Arbejder ...

loading

Juniorrække Sjælland  

Vis Gruppe : Parringer
Juniorrække Sjælland Direkte link
#NavnRatingPoPlWeRn
1Peter Emil Kudsk Jensen
Allerød Skakklub
100013 - 164,11063
2Mathias Frej Gyring-Nielsen
Køge Skakklub
109144 - 502,851075
3Magnus Boutrup Lyngby
Allerød Skakklub
1041517 - 264,451066
4Vahid Mohammed Jusufi
Køge Skakklub
106444 - 502,751053
5Lucas Buhelt
Allerød Skakklub
996160 - 703,15899
6Bertram Wester
Køge Skakklub
103435 - 372,651072
7Mikkel Storgaard
Allerød Skakklub
1090593,7991
8Konrad Volder
Køge Skakklub
950272,151072
9Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
1215517 - 264,851222
10Oscar Koch-Müller
Præstø Skakklub
1527517 - 266,21473
11Thor Espenhain Sterregaard
Amager Skakforening
939½71 - 733827
12Victor Koch-Müller
Præstø Skakklub
141868 - 125,71432
13Simon Rostad Olsen
Amager Skakforening
980160 - 703,05888
14Villiam Vestergaard
Præstø Skakklub
1472517 - 267,51360
15Marcus Holmberg,
Amager Skakforening
935338 - 432,85942
16Johannes Frank Jensen
Præstø Skakklub
119968 - 125,951201
17Zeeshan Kustagi
Nørrebro Skakklub
897428 - 342,4969
18Vedant Kumar Saravana
Skakforeningen ØBRO
127135 - 373,21285
19Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen
Nørrebro Skakklub
89868 - 121,81209
20Fezan Imran Sarwar
Skakforeningen ØBRO
1300517 - 266,451235
21Jacob Miszkiewicz
1000074 - 820,15993
22Vitus Ditlev Christensen
Skakforeningen ØBRO
1300428 - 346,051208
23Mallie Stage-Steffensen
BMS Skak
942428 - 343,6960
24Oliver Gabrielsen
Skakforeningen ØBRO
128413 - 166,951219
25Afan Jahic
Hillerød Skakklub
1235160 - 701,651206
26Andreas Philip Cort Maleeva Hansen
Nørrebro Skakklub
1350338 - 432,151388
27Magni Cederholm
Frederikssund Skakklub
1010517 - 263,851062
28William Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
1283517 - 264,051326
29Magnus Vals-Sjøstrand
Hillerød Skakklub
933160 - 701,3920
30Lukas Iskos
Nørrebro Skakklub
122073 - 63,651432
31Philip Holm Olsen
888074 - 821843
32Oliver Wu
Nørrebro Skakklub
1080428 - 344,551055
33Jacob Brendstrup Hansen
Tåstrup Skakforening
112535 - 372,71161
34Silas Høyerup
Caïssa Gladsaxe
1502338 - 434,051455
35Rasmus Falkenberg
1198160 - 701,41180
36Oliver Trier
Caïssa Gladsaxe
14391 - 25,71520
37Jonas Falkenberg
1166160 - 701,41148
38Alexander Trier
131344 - 502,41318
39Kristian Valsted
Tåstrup Skakforening
1000074 - 821,25944
40Tobias Brødsgaard
Caïssa Gladsaxe
1259428 - 344,351243
41Knud Jacobsen
Faxe Skakklub
143973 - 66,351468
42Theo Stage-Steffensen
BMS Skak
1460517 - 265,31447
43Jakob Panek
Faxe Skakklub
102544 - 502,851009
44Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
140068 - 125,61418
45Kasper Andreasen
Faxe Skakklub
101844 - 502,21032
46Sigrid Erstad Jørgensen
BMS Skak
103073 - 62,551341
47Sigurd Lund
Faxe Skakklub
100073,551176
48Matias Bo Kofoed Jensen
Roskilde Skakklub
939160 - 701,85901
49Robert Gramkow Sveistrup
Nørrebro Skakklub
989517 - 262,951084
50Signe Lystrup Nielsen
BMS Skak
1078251 - 584988
51Milan Frost
Nørrebro Skakklub
104644 - 505,05931
52Sverre Erstad Jørgensen
BMS Skak
810251 - 582,05808
53Elin Wu
Nørrebro Skakklub
1088338 - 433,251077
54Lasse Tuuri Pedersen
BMS Skak
876074 - 820,95833
55Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
1166338 - 432,51189
56Rasmus Emil Ryder Tønnesen
Køge Skakklub
158573 - 66,851592
57Ingrid Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
119413 - 163,71275
58Paulius Meskenas
Køge Skakklub
15801 - 27,551580
59Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
1211517 - 265,051209
60Nicolai Ryder Tønnesen
Køge Skakklub
147844 - 504,651381
61Carl Als Schrøder
Amager Skakforening
100068 - 124,451070
62Vaidas Meskenas
Køge Skakklub
112013 - 164,951145
63Valdemar Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
987251 - 581,85994
64Malte Dreves Erikstrup
Caïssa Gladsaxe
1098½71 - 732,75997
65Sara Trier
Hillerød Skakklub
1000074 - 821955
66Daniel Tuk Hartsø Jarlskov
Nørrebro Skakklub
989428 - 342,051097
67Kasper Erbou Andersen
Køge Skakklub
1000338 - 432,151038
68Benedicte Kistrup
BMS Skak
1031251 - 581,351060
69Lotte Zsigri Dyndgaard
Nørrebro Skakklub
965160 - 700,8974
70Tunav Chand Penki
Nørrebro Skakklub
800160 - 700,7814
71Micki Aron Christoffersen
Hillerød Skakklub
1385428 - 345,251329
72Andreas Lundahl
Tåstrup Skakforening
1018251 - 581,61036
73Aksel Bo Strandgaard
Amager Skakforening
1000251 - 581,351029
74Isabella Kold Klintsø
Tåstrup Skakforening
900074 - 820,8864
75Storm Ha Hjort
Nørrebro Skakklub
1000160 - 701,1996
76Luca E Klæø
Hillerød Skakklub
1000160 - 702,8919
77Eskil Williams Ørberg
Nørrebro Skakklub
1000251 - 581,61018
78Lai Yuan
BMS Skak
1000074 - 820,65971
79Bianca Krug Wahlgreen
BMS Skak
1000074 - 820,15993
80Nikolaj Brødsgaard
Caïssa Gladsaxe
1329251 - 581,71343
81Hagbard Sejner
Amager Skakforening
1258074 - 820,551233
82Rasmus Poulsen
Køge Skakklub
1115½71 - 730,61111

Importeret fra holdturnerings systemet i 1HK

Indbydelse
Periode 2017-12-02 .. 2018-04-14
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Peter Erik Olsen
Dommere

Tilmeldings muligheder til Juniorrække Sjælland

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Juniorrække Sjælland 82 2017-12-02 2017-12-02
Totalt antal tilmeldte 82
Deltagere i gruppen Juniorrække Sjælland
DSU Fide Navn Klubber Rating (Std.) Elo Tilmeldt
100802723 1465406 1. Peter Emil Kudsk Jensen Allerød Skakklub 1000 0 2018-04-25
100202398 1464949 2. Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub 1091 1383 2018-04-25
100802734 0 3. Magnus Boutrup Lyngby Allerød Skakklub 1041 0 2018-04-25
100202387 1462652 4. Vahid Mohammed Jusufi Køge Skakklub 1064 0 2018-04-25
100104106 - 5. Lucas Buhelt Allerød Skakklub 996 0 2018-04-25
100202462 - 6. Bertram Wester Køge Skakklub 1034 0 2018-04-25
100802858 1457322 7. Mikkel Storgaard Allerød Skakklub 1090 0 2018-04-25
101095904 - 8. Konrad Volder Køge Skakklub 950 0 2018-04-25
100104306 1463217 9. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1215 1394 2018-04-25
100202092 1447955 10. Oscar Koch-Müller Præstø Skakklub 1527 1517 2018-04-25
100104098 1455877 11. Thor Espenhain Sterregaard Amager Skakforening 939 0 2018-04-25
100202091 1444808 12. Victor Koch-Müller Præstø Skakklub 1418 1392 2018-04-25
100104288 - 13. Simon Rostad Olsen Amager Skakforening 980 0 2018-04-25
100202204 1452975 14. Villiam Vestergaard Præstø Skakklub 1472 1483 2018-04-25
100104365 1465619 15. Marcus Holmberg, Amager Skakforening 935 0 2018-04-25
100202278 1457942 16. Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub 1199 1229 2018-04-25
101095984 - 17. Zeeshan Kustagi Nørrebro Skakklub 897 0 2018-04-25
100104462 45059730 18. Vedant Kumar Saravana Skakforeningen ØBRO 1271 0 2018-04-25
100104342 1462644 19. Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen Nørrebro Skakklub 898 0 2018-04-25
100104463 - 20. Fezan Imran Sarwar Skakforeningen ØBRO 1300 0 2018-04-25
100104279 - 21. Jacob Miszkiewicz 1000 0 2018-04-25
100104461 - 22. Vitus Ditlev Christensen Skakforeningen ØBRO 1300 0 2018-04-25
100202408 - 23. Mallie Stage-Steffensen BMS Skak 942 0 2018-04-25
101096383 1467085 24. Oliver Gabrielsen Skakforeningen ØBRO 1284 0 2018-04-25
100802878 1450964 25. Afan Jahic Hillerød Skakklub 1235 1384 2018-04-25
100104343 1462636 26. Andreas Philip Cort Maleeva Hansen Nørrebro Skakklub 1350 0 2018-04-25
100802943 1458272 27. Magni Cederholm Frederikssund Skakklub 1010 0 2018-04-25
100104248 1458442 28. William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 1283 1434 2018-04-25
100802933 1458132 29. Magnus Vals-Sjøstrand Hillerød Skakklub 933 0 2018-04-25
101095257 1461613 30. Lukas Iskos Nørrebro Skakklub 1220 1224 2018-04-25
100803038 - 31. Philip Holm Olsen 888 0 2018-04-25
100104348 - 32. Oliver Wu Nørrebro Skakklub 1080 0 2018-04-25
100104165 1451375 33. Jacob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening 1125 1225 2018-04-25
102101041 1451103 34. Silas Høyerup Caïssa Gladsaxe 1502 1540 2018-04-25
100104136 1451367 35. Rasmus Falkenberg 1198 1226 2018-04-25
100104075 338200698 36. Oliver Trier Caïssa Gladsaxe 1439 1534 2018-04-25
100104135 1451359 37. Jonas Falkenberg 1166 1363 2018-04-25
100103955 338200876 38. Alexander Trier 1313 1440 2018-04-25
100104226 1458175 39. Kristian Valsted Tåstrup Skakforening 1000 0 2018-04-25
103111577 1454145 40. Tobias Brødsgaard Caïssa Gladsaxe 1259 1525 2018-04-25
100202386 1462253 41. Knud Jacobsen Faxe Skakklub 1439 1539 2018-04-25
100202293 1455818 42. Theo Stage-Steffensen BMS Skak 1460 1537 2018-04-25
100202385 1463349 43. Jakob Panek Faxe Skakklub 1025 0 2018-04-25
100104399 1457349 44. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1400 0 2018-04-25
100202383 1463330 45. Kasper Andreasen Faxe Skakklub 1018 1161 2018-04-25
100802913 1457454 46. Sigrid Erstad Jørgensen BMS Skak 1030 0 2018-04-25
100202479 1465627 47. Sigurd Lund Faxe Skakklub 1000 0 2018-04-25
100803072 - 48. Matias Bo Kofoed Jensen Roskilde Skakklub 939 0 2018-04-25
100104236 1458280 49. Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub 989 0 2018-04-25
100104033 1455990 50. Signe Lystrup Nielsen BMS Skak 1078 0 2018-04-25
100104332 - 51. Milan Frost Nørrebro Skakklub 1046 0 2018-04-25
100802992 - 52. Sverre Erstad Jørgensen BMS Skak 810 0 2018-04-25
100104423 - 53. Elin Wu Nørrebro Skakklub 1088 0 2018-04-25
100104352 - 54. Lasse Tuuri Pedersen BMS Skak 876 0 2018-04-25
100104139 1452797 55. Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1166 1176 2018-04-25
100202329 1457535 56. Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub 1585 1613 2018-04-25
100104157 1455907 57. Ingrid Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1194 1436 2018-04-25
100202444 12809969 58. Paulius Meskenas Køge Skakklub 1580 1520 2018-04-25
100104307 1463225 59. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1211 1519 2018-04-25
100202338 1458361 60. Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub 1478 1507 2018-04-25
100104375 - 61. Carl Als Schrøder Amager Skakforening 1000 0 2018-04-25
100202445 12824429 62. Vaidas Meskenas Køge Skakklub 1120 1088 2018-04-25
100104298 1463250 63. Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 987 0 2018-04-25
100104220 1457411 64. Malte Dreves Erikstrup Caïssa Gladsaxe 1098 0 2018-04-25
100803094 - 65. Sara Trier Hillerød Skakklub 1000 0 2018-04-25
100104290 1463896 66. Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Nørrebro Skakklub 989 0 2018-04-25
100202466 - 67. Kasper Erbou Andersen Køge Skakklub 1000 0 2018-04-25
100103780 1444883 68. Benedicte Kistrup BMS Skak 1031 0 2018-04-25
100104004 1457470 69. Lotte Zsigri Dyndgaard Nørrebro Skakklub 965 0 2018-04-25
101096421 - 70. Tunav Chand Penki Nørrebro Skakklub 800 0 2018-04-25
100802931 1454021 71. Micki Aron Christoffersen Hillerød Skakklub 1385 1390 2018-04-25
100104380 1464647 72. Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening 1018 1118 2018-04-25
100104441 - 73. Aksel Bo Strandgaard Amager Skakforening 1000 0 2018-04-25
101096414 - 74. Isabella Kold Klintsø Tåstrup Skakforening 900 0 2018-04-25
100104430 - 75. Storm Ha Hjort Nørrebro Skakklub 1000 0 2018-04-25
100803036 - 76. Luca E Klæø Hillerød Skakklub 1000 0 2018-04-25
100104471 - 77. Eskil Williams Ørberg Nørrebro Skakklub 1000 0 2018-04-25
100104484 - 78. Lai Yuan BMS Skak 1000 0 2018-04-25
100104445 - 79. Bianca Krug Wahlgreen BMS Skak 1000 0 2018-04-25
100104074 1452282 80. Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe 1329 1400 2018-04-25
100104233 1455842 81. Hagbard Sejner Amager Skakforening 1258 1452 2018-04-25
100202417 1464930 82. Rasmus Poulsen Køge Skakklub 1115 1482 2018-04-25