Arbejder ...

loading

Drenge til og med det år de fylder 20 år

Drenge

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8

Piger

U20 U18 U16 U14 U12 U10 U8
# Nummer Navn Klubber Rating Hurtig Lyn Elo Født
1 100602549 Rasmus Svane Skanderborg Skakklub  2560 2506 2506 2560 1997
2 100802556 Martin Percivaldi Køge Skakklub  2425 2253 2253 2445 1999
3 100901592 Jesper Søndergård Thybo Jetsmark Skakklub  2378 2202 2202 2352 1999
4 103110502 Jonas Bjerre Skanderborg Skakklub  2307 2079 2068 2365 2004
5 100103912 Mikkel Manosri Jacobsen BMS Skak  2276 1972 2048 2277 1999
6 100401623 Rauf Murtuzov Skakklubben Alssund  2193 2038 2038 2193 2002
7 100103864 Viktor Haarmark Nielsen Skakforeningen ØBRO  2191 2101 2050 2227 1997
8 100602240 Jens Albert Ramsdal Skakklubben af 1968  2170 2092 2061 2190 1997
9 100602308 Filip Boe Olsen Nordre Skakklub  2167 2221 2201 2147 2003
10 100901527 Rasmus Thøgersen Jetsmark Skakklub  2143 2195 2257 2161 1997
11 103110003 Tobias Dreisler Skakklubben af 1968  2103 2127 2127 2092 2000
12 100301821 Sophus Mechlenburg Møller Frem Skakklub  2099 2058 2024 2136 2000
13 103108422 Farzam Firooznia Skakklubben Evans  2078 1958 1958 2094 1997
14 101095209 Hilmir Freyr Heimisson Jetsmark Skakklub  2076 1878 1878 2159 2001
15 100301800 Tobias Ilsøe Jensen Frem Skakklub  2057 1991 1967 2082 1997
16 100602311 Johan Hardlei Skakklubben af 1968  2049 1995 1939 2063 2000
17 100103773 Nicolai Kistrup BMS Skak  2037 2007 2014 2087 2002
18 103110001 Bjarke Hautop Kristensen Skakklubben Evans  2023 1986 1986 2001 2000
19 103111576 Asbjørn Hovgaard Schack Haderslev Skakklub  1992 1931 1776 1991 2002
20 100602256 Bjarke Vangsgård Vejlby-Risskov Skakklub  1991 2034 1937 2066 1998
21 103109777 Mathias Kejlstrup Simonsen Skakklubben Evans  1953 1830 1830 2000 1999
22 100901673 Thomas Søndergaard Thybo Skive Skakklub  1939 1715 1549 1810 2002
23 100802927 Mads Pasztor BMS Skak Gribskov Skakklub  1902 1334 1586 1861 2003
24 103109616 Anton Mehmet Yildiz Marthedal BMS Skak  1890 1877 1726 1903 1999
25 100104061 Arthur Berg Skakforeningen Odysseus  1887 1773 1789 1988 2001
26 100401586 Max Neuendorf Bov Skakklub  1882 1864 1864 1896 1997
27 100202198 Mihai Ursta Anghel Haslev Skakklub Skakforeningen ØBRO Faxe Skakklub  1881 1833 1794 1928 1998
28 101096015 Asbjorn Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1864 1882 1864 - 1999
29 100103959 Villads Ussing Bojesen Skakforeningen ØBRO  1820 1883 1883 1888 1999
30 103111054 Andreas Skovgaard Nørrebro Skakklub  1819 1746 1411 1844 2003
31 100501746 Adesh Easan Fredericia Skakforening  1811 1906 1776 1759 2003
32 101095975 Kjeld Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1800 1800 1772 - 2000
33 101095976 Peter Bang Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1800 1800 1757 - 2000
34 100602425 Kasper Skaarup Skakklubben af 1968  1783 1763 1715 1842 1998
35 100202292 Sander Stage-Steffensen Køge Skakklub BMS Skak  1781 1321 1401 1863 2003
36 100802637 Magnus Mejlvang Bornholms Skakklub  1779 1616 1616 1793 1999
37 100202124 Markus Strange Vordingborg Skakklub  1772 1604 1504 1760 1997
38 100802531 Samuel Peter Heine May Skakforeningen ØBRO  1756 1689 1672 1783 2000
39 100301751 Alexander Le Besq Frem Skakklub  1741 1740 1788 1900 2000
40 100103833 Albert Emil Lyng Petersen BMS Skak Allerød Skakklub  1738 1480 1453 1777 2002
41 100602544 Christian Emil Frambøl Skanderborg Skakklub  1731 1573 1537 1815 2002
42 103109806 Christian Matico Jepsen Skakklubben Evans  1727 1886 1886 1745 1997
43 100104150 Casper Yukun Liu Caïssa Gladsaxe BMS Skak  1708 1383 1338 1706 2005
44 101095402 Mads Vestby-Ellingsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1702 1658 1681 - 2002
45 100301806 Jacob Foged Christensen Frem Skakklub  1691 1737 1651 1896 2001
46 100103848 Hans Jørgen Hansen Brønshøj Skakforening  1686 1643 1643 1877 2000
47 101095364 Cornelius Majgaard Rubin Skakklubben K41  1680 1100 1100 1681 1998
48 101095960 Jørgen Michael Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1680 1670 1680 - 2016
49 100501628 Bjørn Hebsgaard Nielsen Esbjerg Skakforening  1679 1819 1819 1878 2000
50 103109118 Emil Harndal Nr.Åby Juniorskakklub  1676 1659 1659 1794 1997
51 100104327 Julio Guillermo Quiñones-Maletti BMS Skak  1663 1516 1337 1823 2001
52 100802763 Markus Andreas Baadsgaard Gribskov Skakklub  1652 1506 1698 1763 2003
53 103111055 Emil Skovgaard Nørrebro Skakklub  1646 1597 1263 1674 2003
54 100602426 Phong van Nguyen Skakklubben af 1968  1635 1712 1712 1648 1997
55 103111288 Simon L. Hansen Fredericia Skakforening  1635 1525 1488 1714 2000
56 103111061 Jacob Clausen Springeren Kolding  1623 1394 1331 1632 2001
57 100201926 Oliver Hellum BMS Skak  1613 1613 1613 1742 1998
58 101095834 Bent Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1600 1630 1600 - 2000
59 103110417 Johan Møller Ochsner Århus Skakklub/Skolerne  1599 1599 1599 1548 2001
60 100401644 Adis Heremic Tønder Skakklub  1599 1000 1000 1618 2001
61 100202236 Gustav Trærup Sorø Skakklub  1596 1339 1339 1785 2002
62 100202329 Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1592 1327 - 1710 2005
63 100602410 Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub  1585 1542 1655 1677 2002
64 103111060 Tiziano Wul Micalizio Springeren Kolding  1580 1492 1400 1649 2002
65 100103819 Holger Danielsen BMS Skak  1572 1572 1572 - 1997
66 100602291 Andreas Hermansen Vejlby-Risskov Skakklub  1572 1280 1546 1604 1997
67 100901692 Mathias Fløe Viborg Skakklub  1554 1282 1262 1639 1999
68 100104090 Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub  1552 1450 957 1484 2005
69 100104234 Rasmus Hvidberg Hvidovre Skakklub  1547 1203 1208 1649 1997
70 100602601 Anders Pedersen Schmidt Skakklubben Rokaden  1545 1131 - 1653 2000
71 100103994 Donald Brinch Greve Skakklub  1540 1441 1283 - 2003
72 100202091 Victor Koch-Müller Præstø Skakklub  1537 1232 1436 1466 2001
73 100901728 Laurits Gorm Dahl Skive Skakklub  1536 1345 1276 1540 2000
74 101095138 Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968  1535 1611 1081 1636 2005
75 100301919 Markus Maagaard Frem Skakklub  1532 1386 1124 1549 2000
76 103110503 Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968  1530 1443 1348 1609 2002
77 103110504 Mikkel Mejlvang Bornholms Skakklub  1506 1219 1219 1600 2003
78 100401642 Martin Møller Vojens Skakklub  1497 1705 1479 1672 1999
79 100602457 Alfred Hedelykke Wegger Nordre Skakklub  1486 1340 1291 1577 2002
80 100602500 Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub  1476 1521 1154 1631 2003
81 103109193 Jonas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1469 1509 1509 1646 2000
82 100602424 Jacob Qazizada Skakklubben af 1968  1467 1480 1352 1590 1999
83 100301938 Jonathan Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1457 1368 1440 1466 2004
84 100602552 Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968  1455 1417 - 1600 2003
85 100202092 Oscar Koch-Müller Præstø Skakklub  1446 1282 1392 1691 2004
86 103110505 Philip Frost Bornholms Skakklub  1445 1207 1207 1584 2001
87 100901738 Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub  1442 1449 1435 1397 2006
88 100104075 Oliver Trier Caïssa Gladsaxe  1441 1137 1137 1472 2004
89 100103869 Sanshiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1437 1450 1274 1493 2002
90 100301886 Albert Mechlenburg Møller Frem Skakklub  1433 1497 1268 1561 2007
91 100701736 Nicklas Eriksen Aars Nibe Skakklub  1431 1300 1300 - 2000
92 100701728 Mohamad Dallal Brønderslev Skakklub  1428 1212 1000 - 2002
93 100103868 Kishichiro Kræmmer Nørrebro Skakklub  1424 1443 1203 1516 2004
94 100802914 Thomas Holme Surlykke Hillerød Skakklub  1422 1465 1465 1620 1997
95 100401548 Martin Lorenzen Tønder Skakklub  1421 1213 1213 - 1998
96 100701680 Noah Ekholm Hobro Skakklub  1418 1213 1131 1491 2003
97 100602418 Tobias Washeim Syddjurs Skakklub  1411 1106 1106 1582 2000
98 100104012 Emmet Smith Nørrebro Skakklub  1409 1199 1228 1498 2000
99 100802894 Olav Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  1407 1182 1182 1566 2002
100 100901686 Jacob Kindt Nielsen Kjellerup Skakklub  1383 1455 1025 1370 2003
101 100501747 Janith Easan Fredericia Skakforening  1383 1545 1631 1458 2001
102 100602551 Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968  1383 1433 - 1518 2003
103 100301833 Kaare Veng Basse Nr.Åby Juniorskakklub  1380 1309 1323 - 2000
104 100901619 Christian Sejersen Holstebro Skakklub  1373 1556 1373 - 1999
105 101095611 Christian Sejersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1373 1477 1373 - 1999
106 100103308 Sophus Ostenfeldt Hasselby Skakforeningen ØBRO  1355 1047 1047 1586 1997
107 102101041 Silas Høyerup Caïssa Gladsaxe  1340 1102 1142 1536 2005
108 100301807 Nicolai Andresen Nr.Åby Juniorskakklub  1335 1292 1292 1476 1997
109 100202102 Marcus Juul Nielsen Jyderup Skakklub  1332 1158 1129 1484 2001
110 100103955 Alexander Trier Caïssa Gladsaxe  1331 1061 1061 1441 2002
111 103109782 Antik Jakupi Skakklubben Evans  1329 1250 1200 1421 2000
112 100602575 John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1328 1393 1147 1306 2008
113 100802878 Afan Jahic Hillerød Skakklub  1327 1000 1000 1370 2001
114 100901736 Jakob Krukow Mogensen Herning Skakklub  1322 1319 1000 - 2000
115 100901687 Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub  1319 1460 1130 1392 2003
116 100104064 Mads Falkenberg Tåstrup Skakforening  1317 1211 1202 1521 2002
117 100202101 William Ellegaard Christensen Jyderup Skakklub  1315 1256 1152 1426 2005
118 100202293 Theo Stage-Steffensen Køge Skakklub  1293 1158 1180 1349 2004
119 103111580 Tobias Aagaard Hansen Frem Skakklub  1291 1321 1271 1453 2002
120 101095045 Rasmus Broch Jensen Herning Skakklub  1285 1099 1034 - 2001
121 100202338 Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub  1283 1095 - 1470 2003
122 101095257 Lukas Iskos Nørrebro Skakklub  1278 1302 500 1189 2006
123 100104074 Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1276 1245 1122 1458 2003
124 100104248 William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  1269 1075 - 1480 2006
125 100301862 Jonathan Aagaard Hansen Frem Skakklub  1269 1263 1096 1328 2005
126 100301965 Elias Roed Gundorf Jacobsen Frem Skakklub  1263 1122 977 1398 2006
127 100802931 Micki Aron Christoffersen Hillerød Skakklub  1254 - - 1368 2003
128 100104036 Kasper Løth Mikkelsen Tåstrup Skakforening  1249 1042 1230 1522 2004
129 101095048 Ture Jungberg Nielsen Aalborg Skakforening af 1889  1244 1362 1034 1546 2006
130 103111577 Tobias Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1242 1218 1137 1535 2005
131 103111356 Oskar Mathiasen Syddjurs Skakklub  1240 1258 1258 1537 2000
132 100301834 Rasmus Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1236 1171 1173 - 2000
133 100901694 Jacob Graves Viborg Skakklub  1235 1144 1144 - 2003
134 100301966 Bastian Kehrer Frem Skakklub  1235 1000 1000 1391 2005
135 100202063 Erik Buur Christensen Møn Skakklub  1231 1181 1266 1315 2001
136 100104273 Mathias Bechlund Nørrebro Skakklub  1230 1200 1200 - 2002
137 100104191 Christian Vikkelsø BMS Skak  1226 1129 1129 - 2001
138 100202012 Aksel Buur Christensen Møn Skakklub  1223 1223 1223 - 1999
139 100202250 Magnus Kehl Andersen Maribo Skakklub  1222 1000 1000 1318 2004
140 100401627 Lasse Borring Petersen Haderslev Skakklub  1216 1118 1032 1282 2002
141 100401638 Oliver Iversen Haderslev Skakklub  1212 1097 1097 - 1999
142 100602509 Tony Lung Ca Hin Skakklubben af 1968  1201 1052 1018 1410 1998
143 101095938 Mustafa Darwich Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1254 1200 - 2000
144 100701755 Sahel Qauomi Nørresundby Skakklub  1200 1200 1200 - 2008
145 101096042 Mads Kjeldsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1200 1259 - 2015
146 100602624 Robert Pavia Skakklubben af 1968  1200 1264 1200 - 1999
147 101095732 Johan Lauritsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1200 1162 1200 - 2001
148 100803050 Jinyang Liu Sjælsø Skakklub  1200 1000 1000 - 2002
149 100104139 Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening  1199 1233 1000 - 2007
150 100701615 Sarujan Ranganathan Aars Nibe Skakklub  1185 1029 1029 - 1999
151 101095520 Nanna Ehrenreich Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1176 958 500 - 2008
152 100602494 Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen Skakklubben af 1968  1175 1208 - - 2005
153 100802777 Asbjørn Klitgaard Allerød Skakklub  1171 1237 1133 - 2004
154 100104216 Noah Wahlgreen Nørrebro Skakklub  1167 1240 1198 1359 2007
155 100301847 Alex Brunebjerg Nr.Åby Juniorskakklub  1164 1184 1184 - 1998
156 100301842 Mads Hansen Nr.Åby Juniorskakklub  1162 1056 1119 - 1999
157 100202204 Villiam Vestergaard Præstø Skakklub  1157 1224 1214 1366 2004
158 100202022 Justin Widebæk Jensen Præstø Skakklub  1153 994 999 1272 1998
159 101095196 Jacob Koreny Selbo Skanderborg Skakklub  1153 906 1000 - 2002
160 100802838 Holger Rindel-Rasmussen Allerød Skakklub  1153 1072 1072 - 2000
161 101200025 Asger Haargaard Horsens Skakforening  1150 1317 1150 - 2004
162 101200026 Ricardt Riis Horsens Skakforening  1150 1208 1150 - 2005
163 100802908 Sarah Bækgård Andersen Roskilde Skakklub  1149 1000 1000 - 2006
164 101095596 Benjamin Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1144 1128 1179 1360 2001
165 100104343 Andreas Philip Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  1134 1095 1053 1289 2009
166 100202180 Tor Andersen Møn Skakklub  1131 1131 1131 - 2002
167 100301932 Mikkel Strandby Hansen Sydøstfyn  1129 1496 - 1336 2005
168 101095606 William Bay Aagaard Skive Skakklub  1128 1083 1063 - 2004
169 100202403 Mathias Stage Nykøbing F. Skakklub  1128 1000 1000 - 2003
170 100104220 Malte Dreves Erikstrup Caïssa Gladsaxe  1122 966 - - 2006
171 100202386 Knud Jacobsen Faxe Skakklub  1120 1277 1000 1433 2003
172 100103645 Hauge Bang Jacobsen Bornholms Skakklub  1108 1094 1094 - 2002
173 100104144 Sebastian Brødsgaard Caïssa Gladsaxe  1108 1000 1000 - 2005
174 100104203 Leo Leyang Goh Dyrkjøb Nørrebro Skakklub  1104 1024 - - 2006
175 100104293 Justus Gammelgaard Skakforeningen ØBRO  1104 1257 1122 - 1997
176 100802923 Victor Rylander Christensen Bornholms Skakklub  1102 1000 1000 1368 2002
177 100104083 Mathias Skogsed Hansen Hvidovre Skakklub  1100 1100 1100 - 2004
178 101095646 Thomas Lynderup Tristram Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1113 1100 - 2000
179 100501766 Jakub Ciarcinski Esbjerg Skakforening  1100 1100 1100 - 2007
180 101095335 Ole Myrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
181 101095336 Kamil Kamil Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1100 1096 - 2015
182 101095775 Khang Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1100 1064 1100 - 2000
183 100602633 Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968  1100 1152 1100 - 2003
184 100202262 Matthias Rasmussen Maribo Skakklub  1097 1315 1000 1310 2002
185 100701727 Jonas Holm-Rasmussen Brønderslev Skakklub  1095 993 1000 - 2000
186 100701624 Silas Tram Lux Skørping Skakklub  1092 1078 1062 - 2004
187 101095479 Sebastian Bertel Iversen Jetsmark Skakklub  1091 1100 1100 - 2003
188 100803057 David Lykke Olsen Bornholms Skakklub  1090 1000 1000 - 2003
189 101095542 Andreas Vang Lyhne Jensen Skive Skakklub  1086 891 500 - 2005
190 100602382 Jonas Odgaard-Jans Skakklubben af 1968  1085 1079 1090 1313 2001
191 100103789 Asger Wulf Caïssa Gladsaxe  1084 1086 1086 - 2001
192 100602595 Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1083 1099 - - 2006
193 100602591 Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub  1083 1189 1100 - 2003
194 100901754 Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub  1081 1190 1081 - 2004
195 100901743 Mads Yde Pedersen Vorgod Skakklub  1077 1025 1025 - 1998
196 100701732 Nicholas Nørgaard Webster Brønderslev Skakklub  1072 1166 1200 - 2002
197 100802774 Asbjørn Heshe Roskilde Skakklub  1072 1087 1087 - 1999
198 100701748 Oskar Breinholt Hoffmann Jetsmark Skakklub  1071 1000 1000 - 2007
199 100802858 Mikkel Storgaard Allerød Skakklub  1070 1047 1047 - 2004
200 100104136 Rasmus Falkenberg Tåstrup Skakforening  1069 1240 980 1274 2004
201 100301956 Illia Kreitor Nr.Åby Juniorskakklub  1068 1000 1000 - 2005
202 101095855 Vitus Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1061 1097 1063 - 2009
203 100602402 Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930  1059 1054 565 - 2006
204 101095271 Casper Sode Bornholms Skakklub  1056 1000 1000 - 2004
205 100602594 Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub  1048 1164 - - 2005
206 100104306 Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening  1048 1341 1000 - 2007
207 100104298 Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub  1047 905 - - 2008
208 100301964 Asger Hvingelby Nr.Åby Juniorskakklub  1045 1000 982 - 2005
209 100104135 Jonas Falkenberg Tåstrup Skakforening  1043 1112 1085 1301 2004
210 101200031 Sebastian Jacobsen Haderslev Skakklub  1041 1000 1000 - 1999
211 100301927 Christian Ringsmose Odense Skakklub  1040 1079 1000 - 2002
212 100802899 Erik Olsen Allerød Skakklub  1038 1016 - - 2002
213 100104346 Aksel Schjeltved Brøndby Skakklub  1038 1000 1000 - 2006
214 101095543 Jeppe Libach Makholm Skive Skakklub  1037 1071 1000 - 2006
215 101095482 Benjamin Thorsager Kronborg Jetsmark Skakklub  1037 1100 1100 - 2002
216 100202335 Gustav Blach Jensen Møn Skakklub  1036 - - - 2008
217 100701651 Silas Ekholm Hobro Skakklub  1034 1167 1000 - 2005
218 100202339 Emil Bang Køge Skakklub  1032 1118 - - 2007
219 100802929 Victor Jee Rungew Roskilde Skakklub  1032 - - - 2004
220 100901783 Carl Emil Kærsgaard Knudsen Skive Skakklub  1032 942 978 - 2005
221 101095507 Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub  1029 936 500 - 2006
222 100602493 Morten Iversen Skakklubben Rokaden  1026 978 1023 - 1999
223 100802993 Gorm Nissen Allerød Skakklub  1025 1000 1000 - 2003
224 100104290 Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Brøndby Skakklub  1025 1016 1000 - 2006
225 100301929 Jacob Brandt Pedersen Nr.Åby Juniorskakklub  1023 - - - 2004
226 100301906 Nicolaj Willberg Nr.Åby Juniorskakklub  1023 1000 1000 - 2002
227 101095285 Davit Grigorian Nr.Åby Juniorskakklub  1023 1000 523 - 2007
228 100802925 Marius Møller Nyborg Hillerød Skakklub  1019 - - - 2006
229 101095108 Jonathan Christensen Skanderborg Skakklub  1014 1039 - - 2000
230 101095366 Victor Ammitzbøll Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1009 1004 1000 - 2000
231 100701721 Peter Aksel Kristensen Hove Nørresundby Skakklub  1008 1098 1100 1241 2001
232 100901777 Sebastian Tørring Kjellerup Skakklub  1007 895 - - 2002
233 100202282 Rasmus Fabricius Møn Skakklub  1007 - - - 2004
234 100701752 Rune Nielsen Nørresundby Skakklub  1005 1270 1000 1270 2003
235 100104348 Oliver Wu Nørrebro Skakklub  1005 1194 1000 - 2008
236 101095904 Konrad Volder Køge Skakklub  1002 986 1000 - 2006
237 100602574 Carl Emil Richter Thyssen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 626 - 2005
238 100602577 Niels Høfding Seekjær Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1058 - - 2001
239 100202340 Axel Ravnsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1018 1000 - 2005
240 100802954 Nis Madsen Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 1596 2004
241 100104241 Jacob S Larsen Lyngby-Virum Skakklub  1000 - - - 2005
242 100802950 Mikki Rydahl Aspholm Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2009
243 101095261 Markus Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1025 1000 - 2004
244 101095262 Kristian Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
245 101095264 Aleksander Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
246 100104276 Emil Stilling Horsens Skakforening  1000 900 - - 2005
247 100104279 Jacob Miszkiewicz Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
248 100104280 Asbjørn Voldby Sünksen BMS Skak  1000 - - - 2003
249 100602596 Noa Sinding Syddjurs Skakklub  1000 1036 500 - 2008
250 100104283 Silius Ayo Sølvertorp Brønshøj Skakforening  1000 - - - 2007
251 100104284 Prince Gera Brønshøj Skakforening  1000 901 - - 2004
252 100802971 William Norman Allerød Skakklub  1000 962 - - 2007
253 100104286 Kasper Nikolaj Allerup Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2009
254 100104287 Victor Ischenko Amager Skakforening  1000 - - - 2008
255 100104288 Simon Rostad Olsen Amager Skakforening  1000 - - - 2003
256 100802979 Samuel Flyger Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
257 100104257 Samuel Salas Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
258 101095306 Thomas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 935 1000 - 2005
259 100201965 Anders Johannsen Haslev Skakklub  1000 1000 1000 - 1997
260 100802734 Magnus Boutrup Lyngby Allerød Skakklub  1000 1144 1000 - 2001
261 100202137 Lucas Bürgel Sindal Nielsen Jyderup Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
262 100701618 Kristian Jensen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
263 100602399 Gustav Funk Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 - - - 2002
264 120000389 Per Jensen Netmedlem U16  1000 - - - 2001
265 120000498 Andreas Kristian Kjeldsen Netmedlem U16  1000 - - - 1997
266 100802798 Valdemar Marager Allerød Skakklub  1000 - - - 2003
267 100602440 Gabriel Larsen Skakklubben Rokaden  1000 1018 1000 - 2002
268 100202205 Alexander Elbæk Nielsen Haslev Skakklub  1000 - - - 2001
269 100103976 Oliver Watts BMS Skak  1000 982 1000 - 2006
270 120000738 Nicolai Breusch Netmedlem U16  1000 - - - 1999
271 100104006 Urban Jensen BMS Skak  1000 - - - 2005
272 100104028 Ivan Ichtchenko Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
273 100901711 Alexander Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 876 - - 2003
274 100901712 Christoffer Ryge Larsen Kjellerup Skakklub  1000 969 - - 2005
275 100802856 Tobias Henriksen Frederiksværk Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
276 100104048 Benjamin B. Lassen Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2005
277 100104053 Alfred Leth Nielsen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2001
278 100202260 Toke Andersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
279 100104106 Lucas Buhelt Allerød Skakklub  1000 - - - 2001
280 100104130 Adam Storm BMS Skak  1000 - - - 2004
281 100202290 Milo Johannsen Haslev Skakklub  1000 622 - - 2005
282 100202298 Daniel Bang Køge Skakklub  1000 1093 - - 2002
283 100104180 David Rathkens Norup Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2006
284 100104182 Gustav Biel Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2009
285 100104189 Emil Seidelin Dam Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
286 100301924 Birk Johnsby Ullerslev Skakklub  1000 - - - 2002
287 100802936 Frederik Wittig Roskilde Skakklub  1000 - - - 2009
288 100901770 Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub  1000 989 - - 2006
289 100104226 Kristian Valsted Tåstrup Skakforening  1000 825 - - 2006
290 101095532 Simon Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2009
291 101095533 Noah Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 617 500 - 2007
292 101095535 Linette Søndergaard Beck Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 793 500 - 2007
293 101095536 Torre Pallesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 702 500 - 2006
294 101095537 Helga Kruse Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
295 101095538 Marius Porsborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 664 500 - 2007
296 101095539 Tilde Hougaard Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
297 101095540 Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 788 500 - 2009
298 101095541 Morten Rasmus Blankholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 926 500 - 2002
299 101095544 Toke Fiedler Terkildsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 804 500 - 2002
300 101095545 Kasper Damgaard Pagh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2004
301 101095546 Carl Emil Ellerbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1024 500 - 2007
302 101095547 Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 857 500 - 2005
303 101095548 August Højmark Baskjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 757 500 - 2007
304 101095549 Noah Sikkjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 639 500 - 2007
305 101095550 Lorea Damgård Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 556 500 - 2007
306 101095551 Laura Gammelgård Ulrik Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 687 500 - 2007
307 101095552 Liva Nygaard Lunde Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 581 500 - 2007
308 101095553 Marie Grav Haslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
309 101095554 Oliver Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 699 500 - 2007
310 101095555 Anders Thorsted Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 648 500 - 2007
311 101095556 Niels Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 613 500 - 2005
312 101095557 Gitte Lyhne Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 520 500 - 2008
313 101095558 Jeppe Ring Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 754 500 - 2007
314 101095559 Victor Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 666 500 - 2007
315 101095589 Oskar H. Abraham Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 716 500 - 2007
316 101095590 Marius T. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 673 500 - 2007
317 101095591 Mathias L. Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
318 101095592 Storm L. Batting Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 689 500 - 2007
319 101095593 Tobias H. Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 628 500 - 2007
320 100202369 Anton Frimann Møn Skakklub  1000 985 1000 - 2004
321 100202370 Alexander Lind Møn Skakklub  1000 964 1000 - 2006
322 100202371 Hjalte Engelhardt Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
323 101095503 Nikolaj Friis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 960 500 - 2003
324 101095505 Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 500 - 2005
325 101095506 Magnus Lund Borges Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 966 500 - 2004
326 101095510 Nikolaj Hense Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 794 500 - 2007
327 101095512 Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 888 500 - 2003
328 101095513 Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1003 500 - 2003
329 101095514 Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 803 500 - 2006
330 101095515 Aslak Duroche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2002
331 101095517 Mathias Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 917 500 - 2004
332 101095518 Askil Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 800 500 - 2004
333 101095519 Thoke Posselt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 775 500 - 2006
334 101095521 Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 816 500 - 2007
335 101095522 Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 687 500 - 2007
336 101095523 Gustav Bruaer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 729 500 - 2006
337 101095524 Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 688 500 - 2007
338 101095525 Karoline Ryge Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 714 500 - 2007
339 101095526 Tobias Petersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 779 500 - 2005
340 101095527 Smila Kehlet Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2009
341 101095528 Lukas Bramstorp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 739 500 - 2007
342 101095529 Mikkel Hvas Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 599 500 - 2007
343 101095530 Magnus Vest Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 539 500 - 2008
344 101095531 Casper Steiniche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 659 500 - 2007
345 101095560 Katrine Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 723 500 - 2008
346 101095561 Emil Kjær Kulhmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 665 500 - 2007
347 101095562 Frederik Hammer Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 646 500 - 2007
348 101095563 Benyt 101095524 --- Emil Juul Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2007
349 101095564 Maximillian Moselund Brieghel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 756 500 - 2006
350 101095565 Emilia Thøgersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 610 500 - 2007
351 101095566 Emil Frederiksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
352 101095567 Anders Johannes Christoffersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 745 500 - 2007
353 101095568 Mikkel Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 537 500 - 2009
354 101095569 Peter Tofte Ernebjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 655 500 - 2007
355 101095570 Lucia Nguyen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 700 500 - 2007
356 101095571 Oskar Hove Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 678 500 - 2007
357 101095572 Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 626 500 - 2008
358 101095573 Yannik Breitenbach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 579 500 - 2007
359 101095574 Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 685 500 - 2007
360 101095575 Mika Dybdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 680 500 - 2007
361 101095576 Jakob Rickers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 702 500 - 2007
362 101095577 Mika Johan Kuijpers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 725 500 - 2007
363 101095578 Magnus Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 772 500 - 2007
364 101095579 Emil Ø. Baggesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 684 500 - 2007
365 101095580 Kevin Truong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 500 - 2002
366 101095581 Benyt 100901770 --- Andreas B. Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
367 101095582 Danni Schrøder-Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 621 500 - 2004
368 101095583 Linus Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 742 500 - 2007
369 101095585 Silas Troldtoft Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 802 500 - 2005
370 101095586 Alonzo Giao Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 522 500 - 2009
371 101095587 Enzo Sorgenfri Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 624 500 - 2007
372 101095588 Bilal Abdo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 718 500 - 2007
373 100202373 Aleksander Nicolaj Andersen Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
374 101095616 Janosh Easan Fredericia Skakforening  1000 1111 876 - 2006
375 101095622 Peter Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 670 500 - 2006
376 101095624 Benyt 101095623 - Bjarke Bregendahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2006
377 101095625 Frederikke Amalie Meyer Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 646 500 - 2006
378 101095627 Agnethe Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 676 500 - 2007
379 101095628 Halfdan Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 892 500 - 2006
380 100802933 Magnus Vals-Sjøstrand Hillerød Skakklub  1000 - - - 2003
381 100104218 Andreas Schou Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
382 101095639 Oskar Breinholt Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 973 1000 - 2007
383 101200022 Arul Nigam Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
384 100901782 Mads Møller Franck Kjellerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
385 100104252 Vitus Jensen BMS Skak  1000 - - - 2006
386 100701702 Willads Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
387 101095397 Anniken Vestby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2015
388 100301951 Jason Neunzling Faaborg Skakklub  1000 787 - - 2006
389 100701677 Patrick Grønhøj Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
390 100104164 Johan Christian Holst Tårnby Skakklub  1000 - - - 2003
391 101095267 Silas Soelberg-Larsen Bornholms Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
392 100802956 Lasse Vinding Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2005
393 100802939 Philipp Zhuravlev Roskilde Skakklub  1000 - - - 2002
394 100104230 Vasanth Kathiravan Skakforeningen ØBRO  1000 - - - 2005
395 101095205 Nikolaj Kiel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 841 1000 - 2006
396 100104296 Emil West BMS Skak  1000 - - - 2007
397 100301947 Adam Stanczyk Christensen Faaborg Skakklub  1000 1169 - - 2006
398 100901778 Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub  1000 784 - - 2007
399 100701713 David Andersen Brønderslev Skakklub  1000 1038 - - 2004
400 101095375 Benyt 100602589 --- Gustav Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2004
401 101095376 Frida Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 820 500 - 2006
402 101095377 Aske Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1053 500 - 2006
403 100802987 Kalle Himmelstrup Helsingør Skakklub  1000 942 - - 2004
404 101095468 Test Testesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 2002
405 101095469 Samuel Glem Zeuthen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2009
406 101095470 Mathias Brandt Danborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
407 101095471 Jonathan Jungfalk Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2005
408 101095472 Emil Mørkehøj Møller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1036 1000 - 2005
409 101095473 Erik Henning Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2003
410 101095474 Daniil Korenev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1002 1000 - 2005
411 101095475 Carl Als Schrøder Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 975 1000 - 2003
412 101095477 Jacob Emil Dreiøe Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 863 1000 - 2005
413 101095485 William W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1009 1000 - 2003
414 101095499 Malte Pedersen Køge Skakklub  1000 865 1000 - 2008
415 100104314 Benjamin Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1041 - - 2005
416 100104318 Nicolas Engberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 672 500 - 2007
417 101095502 Frederik Korsholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 500 - 2003
418 100202107 Andreas Højgaard Faxe Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
419 100202179 Karl Øager Jensen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
420 100301881 David Tran Odense Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
421 100104118 Mathias Wittrup Enevoldsen Tårnby Skakklub  1000 - - - 1999
422 100202278 Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub  1000 1213 1019 1225 2007
423 100104174 Abel Semsey Skakforeningen Odysseus  1000 - - - 2006
424 100104236 Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub  1000 980 - - 2006
425 100802945 Emil Keis Neerbek Allerød Skakklub  1000 - - - 2006
426 101095309 Jesper Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2003
427 101095310 Jason Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 890 1000 - 2006
428 100202366 Osvald Wibe Juul Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
429 100202367 Sigurd Kristianssøn Skovbo Skakklub  1000 865 1000 - 2008
430 101200015 Alexander Ferslev Esbjerg Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
431 101095497 Walther Karrebæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
432 100602606 Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 915 879 - 2006
433 100602607 Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 984 1000 - 2005
434 100602609 Malthe Stubkjær Høxbro Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 883 1000 - 2007
435 100202372 Simon Vejlstrup Maribo Skakklub  1000 978 1000 - 2006
436 101095605 Anton Henningsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 783 900 - 2006
437 100301959 Valdemar Nielsen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
438 100104332 Milan Frost Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
439 101095674 Valdemar Ulstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 888 1000 - 2003
440 101095678 Frede Andreasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2003
441 100202388 Roman Karmaz Larsen Holbæk Skakklub  1000 1000 1000 - 1999
442 101095692 Thore Creve-Fræmohs Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2006
443 101095693 Roman Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 500 500 - 1999
444 100803007 Halfdan Krogh Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
445 100803008 Anton D Michael Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
446 100803009 Jeppe Dahl Andersen Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
447 101095701 Rasmus Astrup Skov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 962 1000 - 2009
448 101095748 Albert Sylvest Helsingør Skakklub  1000 852 1000 - 2004
449 100104349 Vitus Rønnebæk Kornum Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
450 100104351 Bertram Sand Hesselholdt Tåstrup Skakforening  1000 980 971 - 2007
451 100104352 Lasse Tuuri Pedersen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2007
452 101095753 Puvi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2001
453 101095754 Karthi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1131 1000 - 2003
454 100803021 Filip Bartlomey Klimek Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
455 100901790 Gustav Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
456 100104357 Liila Frederikke kiss Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
457 100701770 Lucas Rønnow Juul Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
458 100202411 Janus P. Ottosen Nykøbing F. Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
459 101095930 Christian Abild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1473 1000 - 2004
460 101095931 Christoffer Rosendahl Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1113 1000 - 2004
461 100803046 Hugo Løvenstjerne Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2010
462 100104382 Iben Vintersborg Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
463 100104386 Ielysei Shalkiev Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2010
464 100104388 Magnus Lundin Overbeck Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2003
465 100104389 Terkel Dam Sunne Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2006
466 100104390 Theo Starr-Tambor Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
467 101095954 Kasper Iversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 982 1000 - 2006
468 100104391 Trinh Trong Nguyen Tåstrup Skakforening  1000 996 964 - 2005
469 100701773 Anton Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
470 100202415 Victor Seest Dinesen Greve Skakklub  1000 975 1000 - 2006
471 101095955 Ea L. G. Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 845 1000 - 2004
472 100202416 Axel Prütz Kanne Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
473 100202249 David Foy Greve Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
474 100104098 Thor Espenhain Sterregaard Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
475 100202398 Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub  1000 989 1000 - 2003
476 100803027 Niclas Grøndal Fredensborg Hygge Skakklub  1000 1000 1000 - 1999
477 100803028 Lucas Grøndal Fredensborg Hygge Skakklub  1000 1000 1000 - 1997
478 100602626 Valdemar Grønholdt Møller Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2007
479 100301969 Alf Andries Frem Skakklub  1000 1198 1000 - 2006
480 100301972 Sebastian Sterup Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
481 100301973 Lucas Holst Høyberg Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
482 100301974 Søren Dalskov Christensen Faaborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
483 100104021 Emil Hedegaard Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 - - - 2005
484 101095986 Jonathan Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 948 1000 - 2006
485 101095988 Lucas Møller larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2005
486 101096008 Patrick Lund nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1014 - 2000
487 100602636 Rasmus Maschke Tingleff Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2009
488 100602637 Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2007
489 100602638 Maximillian Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
490 100602639 Constantin Boeck-Hansen Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2011
491 100602640 Steven Riberholt Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2006
492 100602641 Frederik Vestergaard Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1000 1000 - 2007
493 100803055 Elias Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
494 100803056 Noah Peters-Lehm Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
495 100202360 Gustav Bøjlund Skovbo Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
496 100104301 Thomas Ek Udahl Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
497 100104302 Elias Schjøttz Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2008
498 100104303 Alfred Boes Askaa Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2006
499 100104304 Oscar Brinck-Jensen Caïssa Gladsaxe  1000 1000 1000 - 2009
500 100104331 Lasse Secher BMS Skak  1000 1000 1000 - 2004
501 100202383 Kasper Andreasen Faxe Skakklub  1000 938 1000 - 2005
502 100202385 Jakob Panek Faxe Skakklub  1000 1197 1000 - 2003
503 101095629 Svend Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 662 500 - 2009
504 101095633 Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 711 500 - 2007
505 101095634 Vitus Bonde Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 910 500 1264 2009
506 100701745 Søren Bohl Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
507 100104338 Milo Nybro Fröjd Skakforeningen ØBRO  1000 1000 1000 - 2008
508 100803002 Jeppe Simonsen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
509 100803003 Folke Højby Petersen Gribskov Skakklub  1000 1000 1000 - 2016
510 100602620 Andreas Magnus Busch Silkeborg Skakklub Af 1930  1000 1007 1000 - 2000
511 100104340 Frederik Davidsen Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
512 100803010 Noah Jepsen Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
513 100202391 Magnus Ehlers Nykøbing F. Skakklub  1000 993 1000 - 2006
514 100202394 Daniel Rokin Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
515 100202395 Niklas Carstensen Køge Skakklub  1000 928 1000 - 2008
516 100701756 John Sebastian Aagard Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2000
517 100104354 Andreas Thostrup Jakobsen Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
518 100104328 Tobias Staunsholm BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
519 100104329 Andreas Elton Dam BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
520 100104330 Mads Dirch Poulsen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2004
521 101096044 Max Jarner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1023 1000 - 2008
522 101096045 Tobias Balslev Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1000 1000 - 2008
523 101096046 Mikkel Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1038 1000 - 2004
524 101096047 William A F Glenthøj Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1045 1000 - 2007
525 101096048 Victoria Izaura Damm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 849 1000 - 2010
526 101096049 Emil Westh Johansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2006
527 101096050 Mads Gottschalck Egeberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 980 1000 - 2007
528 101096051 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1034 1000 - 2008
529 101096052 Arthur Rosman Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1047 1000 - 2006
530 101096053 Albert William Højstrøm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2008
531 101096054 Carl Emil Weimann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 998 1000 - 2007
532 101096055 Emil Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 903 1000 - 2003
533 101096056 Kasper Afzelius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 948 1000 - 2004
534 100104399 Noah Wahlgreen BMS Skak  1000 1000 1000 - 2007
535 100104400 Daniel Sandholm Aaes BMS Skak  1000 1000 1000 - 2010
536 100901795 Alberte Ganderup Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
537 100202429 Simon Kaare Petersen Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
538 100104405 Max Granly Nørrebro Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
539 100701775 Magnus Laustsen Nørresundby Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
540 101095972 Simon Damm Marcussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 944 1000 - 2008
541 100202419 Gustav G. Jansen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
542 100202420 Sylvester S. Olsen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
543 100202422 Jesper Iwan Jørgensen Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
544 100202423 Viktor Fior Møller Dianalund Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
545 100202425 Andreas Salskov Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
546 100202426 Nicolaj Salskov Møn Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
547 101095824 Mikkel Vinh Løftgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1020 1000 - 2006
548 100901785 Rasmus Niss Bojesen Viborg Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
549 101095831 Torben Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 1203 1000 - 2016
550 100802982 Oliver Villadsen Frederikssund Skakklub  1000 - - - 2007
551 101095384 Oskar van Meel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 865 1000 - 2007
552 100104295 Alexander Fürst Nørrebro Skakklub  1000 - - - 2006
553 100803018 Kerim Tokmak Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
554 100803019 Ramazan Yildirim Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
555 101095726 Kristian Maahr Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 951 1000 - 2006
556 100104345 Viktor Stegler Brøndby Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
557 101095733 Simon Gram Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 800 1000 - 2003
558 100104362 Sebastian Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2016
559 100104363 Alexander Warming BMS Skak  1000 1000 1000 - 2008
560 100104365 Marcus Holmberg, Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
561 100104366 Mikail Cetiner Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2010
562 100202405 August Vincent Buchwald Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
563 100104371 Martin Weider Valby Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
564 100803026 Rasmus Bo Sandbekk Olsen Frederikssund Skakklub  1000 1000 1000 - 2008
565 100104375 Carl Als Schrøder Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2003
566 100104376 Tobias Ginnerup-Nielsen Amager Skakforening  1000 1000 1000 - 2006
567 100803034 Oscar Woergaard Helsingør Skakklub  1000 1000 1000 - 2010
568 100701761 Jacob Lindegaard Sæby Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
569 100803023 Villads Emil Gaudesen Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2009
570 100701762 Lykke B. Thomsen Brønderslev Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
571 101095864 Oskar Mose Horsens Skakforening  1000 1050 1000 - 2002
572 100104372 Chafik Ghillassi Brønshøj Skakforening  1000 1000 1000 - 2002
573 100202406 Samyar Parsaei Holbæk Skakklub  1000 1000 1000 - 2005
574 100803025 Vedenta Sinha Roskilde Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
575 100803041 Sebastian Agersø Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 1997
576 100202409 Sylvester Godthelp Kureer Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2007
577 100104378 Mads Amstrup Jørgensen Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2006
578 100104379 Fabian Schiøler Würtz Skakforeningen Odysseus  1000 1000 1000 - 2002
579 100104380 Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening  1000 882 1000 - 2006
580 100803044 Arthur Stavis Rosman Allerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2006
581 100701769 Rune Hansen Aars Nibe Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
582 100602632 Karen Sommer Bach Skakklubben Rokaden  1000 1000 1000 - 2006
583 100202413 Mathias Whitehorn Køge Skakklub  1000 899 1000 - 2009
584 100202414 Lukas Frier Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
585 100803047 Benjamin Hadziosmanovic Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
586 100803049 Chester Holler Gadegaard Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
587 100803051 Jakob Terp Sjælsø Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
588 100803035 Jonas Svendsen Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
589 100803036 Luca E Klæø Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2004
590 100803037 Omran Abdel Az Hillerød Skakklub  1000 1000 1000 - 2001
591 100803038 Philip Holm Olsen Hillerød Skakklub  1000 858 1000 - 2004
592 101200040 Anders Ovesen Tønder Skakklub  1000 1000 1000 - 2002
593 101095919 Pelle Bording Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 908 1000 - 2004
594 100104393 Thomas Valsted Tåstrup Skakforening  1000 1000 1000 - 2007
595 100202417 Rasmus Poulsen Køge Skakklub  1000 1000 1000 - 2003
596 101095961 Thorvald Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 885 1000 - 2009
597 101095962 Morgan Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 930 1000 - 2006
598 101095963 Conrad Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 946 1000 - 2005
599 101095964 Oscar Nordmann-Jørgensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 957 1000 - 2003
600 101095965 Lea Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 881 1000 - 2005
601 101095966 Benjamin Gjesing Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  1000 953 1000 - 2008
602 100701626 Christian Samuelsen Skørping Skakklub  996 1000 1000 - 2001
603 100202387 Vahid Mohammed Jusufi Køge Skakklub  990 1190 1000 - 2001
604 100802952 Christian Vejen Weichel Helsingør Skakklub  987 1086 1000 - 2003
605 101095626 Linus Roed Gundorf Jacobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  987 849 500 - 2008
606 101095483 Niels Sørensen Horsens Skakforening  987 1098 1000 - 2004
607 100802992 Sverre Erstad Jørgensen Roskilde Skakklub BMS Skak  987 1000 1000 - 2008
608 100202376 Carl Frederik Wood Pedersen Maribo Skakklub  987 1029 1000 - 2004
609 100202358 Parimalan Sriramajayam Næstved Skakklub  980 975 1065 1177 2006
610 100104245 Jonathan Hansen Brønshøj Skakforening  975 - - - 2002
611 100901792 Frede Vogntoft Andreasen Lemvig Skakklub  973 1136 1000 - 2003
612 100104307 Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening  971 1261 1000 - 2007
613 100202393 Samuel Gamborg Nielsen Nykøbing F. Skakklub Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  969 892 1000 - 2006
614 101095967 Hjalte Laksafoss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  966 989 1000 - 2004
615 100901793 Malte Frydenskov THY Skakklub  964 1000 1000 - 2004
616 100104165 Jacob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening  962 1169 1077 1178 2003
617 100202374 Nikolaj Li Køge Skakklub  946 787 1000 - 2007
618 100104233 Hagbard Sejner Amager Skakforening  944 1097 - - 2005
619 100202396 Vincent Videbæk Holbæk Skakklub  935 1000 1000 - 2007
620 100103953 Vladimir Kloster Andersen Tåstrup Skakforening  930 992 1013 1160 2002
621 100202392 Laurits Nielsen Nykøbing F. Skakklub  930 1078 1000 - 2006
622 100104342 Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen Caïssa Gladsaxe Nørrebro Skakklub  926 1057 1010 - 2007
623 100104086 Nelli Zsigri Dyndgaard Nørrebro Skakklub  924 955 1000 - 2006
624 101095774 Mathias Wallin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  912 950 912 - 2007
625 101095725 Daniel Sandberg Jensen Maribo Skakklub  912 987 1000 - 2006
626 101095379 Anton Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 893 900 - 2007
627 101095755 Louie Hagelin Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 991 900 - 2003
628 101095756 Liva Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1069 900 - 2001
629 101095757 Nikolaj Boje Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1058 900 - 2003
630 100803053 Theodor Scavenius Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2007
631 101095897 Benjamin Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2014
632 101095989 Peter Vedel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2010
633 101095990 Daniel Kilic Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 819 900 - 2007
634 101095665 Farhad Quame Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 909 900 - 2005
635 101095649 Katrine Bagger Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 875 900 - 2005
636 101095650 Nicklas Aaberg Warncke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 848 900 - 2005
637 101095971 Trihn Trong Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2005
638 101095973 Philip Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Skive Skakklub  900 900 898 - 2005
639 101095869 Rasmus Grønskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1184 900 - 2002
640 101095870 Laura Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 865 900 - 2004
641 101095871 Sara Olesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 891 900 - 2004
642 101095872 Simon Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 873 900 - 2000
643 101095873 Henrik Mahs Jæger Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 851 900 - 2007
644 101095874 Victor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 837 900 - 2006
645 101095875 Benjamin Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 806 900 - 2001
646 100701765 Markus Vadsholt Madsen Hjallerup Skakklub  900 1000 1000 - 2004
647 101095865 Karl Bruun Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 853 900 - 2007
648 101095866 Lukas Byrdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 864 900 - 2001
649 101095867 Mia Gamst Josefsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1040 900 - 2002
650 101095868 Mathias Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  900 1004 900 - 2000
651 100803052 Nicky Hørby Sjælsø Skakklub  900 1000 1000 - 2008
652 101095623 Bjarke Bregendahl Skive Skakklub  894 808 500 - 2006
653 100802943 Magni Cederholm Frederikssund Skakklub Hillerød Skakklub  879 1113 - - 2007
654 100202363 Rune Ask Jakobsen Maribo Skakklub  877 838 1000 - 2006
655 101095911 Rasmus Whitehorn Køge Skakklub  872 1016 1000 - 2005
656 101095476 Alice Zsigri Dyndgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  870 773 1000 - 2009
657 100901784 Ali Al Timimi Skive Skakklub  849 1000 1005 - 2003
658 101095369 Ricardt Riis Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 850 800 - 2006
659 101095378 Asger Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 972 800 - 2004
660 101095702 Celia Qing Kofod Toxborg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 838 800 - 2004
661 101095703 Nicolaj Salskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 772 800 - 2007
662 101095704 Maria Frydendal Balleby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 778 800 - 2004
663 101095705 Jarl Stoffer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 825 800 - 2004
664 101095758 Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 796 800 - 2006
665 101095759 Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 956 800 - 2006
666 101095760 Harpa Sigurros Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 762 800 - 2006
667 101095761 Thue Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 944 800 - 2005
668 101095762 Mikkel Litrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 712 800 - 2006
669 101095763 Silas Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2007
670 100701772 Frederik Kallerup Bisgaard Hjallerup Skakklub  800 1000 1000 - 2006
671 101095985 Tristan Ostertag-Shaw Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 791 800 - 2007
672 101095991 Philip Reul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 760 800 - 2006
673 101095992 Ofelia Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 838 800 - 2006
674 101095993 August Albæk Fanth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 706 800 - 2008
675 101095998 Adam Sahel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 670 800 - 2005
676 101095999 Daniel Dørr Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 827 800 - 2002
677 101095666 August Skytte Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2008
678 101095706 Rian hoque Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 787 800 - 2004
679 101095764 Nikolaj Strauss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 784 800 - 2005
680 101095647 Nicolai Ze Ling Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 657 800 - 2008
681 101096058 Lucas Gyllenøhr Køser Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2004
682 101096076 Skjold Hedelykke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 800 800 - 2007
683 101095974 Benjamin Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 1203 800 - 2008
684 101095981 Joel Weiss Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2008
685 101095983 William Grønn Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 811 800 - 2008
686 101095984 Zeeshan Kustagi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer Nørrebro Skakklub  800 780 800 - 2008
687 101095876 Katrine Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 776 800 - 2004
688 101095877 Laura Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 681 800 - 2006
689 101095878 Naya Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 841 800 - 2007
690 101095879 Viktoria Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 892 800 - 2004
691 101095880 Elinborg Arnarsdóttir Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 755 800 - 2004
692 101095881 Witus Cramer Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 782 800 - 2008
693 101095882 Marius Janse von der Rendsburg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 734 800 - 2007
694 101095883 Liva Langendorff Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 769 800 - 2004
695 101095884 Omid Salim Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 872 800 - 2006
696 100701764 Asger Møller Mikkelsen Hjallerup Skakklub  800 1000 1000 - 2006
697 101095943 Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930  800 1183 800 - 2008
698 101095944 Emil Vognstoft Andreassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 962 800 - 2006
699 101095945 Alexander Kringstad Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 742 737 - 2007
700 101095946 Aksel Kærsgaard Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 582 811 - 2007
701 101095957 Alfred Greisen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  800 500 500 - 2007
702 101095368 Sille Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 936 700 - 2008
703 101095675 Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 900 700 - 2008
704 101096000 Marius Kjær Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 725 700 - 2008
705 101096001 Albert Surland Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2008
706 101096002 Lili Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 653 700 - 2007
707 101096003 Sebastian Kjærgaard Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
708 101096004 Sofia Vesterby Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2001
709 101096005 MM Herluf Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 531 700 - 2008
710 101096006 Mathias Johannesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 770 700 - 2008
711 101096007 Joachim Axel Juncher Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 727 700 - 2008
712 101095667 Andreas Krainert Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 545 700 - 2009
713 101095668 Adrian Vogeley Mikkelsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 613 700 - 2008
714 101095669 Jens Christian Damholt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2006
715 101095765 Karl Emil Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 817 700 - 2007
716 101095766 Andreas Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 971 700 - 2004
717 101095767 Markus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
718 101095768 Rasmus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 581 700 - 2007
719 101095769 Daniel Meier Hougaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 628 700 - 2007
720 101095770 Sebastian Mathiasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 736 700 - 2007
721 101095771 Oliver Nymann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
722 101095772 Nicoline Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 932 700 - 2007
723 101095773 Noah Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2009
724 101095648 Haflidi Olafsson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 682 700 - 2008
725 101095651 Storm Knud Halskov Luth Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2008
726 101095652 David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2009
727 101095653 Niels Toftdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 808 700 - 2008
728 101096025 Sophia Simak Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2009
729 101096026 Henrik Kæmp Egeskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 781 700 - 2008
730 101096027 Arion Zeneli Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 660 700 - 2008
731 101096028 Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 696 700 - 2007
732 101096029 Hannah Marquart Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
733 101096030 Noah Dejgaard Stidsing Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 597 700 - 2009
734 101096031 Alexander Preuss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 547 700 - 2010
735 101096032 Peter Christian Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 576 700 - 2010
736 101096033 Hannah Bie Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 669 700 - 2008
737 101096034 Chilas Rieper Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 756 700 - 2008
738 101096035 Rasmus Graversen Rasmus Graversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 648 700 - 2008
739 101096036 Signe Poulsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 698 700 - 2008
740 101096037 Viktor Linaa Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 743 700 - 2008
741 101096038 Magnus Schmidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 691 700 - 2008
742 101096039 Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 729 700 - 2007
743 101096059 Christian Almtoft Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
744 101096060 Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2007
745 101096068 Alexander Vestergaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
746 101096069 Anders Alstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2009
747 101096070 Asger Boesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
748 101096071 Carl Jacob Wellner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
749 101096072 Jonathan Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2009
750 101096073 Lucas Grundvig Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
751 101096074 Marcus Richter Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2010
752 101096075 Oliver Refvik Tindbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2004
753 101096077 Frida Marie Grauengaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2008
754 101096078 Halina Yuhan Wu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 700 700 - 2009
755 101095722 Minh Quang Cimera Son Heoksema Silkeborg Skakklub Af 1930  700 682 700 - 2007
756 101095885 Mads Arberg Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 527 700 - 2010
757 101095886 Isabella Smidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 723 700 - 2006
758 101095887 Cyra Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 644 700 - 2007
759 101095888 Tobias Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 577 700 - 2006
760 101095889 Axel Skovgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 592 700 - 2007
761 101095890 Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 798 700 - 2006
762 101095891 Crystal Queency Rosaldo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 738 700 - 2006
763 101095892 Noah Hem Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 673 700 - 2006
764 101095893 Liv Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 655 700 - 2007
765 101095894 Ròi Olsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 651 700 - 2006
766 101095895 Laura Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 646 700 - 2008
767 101095922 Rasmus Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 758 700 - 2007
768 101095923 Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 637 700 - 2008
769 101095924 Liva Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 712 700 - 2007
770 101095920 Crystal Balbuena Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 565 700 - 2006
771 101095921 Alma Linn Abildgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  700 714 700 - 2008
772 101095925 Liva Buddha Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 619 650 - 2009
773 101095917 Emma Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  650 761 650 - 2009
774 101095492 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  610 840 610 - 2004
775 101095367 Simon Haargaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  600 668 600 - 2006
776 101095258 Leo Leyang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 518 500 - 2006
777 101095259 Anders Schjøtt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
778 101095370 Rebecca Bardram-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 507 500 - 2008
779 101095371 Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 692 500 - 2008
780 101095372 Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 673 500 - 2008
781 101095374 Jacob S. Raalskov Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 581 500 - 2007
782 101095381 Anders Bach Lauridsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 538 500 - 2004
783 101095486 Viktor Kjærulff Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 509 500 - 2006
784 101095487 Peter Sinding Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2006
785 101095488 Marius Lind Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
786 101095489 Frederik Andresen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 541 500 - 2016
787 101095490 Daniel Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 811 500 - 2005
788 101095491 Arthur W. Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 511 500 - 2006
789 101096016 Isabella Richter Hansen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2005
790 101096017 Emil Gejl Jørgensen (Skoleskakgruppen) Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 622 500 - 2002
791 101095707 Silas Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2007
792 101095851 Benjamin Wilken Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 809 500 - 2008
793 101095852 Mikkel Skaaning-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2000
794 101095853 Malte Skaaning-Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 500 500 - 2000
795 101095856 Søren Anker Jakobsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 626 500 - 2007
796 101095857 Silke Maj Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 707 500 - 2008
797 101095858 Nicolai Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 516 500 - 2008
798 101095918 Elias Hylle-Wiig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  500 590 500 - 2008
799 101095617 Anosh Easan Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 886 - - 2006
800 100104309 William Weilby Guss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1066 - - 2004
801 100104310 Emil Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 953 - - 2005
802 100104311 Aymen Berrahou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 879 - - 2005
803 100104312 Rasmus Trærup Brødsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 908 - - 2005
804 100104313 August Juhl Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1027 - - 2005
805 100104315 Niklas Lyngholm Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 742 - - 2005
806 100104316 Alberte Löwenstein Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 814 - - 2005
807 100104317 Julius Quist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 985 - - 2005
808 100104319 Liv Frølund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 772 - - 2005
809 100104320 Alexander Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 771 - - 2005
810 100104321 Thomas Enggaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1035 - - 2001
811 100104322 Hani Haj Sassi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer  - 1093 - - 2001

Klubber og medlemmer

  • Hovedkredse Liste over alle hovedkredse i Dansk Skak Union
  • Alle klubber Liste over alle klubber i Dansk Skak Union
  • Alle Medlemmer Liste over alle aktive medlemmer i Dansk Skak Union
  • Søg medlem Søg medlem på fornavn, efternavn, rating, fødselsdato og lignende
  • Top 100 Top lister over mænd, kvinder og juniorer
  • Kvinder Liste over alle kvindelige medlemmer i Dansk Skak Union
  • Ungdom Liste over ungdoms medlemmer i dansk skak union, grupperet efter alder
  • Dommere Liste over alle dommere