Arbejder ...

loading

ÅGP og UGP, Herredsvang Open 2016  

Vis Gruppe : Parringer
A-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Hr. Oversidder
Ingen klub
1000
8
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
0801000
2Jacob Qazizada
Skakklubben af 1968
1633
7
1
1
+
8
1
3
0
4
½
5
½
6
0
454,551581
3Valdemar Mandrup
Skakklubben af 1968
1351
6
1
7
1
1
+
2
1
8
½
4
1
5
½
612,11545
4Anna Hedelykke Jensen
Nordre Skakklub
1526
5
1
6
1
7
½
1
+
2
½
3
0
8
½
23,651519
5Frederik Buttenschøn
Syddjurs Skakklub
1302
4
0
8
1
6
0
7
1
1
+
2
½
3
½
441,71361
6Filip Martin Kierulf Hou Holm
Nordre Skakklub
1550
3
0
4
0
5
1
8
1
7
½
1
+
2
1
33,851534
7Alfred Hedelykke Wegger
Nordre Skakklub
1362
2
0
3
0
4
½
5
0
6
½
8
½
1
+
72,21331
8Joshua Kehlet Hansen
Skakklubben af 1968
1453
1
+
5
0
2
0
6
0
3
½
7
½
4
½
631386

B-gruppen Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Sebastian Ladegaard
Kjellerup Skakklub
1220
2
½
4
0
3
1
5
0
9
0
92,851159
2Anders Pedersen Schmidt
Skakklubben Rokaden
996
1
½
7
1
8
1
4
0
6
1
21,51131
3Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen
Skakklubben af 1968
1109
8
0
5
½
1
0
10
+
7
1
62,051084
4Svante Juul Ellemand
Skakklubben af 1968
1315
6
1
1
1
9
1
2
1
5
1
513,551401
5Jonathan Christensen
Skanderborg Skakklub
1007
9
0
3
½
10
+
1
1
4
0
50,81039
6Jakob Schultz Svenningsen
Skive Skakklub
1068
4
0
10
+
7
1
9
1
2
0
341,41095
7Signe Sofie Bøss Sørensen
Skive Skakklub
1088
10
+
2
0
6
0
8
1
3
0
282,11039
8Khang Nguyen
Prøvemedlemmer
1100
3
1
9
0
2
0
7
0
10
+
271,81064
9Marius Bøss Sørensen
Skive Skakklub
1402
5
1
8
1
4
0
6
0
1
1
3341357
10Hr. Oversidder
Ingen klub
1000
7
-
6
-
5
-
3
-
8
-
01001000

C- og D-gruppen Direkte link
#NavnRating123456PoPlWeRn
1Sverre Padkjær Gejl
Springeren Kolding
1219
7
1
4
1
13
1
2
0
3
0
8
1
443,851226
2John Christopher Højstrup Christensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1224
8
1
6
1
3
½
1
1
15
0
4
1
14,051244
3Elias Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1116
9
1
11
½
2
½
10
1
1
1
15
½
23,151177
4Kristoffer Emil Juul Kortsen
Syddjurs Skakklub
1058
10
1
1
0
11
1
15
0
9
1
2
0
372,71072
5William Bay Aagaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1100
11
0
13
0
7
1
9
0
16
+
6
1
392,71069
6Magnus Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1079
12
1
2
0
15
0
14
1
13
0
5
0
2133,051032
7Andrea Kongskov
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1077
1
0
10
0
5
0
16
+
12
1
11
1
3112,551052
8Birgitte Brunsgaard Jacobsen
Skive Skakklub
1069
2
0
15
1
14
1
13
1
11
1
1
0
452,71128
9August Juhl Sørensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1045
3
0
12
1
10
0
5
1
4
0
16
+
3102,41027
10William Weilby Guss
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1059
4
0
7
1
9
1
3
0
14
1
13
0
382,851066
11Gustav Christiansen
Viby Skakklub
1033
5
1
3
½
4
0
12
1
8
0
7
0
122,751022
12Aymen Berrahou
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
962
6
0
9
0
16
+
11
0
7
0
14
0
1151,85879
13Hani Haj Sassi
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1131
14
1
5
1
1
0
8
0
6
1
10
1
463,31163
14Frederik Korsholm
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1043
13
0
16
+
8
0
6
0
10
0
12
1
2142,4980
15Puvi Sandran
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1000
16
+
8
0
6
1
4
1
2
1
3
½
31,751113
16Hr. Oversidder
Ingen klub
1000
15
-
14
-
12
-
7
-
5
-
9
-
01601000

Grupperne C og D blev slået sammen p.gr.a. et for lavt deltagerantal i grupper individuelt.

E-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Aske Christiansen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1089
9
1
11
0
10
1
14
0
6
1
18
0
5
1
474,81053
2Noa Sinding
Syddjurs Skakklub
1104
10
1
13
1
15
1
18
1
8
½
14
0
17
0
65,251070
3Marius Ladegaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1004
11
0
18
0
16
1
12
1
10
1
8
0
15
1
494,25993
4Lukas Dalsgaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
985
13
0
10
0
14
0
7
0
16
1
12
0
6
1
2174,15888
5Jeppe Libach Makholm
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
985
12
1
15
0
13
1
8
0
17
0
10
1
1
0
3124940
6Andreas B. Nielsen
Kjellerup Skakklub
958
14
0
16
1
11
1
9
0
1
0
13
1
4
0
3113,65929
7Andreas Lyhne Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
931
15
0
12
0
17
0
4
1
13
0
16
0
10
1
2183,65857
8Benjamin Dalsgaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
921
16
1
14
1
18
0
5
1
2
½
3
1
9
0
52,9998
9Benjamin Schriver
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
994
1
0
17
1
12
1
6
1
14
0
15
1
8
1
533,951041
10Mathias Wallin
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
912
2
0
4
1
1
0
13
1
3
0
5
0
7
0
2142,75878
11Sille Augustesen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
884
3
1
1
1
6
0
15
1
18
0
17
0
13
1
482,85936
12Anton Augustesen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
960
5
0
7
1
9
0
3
0
15
0
4
1
16
0
2153,5893
13Frida Christiansen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
833
4
1
2
0
5
0
10
0
7
1
6
0
11
0
2162,3820
14Nikolaj Boje Eriksen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
900
6
1
8
0
4
1
1
1
9
1
2
1
18
0
522,51058
15Liva Skou Boyesen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
900
7
1
5
1
2
0
11
0
12
1
9
0
3
0
3102,75911
16Casper Folkman Bunch
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
914
8
0
6
0
3
0
17
0
4
0
7
1
12
1
2133,15862
17Louie Hagelin Beutnagel
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
900
18
0
9
0
7
1
16
1
5
1
11
1
2
1
542,81031
18Karthi Sandran
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1000
17
1
3
1
8
1
2
0
11
1
1
1
14
1
613,81131

F-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Magnus Nørgaard Jørgensen
Kjellerup Skakklub
774
9
1
15
½
17
1
14
0
16
½
4
1
2
0
443,25808
2Jonathan Rosendahl Thomsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
836
10
1
5
1
14
0
16
1
4
1
7
1
1
1
624,25926
3Robert Bank
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
823
11
1
17
0
15
1
7
1
14
0
9
1
6
0
454823
4Alexander Schriver
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
807
12
1
14
0
8
1
17
1
2
0
1
0
9
0
3113,8771
5Anton Henningsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
785
13
1
2
0
9
0
11
½
7
0
12
1
18
1
93,55783
6Bjarke Bregendahl
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
736
15
0
11
1
16
0
8
0
18
1
17
1
3
1
473781
7Kristian Ramsdal
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
725
16
0
12
1
10
1
3
0
5
1
2
0
15
0
3123725
8Linus Padkjær Gejl
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
706
17
0
13
1
4
0
6
1
9
0
18
0
10
0
2163,1657
9Philip Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
728
1
0
16
1
5
1
15
0
8
1
3
0
4
1
462,95775
10Silke Padkjær Gejl
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
600
2
0
18
1
7
0
12
½
11
0
13
0
8
1
151,9627
11Nikolaj Strauss
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
3
0
6
0
13
1
5
½
10
1
16
0
12
1
103,85784
12Silas Kappendrup
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
4
0
7
0
18
½
10
½
13
0
5
0
11
0
1183,9670
13Mikkel Litrup
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
5
0
8
0
11
0
18
0
12
1
10
1
17
0
2173,95712
14Thue Skou Boyesen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
18
1
4
1
2
1
1
1
3
1
15
1
16
1
713,51048
15Frida Pilgaard Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
6
1
1
½
3
0
9
1
17
1
14
0
7
1
33,8832
16Frida Maria Lassen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
7
1
9
0
6
1
2
0
1
½
11
1
14
0
83,8787
17Harpa Sigurros
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
8
1
3
1
1
0
4
0
15
0
6
0
13
1
3133,7769
18Bilal Abdo
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
774
14
0
10
0
12
½
13
1
6
0
8
1
5
0
143,75718

N-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Peter Munk
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
624
9
0
12
0
16
0
18
+
14
1
6
½
8
1
122,35631
2Karl Emil Sørensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
13
1
17
½
10
1
4
1
9
0
15
1
11
1
23,45817
3David Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
649
14
1
9
½
12
½
16
½
4
0
17
1
10
0
83672
4Nicoline Christensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
15
1
7
1
5
1
2
0
3
1
9
½
12
½
533,85752
5Oliver Hoffmann
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
620
16
1
6
1
4
0
9
0
12
0
7
½
13
1
72,9647
6Lærke Lyhne Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
703
8
1
5
0
7
1
10
0
11
0
1
½
15
1
103,9685
7Casper Steiniche
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
557
11
1
4
0
6
0
17
1
10
0
5
½
18
+
111,95582
8Daniel Meier Hougaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
6
0
14
1
15
0
13
½
17
0
18
+
1
0
163,1628
9Andreas Malmgren Asmild
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
1
1
3
½
17
1
5
1
2
1
4
½
16
½
13,8786
10Sebastian Mathiasen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
12
½
11
1
2
0
6
1
7
1
16
0
3
1
53,7736
11Jakob Rickers
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
718
7
0
10
0
13
1
14
1
6
1
12
½
2
0
93,85702
12Halfdan Malmgren Asmild
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
721
10
½
1
1
3
½
15
0
5
1
11
½
4
½
463,95723
13Markus Qvist
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
2
0
16
0
11
0
8
½
18
+
14
1
5
0
153,1628
14Rasmus Qvist
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
3
0
8
0
18
+
11
0
1
0
13
0
17
½
173,15581
15Oliver Nymann
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
4
0
18
+
8
1
12
1
16
0
2
0
6
0
3133655
16Minh Quang Hoekema
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
696
5
0
13
1
1
1
3
½
15
1
10
1
9
½
543,75752
17Noah Kappendrup
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
18
+
2
½
9
0
7
0
8
1
3
0
14
½
3143,25644
18Hr. Oversidder
Ingen klub
1000
17
-
15
-
14
-
1
-
13
-
8
-
7
-
01801000
Indbydelse

Turneringen er en del af Aarhus Skole Skaks grandprix serie (ÅGP) i sæsonen 2015-2016.
Turneringen tæller som også som Ungdoms Grand Prix (UGP) under DSU (Dansk Skak Union).


Turneringen spilles på Biblioteket.

Tilmelding foretages hos din skoleskakleder.

Periode 2016-04-03 .. 2016-04-03
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Ikke angivet
Turneringens egen hjemmeside http://www.aarhusgrandprix.dk
Turnerings komite

Tilmeldings muligheder til ÅGP og UGP, Herredsvang Open 2016

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

http://www.aarhusgrandprix.dk

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
A-gruppen 8 2016-04-03 2016-04-03
B-gruppen 10 2016-04-03 2016-04-03
C- og D-gruppen 16 2016-04-03 2016-04-03
E-gruppen 18 2016-04-03 2016-04-03
F-gruppen 18 2016-04-03 2016-04-03
N-gruppen 18 2016-04-03 2016-04-03
Totalt antal tilmeldte 88
Deltagere i gruppen A-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- 1. Hr. Oversidder Ingen klub 1000 1000 2016-05-01
100602424 1446037 2. Jacob Qazizada Skakklubben af 1968 1633 1528 2016-05-01
100602552 1451740 3. Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968 1351 1575 2016-05-01
100602456 1449834 4. Anna Hedelykke Jensen Nordre Skakklub 1526 1537 2016-05-01
100602500 1449761 5. Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub 1302 1549 2016-05-01
100602410 1444824 6. Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub 1550 1640 2016-05-01
100602457 1446070 7. Alfred Hedelykke Wegger Nordre Skakklub 1362 1320 2016-05-01
103110503 1444859 8. Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968 1453 1662 2016-05-01
Deltagere i gruppen B-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100901687 1452738 1. Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub 1220 2016-05-01
100602601 - 2. Anders Pedersen Schmidt Skakklubben Rokaden 996 2016-05-01
100602494 1454030 3. Henrik Jørgen Ammitzbøll Madsen Skakklubben af 1968 1109 2016-05-01
100602551 1451685 4. Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968 1315 1506 2016-05-01
101095108 1452436 5. Jonathan Christensen Skanderborg Skakklub 1007 2016-05-01
100901754 1457390 6. Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub 1068 2016-05-01
100901730 1456750 7. Signe Sofie Bøss Sørensen Skive Skakklub 1088 1403 2016-05-01
101095775 - 8. Khang Nguyen Prøvemedlemmer 1100 2016-05-01
100901738 1457209 9. Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub 1402 1335 2016-05-01
- 10. Hr. Oversidder Ingen klub 1000 1000 2016-05-01
Deltagere i gruppen C- og D-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100501707 1448641 1. Sverre Padkjær Gejl Springeren Kolding 1219 1077 2016-05-18
100602575 1453947 2. John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930 1224 1410 2016-05-18
100602594 - 3. Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1116 2016-05-18
100602591 1461389 4. Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub 1058 2016-05-18
101095606 - 5. William Bay Aagaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1100 2016-06-03
100602595 1462245 6. Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1079 2016-05-18
101095505 - 7. Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1077 2016-06-03
100901731 1457012 8. Birgitte Brunsgaard Jacobsen Skive Skakklub 1069 2016-05-18
100104313 - 9. August Juhl Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1045 2016-06-03
100104309 - 10. William Weilby Guss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1059 2016-06-03
100602589 1461427 11. Gustav Christiansen Viby Skakklub 1033 2016-06-03
100104311 - 12. Aymen Berrahou Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 962 2016-06-03
100104322 - 13. Hani Haj Sassi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1131 2016-06-03
101095502 - 14. Frederik Korsholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1043 2016-06-03
101095753 - 15. Puvi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1000 2016-06-03
- 16. Hr. Oversidder Ingen klub 1000 1000 2016-06-03
Deltagere i gruppen E-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095377 - 1. Aske Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1089 2016-06-04
100602596 - 2. Noa Sinding Syddjurs Skakklub 1104 2016-06-04
101095507 - 3. Marius Ladegaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1004 2016-06-04
101095512 - 4. Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 985 2016-06-04
101095543 - 5. Jeppe Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 985 2016-06-04
100901770 1459430 6. Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub 958 2016-06-04
101095542 - 7. Andreas Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 931 2016-06-04
101095513 - 8. Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 921 2016-06-04
100104314 - 9. Benjamin Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 994 2016-06-04
101095774 - 10. Mathias Wallin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 912 2016-06-04
101095368 - 11. Sille Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 884 2016-06-04
101095379 - 12. Anton Augustesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 960 2016-06-04
101095376 - 13. Frida Christiansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 833 2016-06-03
101095757 - 14. Nikolaj Boje Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 900 2016-06-04
101095756 - 15. Liva Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 900 2016-06-04
101095508 - 16. Casper Folkman Bunch Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 914 2016-06-04
101095755 - 17. Louie Hagelin Beutnagel Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 900 2016-06-04
101095754 - 18. Karthi Sandran Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1000 2016-06-04
Deltagere i gruppen F-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100901778 - 1. Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub 774 2016-06-04
101095547 - 2. Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 836 2016-06-04
101095514 - 3. Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 823 2016-06-04
100104320 - 4. Alexander Schriver Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 807 2016-06-04
101095605 - 5. Anton Henningsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 785 2016-06-04
101095623 - 6. Bjarke Bregendahl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 736 2016-06-04
101095572 - 7. Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 725 2016-06-04
101095372 - 8. Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 706 2016-06-04
101095521 - 9. Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 728 2016-06-04
101095584 - 10. Silke Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 600 2016-06-04
101095764 - 11. Nikolaj Strauss Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095763 - 12. Silas Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095762 - 13. Mikkel Litrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095761 - 14. Thue Skou Boyesen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095758 - 15. Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095759 - 16. Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095760 - 17. Harpa Sigurros Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 2016-06-04
101095588 - 18. Bilal Abdo Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 774 2016-06-04
Deltagere i gruppen N-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095622 - 1. Peter Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 624 2016-06-04
101095765 - 2. Karl Emil Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095652 - 3. David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 649 2016-06-04
101095772 - 4. Nicoline Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095371 - 5. Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 620 2016-06-04
101095574 - 6. Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 703 2016-06-04
101095531 - 7. Casper Steiniche Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 557 2016-06-04
101095769 - 8. Daniel Meier Hougaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095766 - 9. Andreas Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095770 - 10. Sebastian Mathiasen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095576 - 11. Jakob Rickers Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 718 2016-06-04
101095628 - 12. Halfdan Malmgren Asmild Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 721 2016-06-04
101095767 - 13. Markus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095768 - 14. Rasmus Qvist Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095771 - 15. Oliver Nymann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
101095675 - 16. Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 696 2016-06-04
101095773 - 17. Noah Kappendrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2016-06-04
- 18. Hr. Oversidder Ingen klub 1000 1000 2016-06-04