Arbejder ...

loading

ÅGP og UGP, Herredsvang Open 2017  

Vis Gruppe : Parringer
Gruppe A + B Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Filip Martin Kierulf Hou Holm
Nordre Skakklub
1520
5
1
7
0
8
1
9
½
3
1
33,31529
2Christian Emil Frambøl
Skanderborg Skakklub
1583
6
1
3
½
7
1
4
1
9
1
13,451622
3Simon Ehrenreich
Skakklubben af 1968
1541
10
+
2
½
4
0
7
0
1
0
82,11469
4John Christopher Højstrup Christensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1560
8
½
6
1
3
1
2
0
7
½
343,551535
5Sebastian Ladegaard
Kjellerup Skakklub
1389
1
0
8
1
9
0
6
1
10
+
352,351373
6Elias Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1083
2
0
4
0
10
+
5
0
8
0
190,61056
7Joshua Kehlet Hansen
Skakklubben af 1968
1417
9
1
1
1
2
0
3
1
4
½
21,751530
8Magnus Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1193
4
½
5
0
1
0
10
+
6
1
71,151209
9Jacob Kindt Nielsen
Kjellerup Skakklub
1435
7
0
10
+
5
1
1
½
2
0
61,751424
10Hr. Oversidder
Ingen klub
999
3
-
9
-
6
-
8
-
5
-
0100999

Gruppe C + D Direkte link
#NavnRating123456PoPlWeRn
1Jonas Odgaard-Jans
Skakklubben af 1968
1079
5
1
4
0
3
1
9
0
6
0
10
+
342,051077
2Oskar Mose
Horsens Skakforening
1016
6
0
3
0
10
+
5
0
7
1
8
1
382,11012
3Marius Ladegaard
Kjellerup Skakklub
1140
7
½
2
1
1
0
8
0
10
+
9
½
373,11091
4Casper Folkmann Bunch
Skakklubben af 1968
1316
8
1
1
1
9
1
7
1
5
1
6
1
614,81370
5Mathias Wahlin
1108
1
0
10
+
8
0
2
1
4
0
7
1
352,61081
6Andrea Kongskov
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1081
2
1
9
0
7
0
10
+
1
1
4
0
362,551056
7Andreas B. Nielsen
Kjellerup Skakklub
884
3
½
8
0
6
1
4
0
2
0
5
0
91,2898
8Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1169
4
0
7
1
5
1
3
1
9
1
2
0
423,61187
9Noa Sinding
Syddjurs Skakklub
1083
10
+
6
1
4
0
1
1
8
0
3
½
321106
10Hr. Oversidder
Ingen klub
999
9
-
5
-
2
-
6
-
3
-
1
-
0100999

Gruppe E Direkte link
#NavnRating123456789PoPlWeRn
1Artem Reyzvikh
Silkeborg Skakklub Af 1930
930
11
1
7
1
8
0
10
0
2
1
6
1
5
0
12
+
4
1
633,6993
2Nanna Ehrenreich
Enkeltmedlem - Indland
1044
6
0
4
1
9
1
8
0
1
0
12
+
3
½
11
1
5
0
74,75988
3Philip Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1013
7
0
11
1
10
0
9
1
12
+
5
0
2
½
8
0
6
0
84,1941
4Hjalte Breindal Kragh
Silkeborg Skakklub Af 1930
809
8
0
2
0
12
+
6
0
9
1
10
1
11
0
7
0
1
0
3102809
5Vitus Bonde Medhus
910
9
1
8
0
11
1
7
1
10
1
3
1
1
1
6
1
2
1
823,351239
6Tobias Wester Juul-Madsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
890
2
1
10
1
7
0
4
1
8
0
1
0
9
1
5
0
3
1
543,4962
7Karl Taagaard Hansen
Skakklubben af 1968
1000
3
1
1
0
6
1
5
0
11
1
8
0
12
+
4
1
9
0
554,3987
8Philip Uhre Knudsen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1051
4
1
5
1
1
1
2
1
6
1
7
1
10
1
3
1
12
+
915,11222
9Niels Sørensen
Horsens Skakforening
1096
5
0
12
+
2
0
3
0
4
0
11
1
6
0
10
½
7
1
95,35968
10Joachim Bagner
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
973
12
+
6
0
3
1
1
1
5
0
4
0
8
0
9
½
11
1
64951
11Marius Janse von der Rendsburg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1069
1
0
3
0
5
0
12
+
7
0
9
0
4
1
2
0
10
0
2115889
12Hr. Oversidder
Ingen klub
999
10
-
9
-
4
-
11
-
3
-
2
-
7
-
1
-
8
-
0120999

Gruppe F Direkte link
#NavnRating12345678PoPlWeRn
1Frida Pilgaard Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
659
10
1
12
0
13
1
6
0
14
1
8
1
20
0
15
1
572,55790
2Lukas Bramstorp
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
739
11
0
15
0
3
0
24
+
17
0
18
0
21
½
14
0
222,95629
3Lea Bondo Medhus
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
749
12
0
16
½
2
1
17
1
22
0
10
½
5
0
4
1
4124,1745
4Kristian Ramsdal
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
593
13
0
17
0
18
1
14
0
9
1
16
1
19
0
3
0
3192,05636
5Henry Linnet
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
823
17
1
13
1
20
0
22
1
23
0
11
0
3
1
10
0
4104,5801
6David Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
772
15
1
14
1
22
½
1
1
20
1
23
0
11
1
12
0
43,95842
7Noa Hausschildt Andersen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
869
16
1
20
0
14
1
12
0
19
1
15
1
23
0
11
1
565869
8Idiris Said Abdi Diireye
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
14
0
18
1
15
0
21
1
11
0
1
0
16
½
9
0
204,15726
9William Skjølstrup Hartmann
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
823
18
1
22
0
17
½
19
0
4
0
21
1
15
0
8
1
154,4783
10Egil Skytte Bladt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
811
1
0
19
0
24
+
13
1
16
1
3
½
12
½
5
1
584,1807
11Louise Sørensen
Horsens Skakforening
747
2
1
23
0
21
1
15
0
8
1
5
1
6
0
7
0
4133,3779
12Abdallah Abdallah
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
736
3
1
1
1
23
0
7
1
15
1
20
0
10
½
6
1
33,4835
13Wadie Elchemali
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
4
1
5
0
1
0
10
0
24
-
24
-
24
-
24
-
1232,4737
14Pelle Dræncker Brandt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
8
1
6
0
7
0
4
1
1
0
17
0
18
0
2
1
3184,45735
15Arthur Johanson
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
863
6
0
2
1
8
1
11
1
12
0
7
0
9
1
1
0
4115818
16Marius Brandt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
691
7
0
3
½
19
½
18
1
10
0
4
0
8
½
21
1
142,95716
17Tobias Froberg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
723
5
0
4
1
9
½
3
0
2
1
14
1
22
0
18
0
163,4728
18Frederik Vestergaard
Silkeborg Skakklub Af 1930
901
9
0
8
0
4
0
16
0
21
½
2
1
14
1
17
1
175,6807
19Fridtjof Holm Laursen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
791
20
0
10
1
16
½
9
1
7
0
22
1
4
1
23
1
54,15852
20Christian Bech
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
772
19
1
7
1
5
1
23
1
6
0
12
1
1
1
22
1
713,85966
21Rasmus Mønster
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
800
22
0
24
+
11
0
8
0
18
½
9
0
2
½
16
0
2213,65681
22Robert Bank
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
803
21
1
9
1
6
½
5
0
3
1
19
0
17
1
20
0
94,25814
23Christian Brandt Christensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
833
24
+
11
1
12
1
20
0
5
1
6
1
7
1
19
0
623,95880
24Fru Oversidder
Ingen klub
3600
23
-
21
-
10
-
2
-
13
-
13
-
13
-
13
-
02403600

Gruppe N Direkte link
#NavnRating123456PoPlWeRn
1Noah Fabricius
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
705
20
1
17
0
29
0
24
1
33
0
28
1
3292,75716
2Magnus Schmidt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
691
38
1
16
0
14
0
27
1
39
1
33
1
472,95738
3Johannes Graulund
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
21
1
31
1
17
0
37
1
32
1
16
0
452,7759
4Carl Weller
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
633
22
1
18
0
27
1
39
1
16
0
41
1
482,4710
5Oliver Hoffmann
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
735
19
1
15
1
18
0
33
1
14
0
42
½
163,25746
6Layla Mohamed Suleiman Yousuf
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
25
0
28
0
40
1
30
1
38
1
45
1
4153745
7Daniel Hansen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
26
1
32
0
31
0
23
1
29
1
35
1
4143745
8Mohamed Abdirahman Jama Abdirahman
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
27
1
25
0
28
0
10
0
30
½
36
0
393633
9Anton Kjærgaard Bach
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
594
41
1
39
0
30
1
45
1
25
1
18
0
411 - 122,1698
10Jakob Skjelmose
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
29
½
24
1
37
0
8
1
31
½
32
0
3273700
11Laurits Mejnertsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
30
½
40
1
39
1
14
½
42
½
13
½
4103745
12Rosa Wittendorf Karason
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
31
0
33
0
24
0
22
½
46
+
39
0
422,5610
13Isak Faber
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
33
1
45
1
25
0
41
½
21
1
11
½
493,05743
14Tobias Kærgaard Mortensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
43
1
37
½
2
1
11
½
5
1
17
1
522,7840
15Felix Kjær
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
34
1
5
0
33
0
38
0
43
0
40
1
2382,95657
16William Bang
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
705
35
1
2
1
32
0
29
1
4
1
3
1
543,15804
17Asger Würtz Jensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
924
36
1
1
1
3
1
25
1
18
1
14
0
534,65940
18August Barsballe-Rasmussen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
750
42
1
4
1
5
1
32
1
17
0
9
1
513,3836
19Yoris Ibrahim Omarieh
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
5
0
35
1
42
0
43
½
26
1
31
½
3212,95702
20Signe Pilgaard Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
1
0
34
1
41
0
44
½
45
0
30
0
433633
21Mohammed Ismail Jama Aden
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
3
0
36
1
44
1
31
½
13
0
29
1
183723
22Marcus Jespersen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
4
0
42
0
35
0
12
½
36
0
46
+
412,6606
23Salmo Ahmed Muhidin Roble
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
39
0
38
1
45
0
7
0
40
½
44
1
323678
24Jones Fayoumi
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
40
½
10
0
12
1
1
0
44
1
43
0
343678
25Ahmad Mohamad Rasoul
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
6
1
8
1
13
1
17
0
9
0
37
0
3202,85707
26Marius Berg Kobberø
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
7
0
41
0
36
½
40
1
19
0
34
1
333,05675
27Sofija Dalkilika
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
8
0
43
1
4
0
2
0
34
1
38
1
3283,1696
28Mariam Hakimzada
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
32
0
6
1
8
1
42
0
35
0
1
0
2363655
29Essa Redha-Wais
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
10
½
30
½
1
1
16
0
7
0
21
0
2353655
30Anne Kirstine
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
11
½
29
½
9
0
6
0
8
½
20
1
303,15671
31Suleiman Ahmed Mohamed
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
12
1
3
0
7
1
21
½
10
½
19
½
173723
32Frode Odgaard Nielsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
28
1
7
1
16
1
18
0
3
0
10
1
462,9750
33Christian Berring-Ekander
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
13
0
12
1
15
1
5
0
1
1
2
0
3252,95702
34Hugo Vinter Nielsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
15
0
20
0
43
0
46
+
27
0
26
0
1452,5588
35Josue Vivi Kubwira
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
16
0
19
0
22
1
36
1
28
1
7
0
3263700
36Fatma Nader Makiya
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
17
0
21
0
26
½
35
0
22
1
8
1
312,7691
37Mads Kondrup
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
44
1
14
½
10
1
3
0
41
½
25
1
411 - 123,05743
38Nina Marie
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
2
0
23
0
46
+
15
1
6
0
27
0
2372,5633
39Gorgio GorgioGorgio
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
23
1
9
1
11
0
4
0
2
0
12
1
322 - 233,25689
40Jasmin JasminJasmin
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
24
½
11
0
6
0
26
0
23
½
15
0
1443610
41Smila Kehlet Hansen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
678
9
0
26
1
20
1
13
½
37
½
4
0
322 - 233,05676
42Asger Stricker Gregersen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
18
0
22
1
19
1
28
1
11
½
5
½
4132,9750
43Mohammed Redha-Wais
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
14
0
27
0
34
1
19
½
15
1
24
1
193723
44Nilas Steensig
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
37
0
46
+
21
0
20
½
24
0
23
0
402,5610
45Vitus Markussen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
700
46
+
13
0
23
1
9
0
20
1
6
0
3242,65671
46Frk. Oversidder
Ingen klub
800
45
-
44
-
38
-
34
-
12
-
22
-
0460800
Indbydelse

Turneringen er en del af Aarhus Skole Skaks grandprix serie (ÅGP) i sæsonen 2016-2017.
Turneringen tæller som også som DSU Ungdoms Grand Prix (UGP) under DSU (Dansk Skak Union).


Turneringen spilles i Kulturhus Herredsvang, Kappelvænget 2, 8210 Aarhus V.

Tilmelding foretages hos din skoleskakleder (hvis ingen skoleskakleder sker tilmeldingen til Johnny Odgaard, mail: johnny@madsenodgaard.dk - der skal oplyses om fødselsdato og hvis spilleren ikke er kendt i Aarhus Skole Skak også info om turneringsrutine).

Periode 2017-04-02 .. 2017-04-02
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite

Tilmeldings muligheder til ÅGP og UGP, Herredsvang Open 2017

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Gruppe A + B 10 2017-04-02 2017-03-31
Gruppe C + D 10 2017-04-02 2017-03-31
Gruppe E 12 2017-04-02 2017-03-31
Gruppe F 24 2017-04-02 2017-03-31
Gruppe N 46 2017-04-02 2017-03-31
Totalt antal tilmeldte 102
Deltagere i gruppen Gruppe A + B
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100602410 1444824 1. Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub 1520 1675 2017-05-05
100602544 1451502 2. Christian Emil Frambøl Skanderborg Skakklub 1583 1763 2017-05-05
101095138 1457292 3. Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968 1541 1654 2017-05-05
100602575 1453947 4. John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930 1560 1408 2017-05-05
100901687 1452738 5. Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub 1389 1406 2017-05-05
100602594 1463101 6. Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1083 1302 2017-05-05
103110503 1444859 7. Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968 1417 1631 2017-05-05
100602595 1462245 8. Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1193 1340 2017-05-05
100901686 1457195 9. Jacob Kindt Nielsen Kjellerup Skakklub 1435 1410 2017-05-05
- 10. Hr. Oversidder Ingen klub 999 1000 2017-06-04
Deltagere i gruppen Gruppe C + D
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100602382 1449893 1. Jonas Odgaard-Jans Skakklubben af 1968 1079 1298 2017-05-05
101095864 - 2. Oskar Mose Horsens Skakforening 1016 0 2017-05-05
101095507 1463055 3. Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub 1140 0 2017-05-05
100602633 1463853 4. Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968 1316 2017-05-05
100602627 - 5. Mathias Wahlin 1108 0 2017-05-05
101095505 - 6. Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1081 0 2017-05-05
100901770 1459430 7. Andreas B. Nielsen Kjellerup Skakklub 884 0 2017-05-05
100602402 1459945 8. Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930 1169 1162 2017-05-05
100602596 - 9. Noa Sinding Syddjurs Skakklub 1083 0 2017-05-05
- 10. Hr. Oversidder Ingen klub 999 0 2017-06-05
Deltagere i gruppen Gruppe E
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100602607 - 1. Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930 930 0 2017-05-05
101095520 1464272 2. Nanna Ehrenreich Enkeltmedlem - Indland 1044 1205 2017-05-05
101095521 - 3. Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1013 0 2017-05-05
100602606 - 4. Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930 809 0 2017-05-05
101095634 1462547 5. Vitus Bonde Medhus 910 1368 2017-05-05
101095540 - 6. Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 890 0 2017-05-05
100602650 - 7. Karl Taagaard Hansen Skakklubben af 1968 1000 0 2017-05-05
101095943 - 8. Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930 1051 0 2017-05-05
101095483 - 9. Niels Sørensen Horsens Skakforening 1096 0 2017-05-05
101096107 - 10. Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 973 0 2017-05-05
101095882 - 11. Marius Janse von der Rendsburg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1069 0 2017-05-05
- 12. Hr. Oversidder Ingen klub 999 0 2017-06-05
Deltagere i gruppen Gruppe F
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095758 - 1. Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 659 0 2017-05-05
101095528 - 2. Lukas Bramstorp Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 739 0 2017-05-05
101095633 - 3. Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 749 0 2017-05-05
101095572 - 4. Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 593 0 2017-05-05
101095890 - 5. Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 823 0 2017-05-05
101095652 - 6. David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 772 0 2017-05-05
101096039 - 7. Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 869 0 2017-05-05
101096244 - 8. Idiris Said Abdi Diireye Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 0 2017-05-05
101096223 - 9. William Skjølstrup Hartmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 823 0 2017-05-05
101096060 - 10. Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 811 0 2017-05-05
101095735 - 11. Louise Sørensen Horsens Skakforening 747 0 2017-05-05
101096146 - 12. Abdallah Abdallah Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 736 0 2017-05-05
101096238 - 13. Wadie Elchemali Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 0 2017-05-05
101096171 - 14. Pelle Dræncker Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 0 2017-05-05
101096216 - 15. Arthur Johanson Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 863 0 2017-05-05
101096096 - 16. Marius Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 691 0 2017-05-05
101096132 - 17. Tobias Froberg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 723 0 2017-05-05
100602641 - 18. Frederik Vestergaard Silkeborg Skakklub Af 1930 901 0 2017-05-05
101095522 - 19. Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 791 0 2017-05-05
101096141 - 20. Christian Bech Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 772 0 2017-05-05
101096255 - 21. Rasmus Mønster Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 800 0 2017-05-05
101095514 - 22. Robert Bank Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 803 0 2017-05-05
101096108 - 23. Christian Brandt Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 833 0 2017-05-05
- 24. Fru Oversidder Ingen klub 3600 1000 2017-06-26
Deltagere i gruppen Gruppe N
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101096217 - 1. Noah Fabricius Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 705 0 2017-05-05
101096038 - 2. Magnus Schmidt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 691 0 2017-05-05
101096264 - 3. Johannes Graulund Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096149 - 4. Carl Weller Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 633 0 2017-05-05
101095371 - 5. Oliver Hoffmann Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 735 0 2017-05-05
101096248 - 6. Layla Mohamed Suleiman Yousuf Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096272 - 7. Daniel Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096242 - 8. Mohamed Abdirahman Jama Abdirahman Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096099 - 9. Anton Kjærgaard Bach Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 594 0 2017-05-05
101096263 - 10. Jakob Skjelmose Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096262 - 11. Laurits Mejnertsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096239 - 12. Rosa Wittendorf Karason Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096259 - 13. Isak Faber Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096236 - 14. Tobias Kærgaard Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096261 - 15. Felix Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096219 - 16. William Bang Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 705 0 2017-05-05
100602637 - 17. Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930 924 0 2017-05-05
101096106 - 18. August Barsballe-Rasmussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 750 0 2017-05-05
101096246 - 19. Yoris Ibrahim Omarieh Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096258 - 20. Signe Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096245 - 21. Mohammed Ismail Jama Aden Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096260 - 22. Marcus Jespersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096247 - 23. Salmo Ahmed Muhidin Roble Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096234 - 24. Jones Fayoumi Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096251 - 25. Ahmad Mohamad Rasoul Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096256 - 26. Marius Berg Kobberø Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096243 - 27. Sofija Dalkilika Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096240 - 28. Mariam Hakimzada Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096252 - 29. Essa Redha-Wais Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096237 - 30. Anne Kirstine Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096276 - 31. Suleiman Ahmed Mohamed Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 2017-05-05
101096253 - 32. Frode Odgaard Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096235 - 33. Christian Berring-Ekander Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096254 - 34. Hugo Vinter Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096250 - 35. Josue Vivi Kubwira Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096249 - 36. Fatma Nader Makiya Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096257 - 37. Mads Kondrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096266 - 38. Nina Marie Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096269 - 39. Gorgio GorgioGorgio Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096270 - 40. Jasmin JasminJasmin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101095527 - 41. Smila Kehlet Hansen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 678 0 2017-05-05
101096268 - 42. Asger Stricker Gregersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096271 - 43. Mohammed Redha-Wais Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096265 - 44. Nilas Steensig Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
101096267 - 45. Vitus Markussen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 700 0 2017-05-05
- 46. Frk. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-06-26