Arbejder ...

loading

ÅGP og UGP, Midtjysk mesterskabet 2016 i Silkeborg  

Vis Gruppe : Parringer
A-gruppen Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Simon Ehrenreich
Skakklubben af 1968
1611
7
0
9
½
6
½
5
½
12
½
293,61545
2Christian Emil Frambøl
Skanderborg Skakklub
1573
8
1
5
1
3
1
4
0
9
1
423,051611
3Filip Martin Kierulf Hou Holm
Nordre Skakklub
1542
9
1
7
1
2
0
11
1
4
0
332,951544
4Anna Hedelykke Jensen
Nordre Skakklub
1523
10
1
12
1
5
½
2
1
3
1
12,81621
5Frederik Buttenschøn
Syddjurs Skakklub
1521
11
1
2
0
4
½
1
½
7
½
42,61517
6Sebastian Ladegaard
Kjellerup Skakklub
1460
12
0
10
0
1
½
8
1
11
½
2102,651431
7Marius Bøss Sørensen
Skive Skakklub
1449
1
1
3
0
12
0
10
1
5
½
72,251460
8Joshua Kehlet Hansen
Skakklubben af 1968
1443
2
0
11
0
9
0
6
0
10
½
½122,41358
9Svante Juul Ellemand
Skakklubben af 1968
1433
3
0
1
½
8
1
12
1
2
0
62,051453
10Valdemar Mandrup
Skakklubben af 1968
1417
4
0
6
1
11
0
7
0
8
½
112,251383
11John Christopher Højstrup Christensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1393
5
0
8
1
10
1
3
0
6
½
81,951418
12Alfred Hedelykke Wegger
Nordre Skakklub
1340
6
1
4
0
7
1
9
0
1
½
51,51385

B-gruppen Direkte link
#NavnRating123456PoPlWeRn
1Birgitte Brunsgaard Jacobsen
Skive Skakklub
1331
4
1
7
1
2
½
6
1
9
0
3
½
424,31318
2Jakob Schultz Svenningsen
Skive Skakklub
1190
6
1
9
1
1
½
7
1
4
1
8
1
13,41312
3Kristoffer Emil Juul Kortsen
Syddjurs Skakklub
1189
7
0
5
0
10
+
9
0
8
0
1
½
92,751088
4Elias Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1164
1
0
8
1
9
1
5
½
2
0
6
1
43,051184
5Signe Sofie Bøss Sørensen
Skive Skakklub
1159
8
½
3
1
7
0
4
½
6
0
10
+
372,951116
6Magnus Mols Kabell
Syddjurs Skakklub
1099
2
0
10
+
8
1
1
0
5
1
4
0
352,21090
7William Bay Aagaard
Skive Skakklub
1083
3
1
1
0
5
1
2
0
10
+
9
0
361,551103
8Alexander Ryge Larsen
Kjellerup Skakklub
876
5
½
4
0
6
0
10
+
3
1
2
0
80,8908
9Robert Pavia
Skakklubben af 1968
1264
10
+
2
0
4
0
3
1
1
1
7
1
4331264
10Hr. Oversidder
Ingen klub
800
9
-
6
-
3
-
8
-
7
-
5
-
0100800

C- og D-gruppen Direkte link
#NavnRating123456PoPlWeRn
1Oskar Mose
Horsens Skakforening
1050
5
0
6
1
7
1
2
0
4
0
10
+
373,35989
2Benjamin Dalsgaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1003
7
1
9
1
8
0
1
1
3
0
4
0
342,951005
3Christoffer Ryge Larsen
Kjellerup Skakklub
969
6
1
4
0
5
½
7
½
2
1
8
0
363,15962
4Andrea Kongskov
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
953
8
0
3
1
9
0
10
+
1
1
2
1
421,91007
5Andreas Vang Lyhne Jensen
Skive Skakklub
891
1
1
7
0
3
½
6
1
8
½
9
0
352,15929
6Lukas Dalsgaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
888
3
0
1
0
10
+
5
0
9
0
7
1
291,85850
7Sebastian Tørring
Kjellerup Skakklub
895
2
0
5
1
1
0
3
½
10
+
6
0
82,05870
8Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1054
4
1
10
+
2
1
9
1
5
½
3
1
12,91153
9Casper Folkmann Bunch
Skakklubben af 1968
1152
10
+
2
0
4
1
8
0
6
1
5
1
433,751118
10Hr. Oversidder
Ingen klub
800
9
-
8
-
6
-
4
-
7
-
1
-
0100800

Grupperne C og D blev slået sammen p.gr.a. deltagerantallet

E-gruppen Direkte link
#NavnRating12345678PoPlWeRn
1Noa Sinding
Syddjurs Skakklub
1036
10
1
6
0
8
1
4
0
11
1
15
½
18
0
3
1
74,651029
2Artem Reyzvikh
Silkeborg Skakklub Af 1930
984
12
1
15
0
13
0
16
0
7
½
5
1
10
½
14
0
3154,95896
3Nanna Ehrenreich
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
958
11
1
16
1
15
1
6
1
4
0
8
0
17
1
1
0
543,951005
4Marius Ladegaard
Kjellerup Skakklub
936
13
1
17
0
14
1
1
1
3
1
16
1
15
1
18
0
613,71053
5Hjalte Breindal Kragh
Silkeborg Skakklub Af 1930
915
15
0
18
1
16
0
11
0
12
0
2
0
9
+
7
0
2173,35809
6Vitus Bondo Medhus
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1097
14
1
1
1
17
1
3
0
16
0
18
0
7
1
13
1
565,451077
7Jonathan Rosendahl Thomsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
857
16
0
11
1
18
0
10
0
2
½
9
+
6
0
5
1
143,1830
8Daniel Zhu
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
811
17
0
12
1
1
0
14
1
13
1
3
1
16
1
15
1
622,91000
9Hr. Oversidder
Ingen klub
800
18
-
13
-
11
-
12
-
14
-
7
-
5
-
10
-
0180800
10Magnus Nørgaard Jørgensen
Kjellerup Skakklub
784
1
0
14
0
12
1
7
1
17
0
13
½
2
½
9
+
4112,2820
11Minh Quang Hoekema
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
900
3
0
7
0
9
+
5
1
1
0
17
0
14
0
12
0
2162,6828
12Carl Emil Kærsgaard Knudsen
Skive Skakklub
942
2
0
8
0
10
0
9
+
5
1
14
1
13
0
11
1
4124,05895
13Patrick Lund nielsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
4
0
9
+
2
1
18
0
8
0
10
½
12
1
6
0
130,5613
14Philip Uhre Knudsen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1183
6
0
10
1
4
0
8
0
9
+
12
0
11
1
2
1
4105,651064
15Benjamin Løndal
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1203
5
1
2
1
3
0
17
1
18
1
1
½
4
0
8
0
86,21127
16Philip Nielsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
7
1
3
0
5
1
2
1
6
1
4
0
8
0
17
0
490,5725
17Niels Sørensen
Horsens Skakforening
1098
8
1
4
1
6
0
15
0
10
1
11
1
3
0
16
1
555,71067
18Jeppe Libach Makholm
Skive Skakklub
1071
9
+
5
0
7
1
13
1
15
0
6
1
1
1
4
1
634,451096

F-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Viktor Linaa Munk
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
743
11
0
17
0
6
0
14
1
15
½
4
1
20
0
164,25664
2Frida Maria Lassen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
956
19
1
20
0
14
1
9
0
6
1
13
0
17
1
475,8875
3Philip Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
816
4
1
11
1
12
1
13
1
9
1
8
1
18
1
714,21001
4Emma Høg Christensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
761
3
0
5
0
19
0
15
0
10
0
1
0
16
1
1203,9631
5Lea Bondo Medhus
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
711
13
0
4
1
8
0
19
0
11
1
7
1
6
1
49 - 103,95713
6Nicolai Zhu
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
516
18
0
7
0
1
1
16
1
2
0
17
1
5
0
3141,25606
7Chilas Rieper
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
756
12
0
6
1
17
0
10
1
20
0
5
0
15
1
3134,2702
8Skjold Hedelykke
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
16
0
19
1
5
1
18
1
17
1
3
0
12
½
41,3721
9Malthe Stubkjær Høxbro
Silkeborg Skakklub Af 1930
883
15
1
10
1
20
1
2
1
3
0
12
1
13
1
624,75939
10Linus Padkjær Gejl
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
673
17
1
9
0
13
0
7
0
4
1
11
0
14
1
3153,05671
11Henrik Kæmp Egeskov
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
781
1
1
3
0
16
1
12
0
5
0
10
1
19
0
3113,9741
12Henry Linnet
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
798
7
1
18
1
3
0
11
1
13
1
9
0
8
½
33,95823
13Joachim Bagner
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
637
5
1
16
1
10
1
3
0
12
0
2
1
9
0
452750
14Lucas Gyllenøhr Køser
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
20
0
15
1
2
0
1
0
16
1
19
0
10
0
2171,55520
15Kristian Ramsdal
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
626
9
0
14
0
18
0
4
1
1
½
16
0
7
0
192,35588
16Frida Pilgaard Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
796
8
1
13
0
11
0
6
0
14
0
15
1
4
0
2185,05659
17Louise Sørensen
Horsens Skakforening
735
10
0
1
1
7
1
20
1
8
0
6
0
2
0
3123,9695
18Benjamin Wilken Thomsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
809
6
1
12
0
15
1
8
0
19
1
20
1
3
0
464,8773
19David Løvbjerg
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
655
2
0
8
0
4
1
5
1
18
0
14
1
11
1
49 - 102,95702
20Silke Maj Padkjær Gejl
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
707
14
1
2
1
9
0
17
0
7
1
18
0
1
1
482,95754

N-gruppen Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Lærke Lyhne Jensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
685
18
0
12
0
7
1
14
1
5
1
19
1
2
1
564,4712
2Fridtjof Holm Laursen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
687
11
1
9
1
4
0
5
1
10
1
22
0
1
0
4114,45667
3Christian Almtoft
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
19
0
13
0
16
1
12
1
30
0
28
0
14
1
3181,9550
4Egil Skytte Bladt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
20
1
14
1
2
1
10
0
19
1
29
1
22
0
532,7640
5Nicoline Almtoft
Kjellerup Skakklub
700
24
0
16
1
27
1
2
0
1
0
18
0
23
0
2253,75621
6Anders Alstrup
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
21
1
29
0
9
0
15
0
12
0
17
½
16
1
213,05500
7Carl Jacob Wellner
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
23
0
21
½
1
0
27
0
16
1
11
0
17
0
272,4500
8Rasmus Maschke Tingleff
Silkeborg Skakklub Af 1930
1000
25
½
17
1
23
1
29
0
28
1
30
0
11
1
96,25921
9Marcus Richter
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
27
1
2
0
6
1
24
0
23
1
15
1
26
1
551,95707
10Magnus Vest
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
539
16
1
24
1
29
½
4
1
2
0
13
½
30
0
4132,25629
11Jonathan Løndal
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
2
0
27
0
15
0
21
1
14
1
7
1
8
0
3202,1541
12Lucas Grundvig Pedersen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
26
0
1
1
30
0
3
0
6
1
27
0
21
0
2232,4500
13Asger Würtz Jensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1000
28
0
3
1
26
1
30
1
24
1
10
½
29
0
76,2924
14Albert Surland Knudsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
655
22
0
4
0
17
1
1
0
11
0
16
1
3
0
2244,25554
15Svend Silkjær Mortensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
662
30
0
22
0
11
1
6
1
27
1
9
0
28
0
3163,8626
16Rasmus Graversen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
648
10
0
5
0
3
0
17
½
7
0
14
0
6
0
½294,3500
17Mikkel Libach Makholm
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
537
29
0
8
0
14
0
16
½
21
0
6
½
7
1
2262,95500
18Alexander Vestergaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
1
1
30
1
22
0
28
0
26
0
5
1
27
1
4121,65644
19Aksel Kærsgaard Knudsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
582
3
1
26
1
28
1
22
0
4
0
1
0
24
1
4103627
20Halina Yuhan Wu
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
4
0
      0300,5500
21Frida Marie Grauengaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
6
0
7
½
24
0
11
0
17
1
23
0
12
1
222,9500
22Frederikke Amalie Meyer Eriksen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
646
14
1
15
1
18
1
19
1
29
0
2
1
4
1
614,1750
23Noa Hausschildt Andersen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
729
7
1
28
½
8
0
26
0
9
0
21
1
5
1
154,15700
24Liva Kjær
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
712
5
1
10
0
21
1
9
1
13
0
26
0
19
0
3174,2658
25Asger Boesgaard
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
8
½
      ½280,05520
26Agnethe Silkjær Mortensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
676
12
1
19
0
13
0
23
1
18
1
24
1
9
0
4143,85683
27Alexander Kringstad
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
742
9
0
11
1
5
0
7
1
15
0
12
1
18
0
3195,15645
28Karoline Ryge Larsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
714
13
1
23
½
19
0
18
1
8
0
3
1
15
1
83,6755
29Oliver Refvik Tindbæk
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
500
17
1
6
1
10
½
8
1
22
1
4
0
13
1
22,3721
30Tobias Wester Juul-Madsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
788
15
1
18
0
12
1
13
0
3
1
8
1
10
1
544,45813
Indbydelse

Turneringen er en del af Aarhus Skole Skaks grandprix serie (ÅGP) i sæsonen 2016-2017.
Turneringen tæller som også som Ungdoms Grand Prix (UGP) under DSU (Dansk Skak Union).


Turneringen spilles i "Lunden", Vestergade 74, 8600 Silkeborg

Tilmelding foretages hos din skoleskakleder (hvis ingen skoleskakleder sker tilmeldingen til Johnny Odgaard, mail: johnny@madsenodgaard.dk - der skal oplyses om fødselsdato og hvis spilleren ikke er kendt i Aarhus Skole Skak også info om turneringsrutine).

Periode 2017-01-28 .. 2017-01-28
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Dommere
  • Hoveddommer:

Tilmeldings muligheder til ÅGP og UGP, Midtjysk mesterskabet 2016 i Silkeborg

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
A-gruppen 12 2017-01-28 2017-01-28
B-gruppen 10 2017-01-28 2017-01-28
C- og D-gruppen 10 2017-01-28 2017-01-28
E-gruppen 18 2017-01-28 2017-01-28
F-gruppen 20 2017-01-28 2017-01-28
N-gruppen 30 2017-01-28 2017-01-28
Totalt antal tilmeldte 100
Deltagere i gruppen A-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095138 1457292 1. Simon Ehrenreich Skakklubben af 1968 1611 1636 2017-01-23
100602544 1451502 2. Christian Emil Frambøl Skanderborg Skakklub 1573 1815 2017-01-23
100602410 1444824 3. Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub 1542 1677 2017-01-23
100602456 1449834 4. Anna Hedelykke Jensen Nordre Skakklub 1523 1769 2017-01-23
100602500 1449761 5. Frederik Buttenschøn Syddjurs Skakklub 1521 1631 2017-01-23
100901687 1452738 6. Sebastian Ladegaard Kjellerup Skakklub 1460 1392 2017-01-23
100901738 1457209 7. Marius Bøss Sørensen Skive Skakklub 1449 1397 2017-01-23
103110503 1444859 8. Joshua Kehlet Hansen Skakklubben af 1968 1443 1609 2017-01-23
100602551 1451685 9. Svante Juul Ellemand Skakklubben af 1968 1433 1518 2017-01-23
100602552 1451740 10. Valdemar Mandrup Skakklubben af 1968 1417 1600 2017-01-23
100602575 1453947 11. John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930 1393 1306 2017-01-23
100602457 1446070 12. Alfred Hedelykke Wegger Nordre Skakklub 1340 1577 2017-01-23
Deltagere i gruppen B-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100901731 1457012 1. Birgitte Brunsgaard Jacobsen Skive Skakklub 1331 0 2017-01-23
100901754 1457390 2. Jakob Schultz Svenningsen Skive Skakklub 1190 0 2017-01-23
100602591 1461389 3. Kristoffer Emil Juul Kortsen Syddjurs Skakklub 1189 0 2017-01-23
100602594 1463101 4. Elias Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1164 0 2017-01-23
100901730 1456750 5. Signe Sofie Bøss Sørensen Skive Skakklub 1159 1369 2017-01-23
100602595 1462245 6. Magnus Mols Kabell Syddjurs Skakklub 1099 0 2017-01-23
101095606 1462806 7. William Bay Aagaard Skive Skakklub 1083 0 2017-01-23
100901711 1459384 8. Alexander Ryge Larsen Kjellerup Skakklub 876 0 2017-01-23
100602624 1463411 9. Robert Pavia Skakklubben af 1968 1264 0 2017-01-23
- 10. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-01-26
Deltagere i gruppen C- og D-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095864 - 1. Oskar Mose Horsens Skakforening 1050 0 2017-01-23
101095513 - 2. Benjamin Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1003 0 2017-01-23
100901712 1459392 3. Christoffer Ryge Larsen Kjellerup Skakklub 969 0 2017-01-23
101095505 - 4. Andrea Kongskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 953 0 2017-01-23
101095542 1462598 5. Andreas Vang Lyhne Jensen Skive Skakklub 891 0 2017-01-23
101095512 - 6. Lukas Dalsgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 888 0 2017-01-23
100901777 - 7. Sebastian Tørring Kjellerup Skakklub 895 0 2017-01-23
100602402 1459945 8. Nikolaj Aggerbeck-Lauritzen Silkeborg Skakklub Af 1930 1054 0 2017-01-23
100602633 1463853 9. Casper Folkmann Bunch Skakklubben af 1968 1152 0 2017-01-23
- 10. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-01-23
Deltagere i gruppen E-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100602596 - 1. Noa Sinding Syddjurs Skakklub 1036 0 2017-01-23
100602607 - 2. Artem Reyzvikh Silkeborg Skakklub Af 1930 984 0 2017-01-23
101095520 - 3. Nanna Ehrenreich Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 958 0 2017-01-23
101095507 1463055 4. Marius Ladegaard Kjellerup Skakklub 936 0 2017-01-23
100602606 - 5. Hjalte Breindal Kragh Silkeborg Skakklub Af 1930 915 0 2017-01-23
101095855 - 6. Vitus Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1097 0 2017-01-23
101095547 - 7. Jonathan Rosendahl Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 857 0 2017-01-23
101095490 - 8. Daniel Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 811 0 2017-01-23
- 9. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-01-23
100901778 - 10. Magnus Nørgaard Jørgensen Kjellerup Skakklub 784 0 2017-01-23
101095675 - 11. Minh Quang Hoekema Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 900 0 2017-01-23
100901783 1462784 12. Carl Emil Kærsgaard Knudsen Skive Skakklub 942 0 2017-01-23
101096008 - 13. Patrick Lund nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095943 - 14. Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930 1183 0 2017-01-23
101095974 - 15. Benjamin Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1203 0 2017-01-23
101095973 - 16. Philip Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095483 - 17. Niels Sørensen Horsens Skakforening 1098 0 2017-01-23
101095543 1462580 18. Jeppe Libach Makholm Skive Skakklub 1071 0 2017-01-23
Deltagere i gruppen F-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101096037 - 1. Viktor Linaa Munk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 743 0 2017-01-23
101095759 - 2. Frida Maria Lassen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 956 0 2017-01-23
101095521 - 3. Philip Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 816 0 2017-01-23
101095917 - 4. Emma Høg Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 761 0 2017-01-23
101095633 - 5. Lea Bondo Medhus Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 711 0 2017-01-23
101095858 - 6. Nicolai Zhu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 516 0 2017-01-23
101096034 - 7. Chilas Rieper Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 756 0 2017-01-23
101096076 - 8. Skjold Hedelykke Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
100602609 - 9. Malthe Stubkjær Høxbro Silkeborg Skakklub Af 1930 883 0 2017-01-23
101095372 - 10. Linus Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 673 0 2017-01-23
101096026 - 11. Henrik Kæmp Egeskov Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 781 0 2017-01-23
101095890 - 12. Henry Linnet Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 798 0 2017-01-23
101095923 - 13. Joachim Bagner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 637 0 2017-01-23
101096058 - 14. Lucas Gyllenøhr Køser Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095572 - 15. Kristian Ramsdal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 626 0 2017-01-23
101095758 - 16. Frida Pilgaard Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 796 0 2017-01-23
101095735 - 17. Louise Sørensen Horsens Skakforening 735 0 2017-01-23
101095851 - 18. Benjamin Wilken Thomsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 809 0 2017-01-23
101095652 - 19. David Løvbjerg Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 655 0 2017-01-23
101095857 - 20. Silke Maj Padkjær Gejl Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 707 0 2017-01-23
Deltagere i gruppen N-gruppen
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
101095574 - 1. Lærke Lyhne Jensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 685 0 2017-01-23
101095522 - 2. Fridtjof Holm Laursen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 687 0 2017-01-23
101096059 - 3. Christian Almtoft Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101096060 - 4. Egil Skytte Bladt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
100901769 1459422 5. Nicoline Almtoft Kjellerup Skakklub 700 0 2017-01-23
101096069 - 6. Anders Alstrup Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101096071 - 7. Carl Jacob Wellner Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
100602636 - 8. Rasmus Maschke Tingleff Silkeborg Skakklub Af 1930 1000 0 2017-01-23
101096074 - 9. Marcus Richter Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095530 - 10. Magnus Vest Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 539 0 2017-01-23
101096072 - 11. Jonathan Løndal Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101096073 - 12. Lucas Grundvig Pedersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
100602637 - 13. Asger Würtz Jensen Silkeborg Skakklub Af 1930 1000 0 2017-01-23
101096001 - 14. Albert Surland Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 655 0 2017-01-23
101095629 - 15. Svend Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 662 0 2017-01-23
101096035 - 16. Rasmus Graversen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 648 0 2017-01-23
101095568 - 17. Mikkel Libach Makholm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 537 0 2017-01-23
101096068 - 18. Alexander Vestergaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095946 - 19. Aksel Kærsgaard Knudsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 582 0 2017-01-23
101096078 - 20. Halina Yuhan Wu Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101096077 - 21. Frida Marie Grauengaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095625 - 22. Frederikke Amalie Meyer Eriksen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 646 0 2017-01-23
101096039 - 23. Noa Hausschildt Andersen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 729 0 2017-01-23
101095924 - 24. Liva Kjær Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 712 0 2017-01-23
101096070 - 25. Asger Boesgaard Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095627 - 26. Agnethe Silkjær Mortensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 676 0 2017-01-23
101095945 - 27. Alexander Kringstad Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 742 0 2017-01-23
101095525 - 28. Karoline Ryge Larsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 714 0 2017-01-23
101096075 - 29. Oliver Refvik Tindbæk Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 500 0 2017-01-23
101095540 - 30. Tobias Wester Juul-Madsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 788 0 2017-01-23