt Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 973 1000 - 2007
354 101200022 Arul Nigam Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
355 100901782 Mads Møller Franck Kjellerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
356 100701702 Willads Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
357 101095397 Anniken Vestby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2015
358 100301951 Jason Neunzling Faaborg Skakklub  1000 787 - - 2006
359 101095267 Silas Soelberg-Larsen Bornholms Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
360 100802956 Lasse Vinding Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2005
361 100802939 Philipp Zhuravlev Roskilde Skakklub  1000 - - - 2002
362 100104230 Vasanth Kathiravan Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2005
363 101095205 Nikolaj Kiel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 841 1000 - 2006
364 100104296 Emil West BMS Skak  1000 - - - 2007
365 100901778 Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub  1000 820 - - 2007
366 101095375 Benyt 100602589 --- Gustav Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2004
367 101095376 Frida Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 820 500 - 2006
368 101095377 Aske Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1053 500 - 2006
369 101095468 Test Testesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2002
370 101095469 Samuel Glem Zeuthen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2009
371 101095470 Mathias Brandt Danborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
372 101095471 Jonathan Jungfalk Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2005
373 101095472 Emil Mørkehøj Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2005
374 101095473 Erik Henning Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2003
375 101095474 Daniil Korenev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 955 1000 - 2005
376 101095475 Carl Als Schrøder Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 975 1000 - 2003
377 101095477 Jacob Emil Dreiøe Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 863 1000 - 2005
378 101095485 William W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2003
379 101095499 Malte Pedersen Køge Skakklub  1000 865 1000 - 2008
380 100104314 Benjamin Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1041 - - 2005
381 100104318 Nicolas Engberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 672 500 - 2007
382 101095502 Frederik Korsholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 500 - 2003
383 100202107 Andreas Højgaard Faxe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
384 100202179 Karl Øager Jensen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
385 100104118 Mathias Wittrup Enevoldsen Tårnby Skakklub  1000 - - - 1999
386 100202277 Marius Vestergaard Præstø Skakklub  1000 779 885 - 2006
387 100104174 Abel Semsey Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2006
388 100802945 Emil Keis Neerbek Allerød Skakklub  1000 - - - 2006
389 101095309 Jesper Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2003
390 101095310 Jason Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 1000 - 2006
391 100202366 Osvald Wibe Juul Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
392 100202367 Sigurd Kristianssøn Skovbo Skakklub  1000 865 1000 - 2008
393 101200015 Alexander Ferslev Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
394 101095497 Walther Karrebæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
395 100602606 Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 809 879 - 2006
396 100602607 Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 930 1000 - 2005
397 100602609 Malthe Stubkjær Høxbro Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 939 1000 - 2007
398 101095605 Anton Henningsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 783 900 - 2006
399 100301959 Valdemar Nielsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
400 101095674 Valdemar Ulstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 888 1000 - 2003
401 101095678 Frede Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2003
402 101095692 Thore Creve-Fræmohs Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2006
403 101095693 Roman Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 1999
404 100803007 Halfdan Krogh Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
405 100803008 Anton D Michael Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
406 100803009 Jeppe Dahl Andersen Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
407 101095701 Rasmus Astrup Skov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 962 1000 - 2009
408 101095748 Albert Sylvest Helsingør Skakklub  1000 956 1000 - 2004
409 100104349 Vitus Rønnebæk Kornum Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
410 100104351 Bertram Sand Hesselholdt Tåstrup Skakforening  1000 980 971 - 2007
411 101095753 Puvi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2001
412 101095754 Karthi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1131 1000 - 2003
413 100803021 Filip Bartlomey Klimek Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
414 100901790 Gustav Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
415 100104357 Liila Frederikke kiss Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
416 100701770 Lucas Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
417 101095930 Christian Abild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1473 1000 - 2004
418 101095931 Christoffer Rosendahl Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2004
419 100104388 Magnus Lundin Overbeck Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2003
420 100104389 Terkel Dam Sunne Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
421 101095954 Kasper Iversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 982 1000 - 2006
422 100701773 Anton Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
423 100202415 Victor Seest Dinesen Greve Skakklub  1000 975 1000 - 2006
424 101095955 Ea L. G. Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 845 1000 - 2004
425 100202416 Axel Prütz Kanne Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
426 100202249 David Foy Greve Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
427 100301973 Lucas Holst Høyberg Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
428 100301974 Søren Dalskov Christensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
429 100104021 Emil Hedegaard Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
430 101095986 Jonathan Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1083 1000 - 2006
431 101095988 Lucas Møller larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
432 101096008 Patrick Lund nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1014 - 2000
433 100602636 Rasmus Maschke Tingleff Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 921 1000 - 2009
434 100602637 Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 924 1000 - 2007
435 100602638 Maximillian Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
436 100602639 Constantin Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
437 100602641 Frederik Vestergaard Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 901 1000 - 2007
438 100803055 Elias Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
439 100803056 Noah Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
440 100202360 Gustav Bøjlund Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
441 100104301 Thomas Ek Udahl Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
442 100104302 Elias Schjøttz Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2008
443 100104303 Alfred Boes Askaa Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2006
444 100104304 Oscar Brinck-Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2009
445 100104331 Lasse Secher BMS Skak  1000 1000 1000 - 2004
446 101095629 Svend Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 626 500 - 2009
447 101095633 Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 749 500 - 2007
448 100701745 Søren Bohl Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
449 100104338 Milo Nybro Fröjd Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
450 100803002 Jeppe Simonsen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
451 100803003 Folke Højby Petersen Gribskov Skakklub  1000 1000 1000 - 2016
452 100602620 Andreas Magnus Busch Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1007 1000 - 2000
453 100104340 Frederik Davidsen Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
454 100803010 Noah Jepsen Helsingør Skakklub  1000 1005 1000 - 2006
455 100202395 Niklas Carstensen Køge Skakklub  1000 928 1000 - 2008
456 100701756 John Sebastian Aagard Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
457 100104328 Tobias Staunsholm BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
458 100104329 Andreas Elton Dam BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
459 100104330 Mads Dirch Poulsen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2004
460 101096044 Max Jarner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1023 1000 - 2008
461 101096045 Tobias Balslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2008
462 101096046 Mikkel Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1038 1000 - 2004
463 101096047 William A F Glenthøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1045 1000 - 2007
464 101096048 Victoria Izaura Damm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 849 1000 - 2010
465 101096049 Emil Westh Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2006
466 101096050 Mads Gottschalck Egeberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
467 101096051 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1034 1000 - 2008
468 101096053 Albert William Højstrøm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2008
469 101096054 Carl Emil Weimann Frederikssund Skakklub  1000 998 1000 - 2007
470 101096055 Emil Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 903 1000 - 2003
471 101096056 Kasper Afzelius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 948 1000 - 2004
472 100104400 Daniel Sandholm Aaes BMS Skak  1000 1000 1000 - 2010
473 100901795 Alberte Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
474 100202429 Simon Kaare Petersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
475 100104405 Max Granly Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
476 100701775 Magnus Laustsen Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
477 100202431 Nicky Rasmussen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
478 101095972 Simon Damm Marcussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2008
479 100202419 Gustav G. Jansen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
480 100202420 Sylvester S. Olsen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
481 100202422 Jesper Iwan Jørgensen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
482 100202423 Viktor Fior Møller Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
483 100202425 Andreas Salskov Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
484 100202426 Nicolai Salskov Møn Skakklub  1000 991 1000 - 2006
485 100202433 Tim Glastrup Møn Skakklub  1000 1009 1000 - 2006
486 101096089 Jeppe Hald Falkesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  1000 1126 1000 - 2008
487 100202434 Thomas Holmquist Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
488 101095824 Mikkel Vinh Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2006
489 100901785 Rasmus Niss Bojesen Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
490 101095831 Torben Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1203 1000 - 2016
491 100802982 Oliver Villadsen Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2007
492 101095384 Oskar van Meel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 865 1000 - 2007
493 100104295 Alexander Fürst Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
494 101095726 Kristian Maahr Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2006
495 101095733 Simon Gram Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 814 937 - 2003
496 100104362 Sebastian Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2016
497 100104363 Alexander Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
498 100104366 Mikail Cetiner Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
499 100202405 August Vincent Buchwald Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
500 100104371 Martin Weider Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
501 100803026 Rasmus Bo Sandbekk Olsen Frederikssund Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
502 100104375 Carl Als Schrøder Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
503 100803023 Villads Emil Gaudesen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
504 100701762 Lykke B. Thomsen Brønderslev Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
505 101095864 Oskar Mose Horsens Skakforening  1000 1016 1041 - 2002
506 100104372 Chafik Ghillassi Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
507 100202406 Samyar Parsaei Holbæk Skakklub  1000 885 1000 - 2005
508 100803025 Vedenta Sinha Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
509 100202409 Sylvester Godthelp Kureer Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
510 100104378 Mads Amstrup Jørgensen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2006
511 100701769 Rune Hansen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
512 100602632 Karen Sommer Bach Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2006
513 100202413 Mathias Whitehorn Køge Skakklub  1000 899 1000 - 2009
514 100202414 Lukas Frier Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
515 100803049 Chester Holler Gadegaard Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
516 100803035 Jonas Svendsen Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
517 100803036 Luca E Klæø Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
518 100803037 Omran Abdel Az Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
519 101200040 Anders Ovesen Tønder Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
520 101095919 Pelle Bording Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 908 1000 - 2004
521 100104393 Thomas Valsted Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
522 101095961 Thorvald Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
523 101095962 Morgan Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2006
524 101095963 Conrad Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 946 1000 - 2005
525 101095964 Oscar Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
526 101095965 Lea Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 881 1000 - 2005
527 101095966 Benjamin Gjesing Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 928 1000 - 2008
528 100803061 Oscar Bech Langeland Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
529 101096095 Anton Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
530 100803063 Elias Koefoed Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
531 100104408 Dexter Mazin-Lorck Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
532 100104409 Phillip Reul Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
533 100803064 Charif Zazzou Helsingør Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2007
534 100803065 Ahmad Zazzou Helsingør Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 942 1000 - 2009
535 100602650 Karl Taagaard Hansen Skakklubben af 1968  1000 1000 1000 - 2004
536 100301981 Stig Howmand Poulsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
537 100301982 Kasper Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
538 100301983 Nikolaj Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
539 100301984 Lukas Kruse Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
540 100701780 Ahmad Dallal DSA Skak  1000 1000 1000 - 2009
541 100301986 Josef Hussain Mustafa Assens Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
542 100701783 Nataniel Bernth Strømgaard Hansen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
543 100104410 David Samuel Vedel Olivo Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
544 100104411 Sania Hussain Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2009
545 100104412 Filip Madsen Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2008
546 100803066 Vitus Kongsted Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
547 100803069 Simon Gad Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
548 100602647 Markus Eriksen Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2007
549 100602648 Mathias Jespersen Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2002
550 100602649 Linus Nørgaard Jensen Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2008
551 100104415 Villads Burkal Stadager Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2005
552 100803072 Matias Bo Kofoed Jensen Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
553 100104417 Nicholas Winsløv Steffensen Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2008
554 100202438 Bertil Johan Sivager Nykøbing F. Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
555 100202439 Theodor Anton Sivager Nykøbing F. Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
556 100202440 Aleksey Chevtchenko Larsen Sorø Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
557 101200048 Jakob Froberg Korning Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
558 100104419 Kai Newman-Balding Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
559 100104420 Malthe Nielsen Bogø Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
560 101096196 Isak Babi Brintlev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2008
561 100301987 Storm Lægdsmand Sørensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
562 100803073 Philip Solberg Jensen Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
563 100202441 Lau Dahl Højgaard Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
564 100104106 Lucas Buhelt Allerød Skakklub  996 - - - 2001
565 100104379 Fabian Schiøler Würtz Skakforeningen Odysseus  996 1000 1000 - 2002
566 100104028 Ivan Ichtchenko Amager Skakforening  993 1000 1000 - 2002
567 100202432 Andreas Kruse Packert Faxe Skakklub  991 1000 1000 - 1999
568 100104048 Benjamin B. Lassen Amager Skakforening  989 1000 1000 - 2005
569 100104236 Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub  989 1160 - - 2006
570 101095626 Linus Roed Gundorf Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  987 849 500 - 2008
571 101095483 Niels Sørensen Horsens Skakforening  987 1096 1036 - 2004
572 100701626 Christian Samuelsen Skørping Skakklub  987 1000 1000 - 2001
573 100104298 Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  984 1018 - - 2008
574 100803051 Jakob Terp Sjælsø Skakklub  982 1000 1000 - 2001
575 100104288 Simon Rostad Olsen Amager Skakforening  980 - - - 2003
576 100202358 Parimalan Sriramajayam Næstved Skakklub  980 966 1065 1177 2006
577 100202398 Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub  978 989 1000 - 2003
578 100802952 Christian Vejen Weichel Helsingør Skakklub  976 1239 1000 - 2003
579 100202339 Emil Bang Køge Skakklub  974 1118 - - 2007
580 100802954 Nis Madsen Helsingør Skakklub  973 1149 1000 1612 2004
581 100104245 Jonathan Hansen Brønshøj Skakforening  973 - - - 2002
582 101095616 Janosh Easwaralingam Fredericia Skakforening  971 1048 1090 1186 2006
583 100701677 Patrick Grønhøj Aars Nibe Skakklub  971 1000 1000 - 2005
584 100202394 Daniel Rokin Køge Skakklub  966 1000 1000 - 2008
585 101095967 Hjalte Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  966 969 1000 - 2004
586 100901793 Malte Frydenskov THY Skakklub  964 1000 1000 - 2004
587 100202363 Rune Ask Jakobsen Maribo Skakklub  963 838 1000 - 2006
588 100202373 Aleksander Nicolaj Andersen Køge Skakklub  962 1000 1000 - 2008
589 100202392 Laurits Nielsen Nykøbing F. Skakklub  955 1078 1000 - 2006
590 100803062 Jonas Koefoed Hillerød Skakklub  955 1000 1000 - 2009
591 101095904 Konrad Volder Køge Skakklub  950 993 1000 - 2006
592 100202393 Samuel Gamborg Nielsen Nykøbing F. Skakklub  947 892 1000 - 2006
593 100802993 Gorm Nissen Allerød Skakklub  942 1000 1000 - 2003
594 100104098 Thor Espenhain Sterregaard Amager Skakforening  939 1000 1000 - 2002
595 100803044 Arthur Stavis Rosman Allerød Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  937 1047 1000 - 2006
596 100202396 Vincent Videbæk Holbæk Skakklub  935 888 1000 - 2007
597 100104365 Marcus Holmberg, Amager Skakforening  935 1000 1000 - 2007
598 100802933 Magnus Vals-Sjøstrand Hillerød Skakklub  933 - - - 2003
599 100104332 Milan Frost Nørrebro Skakklub  924 1000 1000 - 2007
600 100104086 Nelli Zsigri Dyndgaard Nørrebro Skakklub  924 955 1000 - 2006
601 101095907 Augusta Bollmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  924 719 800 - 2009
602 101095911 Rasmus Whitehorn Køge Skakklub  917 1097 1000 - 2005
603 101095774 Mathias Wallin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  912 919 912 - 2007
604 100104342 Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  904 985 1010 - 2007
605 101095379 Anton Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 893 900 - 2007
606 101095755 Louie Hagelin Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 991 900 - 2003
607 101095756 Liva Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1069 900 - 2001
608 101095757 Nikolaj Boje Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1058 900 - 2003
609 100803053 Theodor Scavenius Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2007
610 101095897 Benjamin Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2014
611 101095989 Peter Vedel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Brønshøj Skakforening  900 889 900 - 2010
612 101095990 Daniel Kilic Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 819 900 - 2007
613 101095665 Farhad Quame Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 909 900 - 2005
614 101095649 Katrine Bagger Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 875 900 - 2005
615 101095650 Nicklas Aaberg Warncke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 848 900 - 2005
616 101095971 Trihn Trong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2005
617 101095869 Rasmus Grønskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1184 900 - 2002
618 101095870 Laura Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 865 900 - 2004
619 101095871 Sara Olesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 891 900 - 2004
620 101095872 Simon Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2000
621 101095873 Henrik Mahs Jæger Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 851 900 - 2007
622 101095874 Victor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 837 900 - 2006
623 101095875 Benjamin Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 806 900 - 2001
624 101095865 Karl Bruun Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2007
625 101095866 Lukas Byrdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 864 900 - 2001
626 101095867 Mia Gamst Josefsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1040 900 - 2002
627 101095868 Mathias Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1004 900 - 2000
628 100803052 Nicky Hørby Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2008
629 101096107 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 973 900 - 2008
630 101096184 Patrick Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 889 900 - 2004
631 100901770 Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub  897 884 - - 2006
632 100803038 Philip Holm Olsen Hillerød Skakklub  888 858 1000 - 2004
633 101095973 Philip Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skive Skakklub  887 1049 898 - 2005
634 100104352 Lasse Tuuri Pedersen BMS Skak  876 1000 1000 - 2007
635 100701765 Markus Vadsholt Madsen Hjallerup Skakklub  875 1000 1000 - 2004
636 101095476 Alice Zsigri Dyndgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  870 773 1000 - 2009
637 100802992 Sverre Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  868 1000 1000 - 2008
638 100202374 Nikolaj Li Køge Skakklub  861 787 1000 - 2007
639 100901784 Ali Al Timimi Skive Skakklub  841 1000 1005 - 2003
640 101095369 Ricardt Riis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2006
641 101095378 Asger Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 972 800 - 2004
642 101095702 Celia Qing Kofod Toxborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 838 800 - 2004
643 101095703 Nicolaj Salskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 772 800 - 2007
644 101095704 Maria Frydendal Balleby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 778 800 - 2004
645 101095705 Jarl Stoffer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 825 800 - 2004
646 101095758 Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 659 800 - 2006
647 101095759 Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 875 800 - 2006
648 101095760 Harpa Sigurros Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 762 800 - 2006
649 101095761 Thue Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 944 800 - 2005
650 101095762 Mikkel Litrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2006
651 101095763 Silas Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2007
652 100701772 Frederik Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  800 1000 1000 - 2006
653 101095985 Tristan Ostertag-Shaw Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 791 800 - 2007
654 101095991 Philip Reul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 760 800 - 2006
655 101095992 Ofelia Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 789 800 - 2006
656 101095993 August Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 510 800 - 2008
657 101095998 Adam Sahel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2005
658 101095999 Daniel Dørr Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 796 800 - 2002
659 101095666 August Skytte Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2008
660 101095706 Rian hoque Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 787 800 - 2004
661 101095764 Nikolaj Strauss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 784 800 - 2005
662 101095647 Nicolai Ze Ling Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 806 800 - 2008
663 101096058 Lucas Gyllenøhr Køser Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 820 800 - 2004
664 101096076 Skjold Hedelykke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 945 800 - 2007
665 101200044 Esben Poulsen Horsens Skakforening  800 899 1036 - 2006
666 101095974 Benjamin Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 913 800 - 2008
667 101095981 Joel Weiss Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2008
668 101095984 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Nørrebro Skakklub  800 758 800 - 2008
669 101200046 Simon Haargaard Horsens Skakforening  800 784 800 - 2006
670 101096084 Jacob Guldmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 816 800 - 2006
671 101096086 William Grønn Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2008
672 101095876 Katrine Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 776 800 - 2004
673 101095877 Laura Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 681 800 - 2006
674 101095878 Naya Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 841 800 - 2007
675 101095879 Viktoria Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 892 800 - 2004
676 101095880 Elinborg Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 755 800 - 2004
677 101095881 Witus Cramer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 782 800 - 2008
678 101095882 Marius Janse von der Rendsburg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 1069 800 - 2007
679 101095883 Liva Langendorff Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 769 800 - 2004
680 101095884 Omid Salim Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 872 800 - 2006
681 101095943 Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930  800 1051 800 - 2008
682 101095944 Emil Vognstoft Andreassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 962 800 - 2006
683 101095945 Alexander Kringstad Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 645 737 - 2007
684 101095946 Aksel Kærsgaard Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 627 811 - 2007
685 101095957 Alfred Greisen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2007
686 101096100 Santiago Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 773 800 - 2009
687 101096103 Vilbert Østergård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 904 800 - 2007
688 101096167 Elias Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2005
689 101096168 Arthur Wamberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 958 800 - 2003
690 100701764 Asger Møller Mikkelsen Hjallerup Skakklub  793 1000 1000 - 2006
691 101095623 Bjarke Bregendahl Skive Skakklub  775 770 500 - 2006
692 101095368 Sille Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 936 700 - 2008
693 101095675 Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 828 700 - 2008
694 101096000 Marius Kjær Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 725 700 - 2008
695 101096001 Albert Surland Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 554 700 - 2008
696 101096002 Lili Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 653 700 - 2007
697 101096003 Sebastian Kjærgaard Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
698 101096004 Sofia Vesterby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2001
699 101096005 MM Herluf Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 531 700 - 2008
700 101096006 Mathias Johannesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
701 101096007 Joachim Axel Juncher Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 727 700 - 2008
702 101095667 Andreas Krainert Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 545 700 - 2009
703 101095668 Adrian Vogeley Mikkelsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 613 700 - 2008
704 101095669 Jens Christian Damholt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2006
705 101095765 Karl Emil Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 817 700 - 2007
706 101095766 Andreas Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 906 700 - 2004
707 101095767 Markus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
708 101095768 Rasmus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 581 700 - 2007
709 101095769 Daniel Meier Hougaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
710 101095770 Sebastian Mathiasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2007
711 101095771 Oliver Nymann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
712 101095772 Nicoline Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 932 700 - 2007
713 101095773 Noah Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2009
714 101095648 Haflidi Olafsson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
715 101095651 Storm Knud Halskov Luth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2008
716 101095652 David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 772 700 - 2009
717 101095653 Niels Toftdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 808 700 - 2008
718 101096025 Sophia Simak Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2009
719 101096026 Henrik Kæmp Egeskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 741 700 - 2008
720 101096027 Arion Zeneli Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
721 101096029 Hannah Marquart Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
722 101096030 Noah Dejgaard Stidsing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 597 700 - 2009
723 101096031 Alexander Preuss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 547 700 - 2010
724 101096032 Peter Christian Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2010
725 101096033 Hannah Bie Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 669 700 - 2008
726 101096034 Chilas Rieper Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 702 700 - 2008
727 101096035 Rasmus Graversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 500 700 - 2008
728 101096036 Signe Poulsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2008
729 101096037 Viktor Linaa Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 664 700 - 2008
730 101096038 Magnus Schmidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 691 700 - 2008
731 101096039 Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 869 700 - 2007
732 101096059 Christian Almtoft Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Kjellerup Skakklub  700 750 700 - 2010
733 101096060 Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 811 700 - 2007
734 101096068 Alexander Vestergaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
735 101096069 Anders Alstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 619 700 - 2009
736 101096070 Asger Boesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 720 700 - 2010
737 101096071 Carl Jacob Wellner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
738 101096072 Jonathan Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 717 700 - 2009
739 101096073 Lucas Grundvig Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2010
740 101096074 Marcus Richter Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 880 700 - 2010
741 101096075 Oliver Refvik Tindbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 921 700 - 2004
742 101096077 Frida Marie Grauengaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
743 101096078 Halina Yuhan Wu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2009
744 101095722 Minh Quang Cimera Son Heoksema Silkeborg Skakklub Af 1930  700 781 700 - 2007
745 101095885 Mads Arberg Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 527 700 - 2010
746 101095886 Isabella Smidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2006
747 101095887 Cyra Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2007
748 101095888 Tobias Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 577 700 - 2006
749 101095889 Axel Skovgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 592 700 - 2007
750 101095890 Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 823 700 - 2006
751 101095891 Crystal Queency Rosaldo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 738 700 - 2006
752 101095892 Noah Hem Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 673 700 - 2006
753 101095893 Liv Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
754 101095894 Ròi Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 651 700 - 2006
755 101095895 Laura Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
756 101095922 Rasmus Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 758 700 - 2007
757 101095923 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 750 700 - 2008
758 101095924 Liva Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 658 700 - 2007
759 101095920 Crystal Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 565 700 - 2006
760 101095921 Alma Linn Abildgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 714 700 - 2008
761 101096096 Marius Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 691 700 - 2008
762 101096097 Oliver Primdahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 689 700 - 2008
763 101096098 Noah Richter-Bjerre Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2010
764 101096099 Anton Kjærgaard Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 594 700 - 2008
765 101096101 Alma Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 709 700 - 2008
766 101096102 Frida Reitzel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
767 101096104 Theodor Holm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 588 700 - 2008
768 101096105 Victoria Houston Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 567 700 - 2008
769 101096106 August Barsballe-Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 750 700 - 2007
770 101096108 Christian Brandt Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 833 700 - 2007
771 101096137 Søren Sommer Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 711 700 - 2000
772 101096138 Alex Lu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 666 700 - 2008
773 101096139 Kalle Wind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 675 700 - 2007
774 101096140 William Kamp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 765 700 - 2005
775 101096141 Christian Bech Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 772 700 - 2006
776 101096142 Sebastian Kjærsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
777 101096143 Maks Fausing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 707 700 - 2002
778 101096144 Hem Ray Khanal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 790 700 - 1999
779 101096145 Trine Sortberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 804 700 - 2002
780 101096146 Abdallah Abdallah Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2004
781 101096147 Benjamin Langberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2007
782 101096148 Bisugu Roger Shomari Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2004
783 101096149 Carl Weller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 633 700 - 2010
784 101096150 Felix Fjorback Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 678 700 - 2010
785 101096151 Lucas Emil Juul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 790 700 - 2001
786 101096152 Christian Bødker Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2008
787 101096153 Aleksandar Pereula Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2004
788 101096116 Peter Sommer Bach Skakklubben Rokaden  700 651 700 - 2004
789 101096132 Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2007
790 101096133 Jeppe Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 561 700 - 2007
791 101096134 Gustav Rasmus Tode Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2009
792 101096135 Karen Sommer Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 779 700 - 2005
793 101095925 Liva Buddha Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 619 650 - 2009
794 101095917 Emma Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 613 650 - 2009
795 101095492 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  610 845 610 - 2004
796 101095367 Simon Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  600 668 600 - 2006
797 101095258 Leo Leyang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 518 500 - 2006
798 101095259 Anders Schjøtt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
799 101095370 Rebecca Bardram-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 507 500 - 2008
800 101095371 Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 735 500 - 2008
801 101095372 Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 646 500 - 2008
802 101095374 Jacob S. Raalskov Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 581 500 - 2007
803 101095381 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 538 500 - 2004
804 101095486 Viktor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 509 500 - 2006
805 101095487 Peter Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
806 101095488 Marius Lind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
807 101095489 Frederik Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 541 500 - 2016
808 101095490 Daniel Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 930 500 - 2005
809 101095491 Arthur W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 511 500 - 2006
810 101096016 Isabella Richter Hansen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
811 101096017 Emil Gejl Jørgensen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 622 500 - 2002
812 101095707 Silas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2007
813 101095851 Benjamin Wilken Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 730 500 - 2008
814 101095852 Mikkel Skaaning-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2000
815 101095853 Malte Skaaning-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2000
816 101095856 Søren Anker Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 626 500 - 2007
817 101095857 Silke Maj Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 754 500 - 2008
818 101095858 Nicolai Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 606 500 - 2008
819 101095918 Elias Hylle-Wiig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 590 500 - 2008
820 101096169 Oleksandr Pershuta (skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 608 500 - 2007
821 101096170 Mads Tingskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
822 101096171 Pelle Dræncker Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2009
823 101096172 Johannes Ragborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 838 500 - 2005
824 101096173 Ishak Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 748 500 - 2008
825 101096174 Rebekka Slot Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
826 101096175 Peter Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 703 500 - 2008
827 101096176 Christian Ibsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 703 500 - 2002
828 101096177 Jim Villadsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2002
829 101096178 Alexander H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 568 500 - 2007
830 101096179 Isabella H. Jeppesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2010
831 101096180 Xenia D. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 613 500 - 2007
832 101095617 Anosh Easwaralingam Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 927 787 - 2006
833 100104309 William Weilby Guss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1066 - - 2004
834 100104310 Emil Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 953 - - 2005
835 100104311 Aymen Berrahou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 879 - - 2005
836 100104312 Rasmus Trærup Brødsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 908 - - 2005
837 100104313 August Juhl Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1027 - - 2005
838 100104315 Niklas Lyngholm Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 742 - - 2005
839 100104316 Alberte Löwenstein Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 814 - - 2005
840 100104317 Julius Quist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 985 - - 2005
841 100104319 Liv Frølund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 772 - - 2005
842 100104320 Alexander Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 771 - - 2005
843 100104321 Thomas Enggaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1035 - - 2001
844 100104322 Hani Haj Sassi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1093 - - 2001

Klubber og medlemmer

  • Hovedkredse Liste over alle hovedkredse i Dansk Skak Union
  • Alle klubber Liste over alle klubber i Dansk Skak Union
  • Alle Medlemmer Liste over alle aktive medlemmer i Dansk Skak Union
  • Søg medlem Søg medlem på fornavn, efternavn, rating, fødselsdato og lignende
  • Top 100 Top lister over mænd, kvinder og juniorer
  • Kvinder Liste over alle kvindelige medlemmer i Dansk Skak Union
  • Ungdom Liste over ungdoms medlemmer i dansk skak union, grupperet efter alder
  • Dommere Liste over alle dommere