Arbejder ...

loading

Herlev Mesterskabet i Skoleskak 2017  

Vis Gruppe : Parringer
0.-2. klasse Direkte link
#Navn12345678PoPl
1Freya Mertz Møllgaard
2
0
78
1
10
1
73
0
12
1
   324 - 25
2Jonas Pelle Christensen
1
1
3
½
54
1
9
1
43
1
   2
3Janus Bou Tange
4
1
2
½
56
1
57
1
24
1
   3
4Malthe Erlandsen
3
0
5
1
78
1
12
1
73
1
   410
5Hannibal Coyle Thompson
6
0
4
0
75
0
45
0
67
0
   076
6Asger Tjerrild Johannsen
5
1
8
1
9
½
76
1
31
0
   16
7Mikkel Mankov
8
0
10
0
14
1
74
1
64
1
   334
8William Rasmussen
7
1
6
0
57
0
58
1
11
0
   249
9Sander Hjorth Larsen
10
1
11
1
6
½
2
0
59
0
   35
10Janna Saaid Azghri
9
0
7
1
1
0
78
1
72
0
   251
11Mattias Dahl
12
1
9
0
60
0
16
1
8
1
   326
12Aliza Sejfulai
11
0
14
1
17
1
4
0
1
0
   247 - 48
13Marcel Bolvig Cazal
14
1
16
1
18
1
24
1
49
1
   51
14Melika Sejfuli
13
0
12
0
7
0
15
1
71
0
   167
15Karla Mortensen
16
0
17
0
21
0
14
0
38
0
   077
16Rasmus Bang
15
1
13
0
19
0
11
0
26
1
   245
17Nikolaj Simonsen
18
0
15
1
12
0
20
0
78
1
   260
18Alexander Mikkelsen
17
1
19
1
13
0
60
½
57
1
   14
19Sebastian Juncker
20
1
18
0
16
1
22
½
54
0
   40
20Sarah Langhorn
19
0
21
1
23
0
17
1
28
0
   250
21Caspian Salehshoorr
22
0
20
0
15
1
25
0
74
1
   256
22Johannes Muusfeldt Birck
21
1
24
0
26
1
19
½
27
½
   329 - 30
23Sigurd Bøgelund Audestad
24
0
25
1
20
1
32
1
42
1
   411
24Andreas Madsen
23
1
22
1
27
1
13
0
3
0
   317
25Melinda Hjarsø Spangler
26
0
23
0
29
1
21
1
47
1
   329 - 30
26Mille Munkholm Tokunaga
25
1
27
0
22
0
30
0
16
0
   169
27Mally Frank
28
1
26
1
24
0
33
0
22
½
   42
28Oscar Petersson
27
0
29
1
32
0
35
1
20
1
   332
29William Iversen
30
0
28
0
25
0
38
1
61
1
   253
30Marcus Funt
29
1
31
0
36
0
26
1
51
1
   324 - 25
31Eskild Pedersen Nygaard
32
1
30
1
33
1
43
½
6
1
   4
32Pelle Løjborg Rasmussen
31
0
34
1
28
1
23
0
50
½
   37
33Sophia Duran Schou
34
1
36
1
31
0
27
1
60
0
   318
34Emil Vorborg Olsen
33
0
32
0
38
1
47
0
55
1
   259
35Magnus Hjorth Nielsen
36
0
38
1
42
0
28
0
44
0
   170
36Ida Bjerringfelt
35
1
33
0
30
1
37
0
48
1
   322
37Vesta Sophie Youshizadeh
38
1
40
0
41
1
36
1
66
1
   48
38Philip Wassard Fjeldsted
37
0
35
0
34
0
29
0
15
1
   173
39Mahi Ghosh
40
0
42
0
45
½
71
1
53
0
   65
40Philip Holdorf Jensen
39
1
37
1
43
0
46
1
69
1
   47
41Filippa Johannesson Tholander
42
1
43
0
37
0
51
0
63
½
   63
42Elias Lundbak Hinge
41
0
39
1
35
1
50
1
23
0
   331
43Tristan Bou Tange
44
1
41
1
40
1
31
½
2
0
   13
44Mads Ingvorsen Løvengreen
43
0
45
1
50
0
64
0
35
1
   255
45Mira Løj
46
0
44
0
39
½
5
1
58
0
   66
46Rasmus Cort Madsen
45
1
48
1
49
0
40
0
68
½
   38
47Hannah Blair Hubálek
48
0
50
0
52
1
34
1
25
0
   257
48Aksel Thordal Nielsen
47
1
46
0
51
1
66
0
36
0
   254
49Elias Schjøttz
Caïssa Gladsaxe
50
1
51
1
46
1
62
1
13
0
   45
50Mathias Søndergaard-Lützen
49
0
47
1
44
1
42
0
32
½
   41
51Kajsa Staal Klintrup
52
1
49
0
48
0
41
1
30
0
   252
52Filucca Hirschsprung
51
0
53
0
47
0
61
0
77
1
   175
53Michael Wernberg
54
0
52
1
58
½
 
39
1
   44
54Frederik Rosing-Schow
53
1
56
½
2
0
75
1
19
1
   15
55David Lavgaard Pors
56
0
58
0
61
1
65
0
34
0
   174
56Benjamin Rasmussen
55
1
54
½
3
0
67
0
65
0
   62
57Noah Stryhn
58
1
60
½
8
1
3
0
18
0
   36
58Bastian Noer Larsen
57
0
55
1
53
½
8
0
45
1
   43
59Vitus Bou Holm-Nielsen
60
0
61
1
64
1
70
1
9
1
   412
60Elvin Mehicic
59
1
57
½
11
1
18
½
33
1
   46
61Viva Thomassen Lagoni
62
0
59
0
55
0
52
1
29
0
   168
62Malthe Kringelum
61
1
63
1
68
1
49
0
76
1
   49
63Ana Bogdanovic
64
1
62
0
66
0
72
0
41
½
   64
64William Thorup Hansen
63
0
65
1
59
0
44
1
7
0
   246
65Johannes Dalslet Eriksen
66
0
64
0
67
1
55
1
56
1
   333
66Victor Hansen
65
1
68
0
63
1
48
1
37
0
   323
67Hr. Oversidder
Ingen klub
68
0
70
0
65
0
56
1
5
1
   258
68Clara Vilsgaard
67
1
66
1
62
0
69
0
46
½
   39
69Caroline Amalie Piil
70
1
72
1
76
0
68
1
40
0
   321
70Lucas Petersson
69
0
67
1
74
1
59
0
75
0
   247 - 48
71Emil Haugaard Andersen
72
0
74
0
77
1
39
0
14
1
   261
72Jasmin Erroumanjou
71
1
69
0
73
0
63
1
10
1
   328
73Mathias Ahler-Toftehøj
74
1
76
0
72
1
1
1
4
0
   320
74Magne Rosenvold-Ziegler
73
0
71
1
70
0
7
0
21
0
   172
75Maya Gundestrup
76
0
77
1
5
1
54
0
70
1
   327
76Noah Haldrup
75
1
73
1
69
1
6
0
62
0
   319
77Annabell Lundgren Malec
78
0
75
0
71
0
 
52
0
   078
78David Birch Poss
77
1
1
0
4
0
10
0
17
0
   171

3. - 9. klasse Direkte link
#Navn12345678PoPl
1Simon Hævdholm
2
0
51
1
62
1
13
½
30
1
   12
2Jakob Hævdholm
1
1
3
1
14
1
20
0
28
1
   46
3Mathias Gluud
4
1
2
0
11
1
55
0
40
1
   319
4Mira Bjerregaard Therkelsen
3
0
52
0
40
0
48
1
60
0
   157
5Noah Persson
6
½
47
1
10
1
63
0
58
0
   28 - 29
6Nicolai GH Hansen
5
½
48
1
52
1
14
0
24
0
   31
7Anna Tokunaga
8
1
10
½
63
0
58
0
53
1
   32
8Nicolai Hansen
7
0
9
1
13
0
 
18
½
   54
9Laith Mutashar
10
0
8
0
12
0
19
1
21
0
   161 - 62
10Marius Larsen
9
1
7
½
5
0
52
0
15
½
   243
11Emil Christiansen
12
1
14
0
3
0
31
0
35
0
   155
12Gustav Sass Mogensen
11
0
13
0
9
1
17
0
41
0
   159
13Marcus Hansen
14
0
12
1
8
1
1
½
52
0
   33
14Jeppe Christensen
13
1
11
1
2
0
6
1
43
0
   318
15Anna Hansen
16
1
20
0
22
½
51
0
10
½
   237
16Mickey Krause
15
0
17
1
18
1
27
1
29
1
   410
17Markus Hangaard Jensen
18
-
16
0
19
1
12
1
25
1
   325
18Sebastian Ahler-Toftehøj
17
-
19
1
16
0
 
8
½
   53
19Victoria Hestbæk
20
0
18
0
17
0
9
0
48
½
   ½63
20Gustav Herløv Hansen
19
1
15
1
24
1
2
1
34
0
   43
21Samantha Sumaide
22
0
23
0
25
0
32
1
9
1
   246
22Rasmus Hertel
21
1
24
0
15
½
33
1
51
1
   13
23Shawn Larsen
24
0
21
1
27
0
44
0
56
1
   245
24Lucas Wernberg
23
1
22
1
20
0
30
½
6
1
   11
25Mikkel Mouritsen
26
0
27
0
21
1
41
1
17
0
   241
26Victor Zander
25
1
28
0
31
1
37
1
42
1
   49
27Rasmus Jepsen
28
0
25
1
23
1
16
0
37
0
   238 - 39
28Patrick Christensen
27
1
26
1
30
1
34
0
2
0
   315
29Lukas Magnussen
30
0
32
1
44
1
50
1
16
0
   321
30Vitus Bang
29
1
31
1
28
0
24
½
1
0
   30
31Sara Andersen
32
1
30
0
26
0
11
1
50
1
   322
32Albert Gunnarstuen
31
0
29
0
41
0
21
0
64
0
   064
33Clara Fynbo
34
0
35
½
48
1
22
0
38
0
   50
34Magnus Sørensen
33
1
36
1
39
1
28
1
20
1
   52
35Nicolai Christiansen
36
0
33
½
38
1
40
0
11
1
   36
36Markus Jensen
35
1
34
0
37
0
49
0
62
½
   49
37Martin Emil Sønder
38
1
39
0
36
1
26
0
27
1
   320
38Andreas Schou
37
0
40
½
35
0
47
1
33
1
   35
39Medha Ghosh
40
1
37
1
34
0
46
0
59
½
   26
40Ibrahim Salaji
39
0
38
½
4
1
35
1
3
0
   34
41Oliver Johansen
42
0
44
0
32
1
25
0
12
1
   247
42Magnus Jacobsen
41
1
43
0
49
1
59
1
26
0
   316
43Andreas Simonsen
44
1
42
1
46
1
57
0
14
1
   44
44Cecilie Jensen
43
0
41
1
29
0
23
1
61
0
   238 - 39
45André Diaz
46
0
50
0
53
0
64
1
47
0
   160
46Joachim Hedegaard
45
1
49
1
43
0
39
1
55
0
   317
47Mathias Sørensen
48
½
5
0
51
0
38
0
45
1
   52
48Marie Hjorth Nielsen
47
½
6
0
33
0
4
0
19
½
   161 - 62
49Ole Risager
50
1
46
0
42
0
36
1
54
1
   323
50Noah Hirschorn
49
0
45
1
56
1
29
0
31
0
   242
51Frederik Christiansen
52
½
1
0
47
1
15
1
22
0
   28 - 29
52Lucas Poss
51
½
4
1
6
0
10
1
13
1
   14
53Hr. Oversidder
Ingen klub
54
0
56
0
45
1
60
1
7
0
   248
54Emil Hansen
53
1
55
0
59
0
62
1
49
0
   240
55Oliver Jensen
56
1
54
1
57
0
3
1
46
1
   45
56Sebastian Bregu
55
0
53
1
50
0
61
0
23
0
   156
57Nick Gholami
58
1
59
1
55
1
43
1
63
1
   51
58Sebastian Ahler
57
0
60
1
61
1
7
1
5
1
   47
59Aja Juul Hansen
60
1
57
0
54
1
42
0
39
½
   27
60Nicoline Kruse Gulnov
59
0
58
0
64
1
53
0
4
1
   244
61Sofie Leth-Nissen
62
0
64
1
58
0
56
1
44
1
   324
62Andrea Lund
61
1
63
0
1
0
54
0
36
½
   51
63Rasmus Dähnhardt
64
1
62
1
7
1
5
1
57
0
   48
64Victoria Præst
63
0
61
0
60
0
45
0
32
1
   158
Indbydelse
Periode 2017-02-22 .. 2017-02-22
Dansk ratet Nej
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite

Tilmeldings muligheder til Herlev Mesterskabet i Skoleskak 2017

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
0.-2. klasse 78 2017-02-22 2017-02-22
3. - 9. klasse 64 2017-02-22 2017-02-22
Totalt antal tilmeldte 142
Deltagere i gruppen 0.-2. klasse
DSU Fide Navn Klubber Rating (Std.) Elo Tilmeldt
- 1. Freya Mertz Møllgaard 500 2017-02-19
- 2. Jonas Pelle Christensen 500 2017-02-21
- 3. Janus Bou Tange 500 2017-02-19
- 4. Malthe Erlandsen 500 2017-02-22
- 5. Hannibal Coyle Thompson 500 2017-02-19
- 6. Asger Tjerrild Johannsen 500 2017-02-20
- 7. Mikkel Mankov 500 2017-02-20
- 8. William Rasmussen 500 2017-02-20
- 9. Sander Hjorth Larsen 500 2017-02-19
- 10. Janna Saaid Azghri 500 2017-02-20
- 11. Mattias Dahl 500 2017-02-19
- 12. Aliza Sejfulai 500 2017-02-19
- 13. Marcel Bolvig Cazal 500 2017-02-19
- 14. Melika Sejfuli 500 2017-02-19
- 15. Karla Mortensen 500 2017-02-20
- 16. Rasmus Bang 500 2017-02-19
- 17. Nikolaj Simonsen 500 2017-02-20
- 18. Alexander Mikkelsen 500 2017-02-20
- 19. Sebastian Juncker 500 2017-02-20
- 20. Sarah Langhorn 500 2017-02-20
- 21. Caspian Salehshoorr 500 2017-02-20
- 22. Johannes Muusfeldt Birck 500 2017-02-19
- 23. Sigurd Bøgelund Audestad 500 2017-02-19
- 24. Andreas Madsen 500 2017-02-19
- 25. Melinda Hjarsø Spangler 500 2017-02-20
- 26. Mille Munkholm Tokunaga 500 2017-02-20
- 27. Mally Frank 500 2017-02-19
- 28. Oscar Petersson 500 2017-02-21
- 29. William Iversen 500 2017-02-20
- 30. Marcus Funt 500 2017-02-19
- 31. Eskild Pedersen Nygaard 500 2017-02-19
- 32. Pelle Løjborg Rasmussen 500 2017-02-20
- 33. Sophia Duran Schou 500 2017-02-20
- 34. Emil Vorborg Olsen 500 2017-02-20
- 35. Magnus Hjorth Nielsen 500 2017-02-20
- 36. Ida Bjerringfelt 500 2017-02-19
- 37. Vesta Sophie Youshizadeh 500 2017-02-19
- 38. Philip Wassard Fjeldsted 500 2017-02-21
- 39. Mahi Ghosh 500 2017-02-20
- 40. Philip Holdorf Jensen 500 2017-02-19
- 41. Filippa Johannesson Tholander 500 2017-02-20
- 42. Elias Lundbak Hinge 500 2017-02-20
- 43. Tristan Bou Tange 500 2017-02-20
- 44. Mads Ingvorsen Løvengreen 500 2017-02-19
- 45. Mira Løj 500 2017-02-20
- 46. Rasmus Cort Madsen 500 2017-02-20
- 47. Hannah Blair Hubálek 500 2017-02-19
- 48. Aksel Thordal Nielsen 500 2017-02-19
100104302 - 49. Elias Schjøttz Caïssa Gladsaxe 1000 2017-02-19
- 50. Mathias Søndergaard-Lützen 500 2017-02-20
- 51. Kajsa Staal Klintrup 500 2017-02-20
- 52. Filucca Hirschsprung 500 2017-02-22
- 53. Michael Wernberg 500 2017-02-22
- 54. Frederik Rosing-Schow 500 2017-02-20
- 55. David Lavgaard Pors 500 2017-02-21
- 56. Benjamin Rasmussen 500 2017-02-19
- 57. Noah Stryhn 500 2017-02-20
- 58. Bastian Noer Larsen 500 2017-02-20
- 59. Vitus Bou Holm-Nielsen 500 2017-02-21
- 60. Elvin Mehicic 500 2017-02-20
- 61. Viva Thomassen Lagoni 500 2017-02-19
- 62. Malthe Kringelum 500 2017-02-22
- 63. Ana Bogdanovic 500 2017-02-19
- 64. William Thorup Hansen 500 2017-02-21
- 65. Johannes Dalslet Eriksen 500 2017-02-20
- 66. Victor Hansen 500 2017-02-20
- 67. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-02-22
- 68. Clara Vilsgaard 500 2017-02-20
- 69. Caroline Amalie Piil 500 2017-02-19
- 70. Lucas Petersson 500 2017-02-21
- 71. Emil Haugaard Andersen 500 2017-02-19
- 72. Jasmin Erroumanjou 500 2017-02-19
- 73. Mathias Ahler-Toftehøj 500 2017-02-19
- 74. Magne Rosenvold-Ziegler 500 2017-02-19
- 75. Maya Gundestrup 500 2017-02-20
- 76. Noah Haldrup 500 2017-02-19
- 77. Annabell Lundgren Malec 500 2017-02-19
- 78. David Birch Poss 500 2017-02-20
Deltagere i gruppen 3. - 9. klasse
DSU Fide Navn Klubber Rating (Std.) Elo Tilmeldt
- 1. Simon Hævdholm 500 2017-02-19
- 2. Jakob Hævdholm 500 2017-02-21
- 3. Mathias Gluud 500 2017-02-21
- 4. Mira Bjerregaard Therkelsen 500 2017-02-20
- 5. Noah Persson 500 2017-02-19
- 6. Nicolai GH Hansen 500 2017-02-21
- 7. Anna Tokunaga 500 2017-02-21
- 8. Nicolai Hansen 500 2017-02-19
- 9. Laith Mutashar 500 2017-02-20
- 10. Marius Larsen 500 2017-02-19
- 11. Emil Christiansen 500 2017-02-21
- 12. Gustav Sass Mogensen 500 2017-02-20
- 13. Marcus Hansen 500 2017-02-21
- 14. Jeppe Christensen 500 2017-02-21
- 15. Anna Hansen 500 2017-02-21
- 16. Mickey Krause 500 2017-02-20
- 17. Markus Hangaard Jensen 500 2017-02-20
- 18. Sebastian Ahler-Toftehøj 500 2017-02-19
- 19. Victoria Hestbæk 500 2017-02-19
- 20. Gustav Herløv Hansen 500 2017-02-20
- 21. Samantha Sumaide 500 2017-02-19
- 22. Rasmus Hertel 500 2017-02-19
- 23. Shawn Larsen 500 2017-02-21
- 24. Lucas Wernberg 500 2017-02-21
- 25. Mikkel Mouritsen 500 2017-02-19
- 26. Victor Zander 500 2017-02-19
- 27. Rasmus Jepsen 500 2017-02-19
- 28. Patrick Christensen 500 2017-02-21
- 29. Lukas Magnussen 500 2017-02-19
- 30. Vitus Bang 500 2017-02-21
- 31. Sara Andersen 500 2017-02-19
- 32. Albert Gunnarstuen 500 2017-02-19
- 33. Clara Fynbo 500 2017-02-22
- 34. Magnus Sørensen 500 2017-02-21
- 35. Nicolai Christiansen 500 2017-02-21
- 36. Markus Jensen 500 2017-02-19
- 37. Martin Emil Sønder 500 2017-02-19
- 38. Andreas Schou 500 2017-02-21
- 39. Medha Ghosh 500 2017-02-19
- 40. Ibrahim Salaji 500 2017-02-21
- 41. Oliver Johansen 500 2017-02-21
- 42. Magnus Jacobsen 500 2017-02-21
- 43. Andreas Simonsen 500 2017-02-19
- 44. Cecilie Jensen 500 2017-02-19
- 45. André Diaz 500 2017-02-19
- 46. Joachim Hedegaard 500 2017-02-21
- 47. Mathias Sørensen 500 2017-02-21
- 48. Marie Hjorth Nielsen 500 2017-02-20
- 49. Ole Risager 500 2017-02-20
- 50. Noah Hirschorn 500 2017-02-22
- 51. Frederik Christiansen 500 2017-02-21
- 52. Lucas Poss 500 2017-02-19
- 53. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2017-02-22
- 54. Emil Hansen 500 2017-02-22
- 55. Oliver Jensen 500 2017-02-21
- 56. Sebastian Bregu 500 2017-02-19
- 57. Nick Gholami 500 2017-02-21
- 58. Sebastian Ahler 500 2017-02-19
- 59. Aja Juul Hansen 500 2017-02-20
- 60. Nicoline Kruse Gulnov 500 2017-02-20
- 61. Sofie Leth-Nissen 500 2017-02-19
- 62. Andrea Lund 500 2017-02-19
- 63. Rasmus Dähnhardt 500 2017-02-21
- 64. Victoria Præst 500 2017-02-21