Arbejder ...

loading

Børnecup 2018  

Vis Gruppe : Parringer
Børnecup 2018 Direkte link
#NavnRatingElo123456PoPl
1Zeeshan Kustagi
500
2
0
4
1
12
1
13
1
11
1
14
0
43 - 4
2Oliver Trier
Nordsjællands Skakklub
12541615
1
1
3
1
6
0
11
1
14
0
10
½
5 - 6
3Asbjørn Slavensky
500
4
1
2
0
7
1
10
0
13
1
6
0
37 - 9
4Mathea Nærheim
500
3
0
1
0
8
1
12
0
15
½
16
1
10 - 12
5Sara Trier
Hillerød Skakklub
1000
6
0
8
½
13
0
9
0
16
1
15
0
15
6Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
13861568
5
1
7
1
2
1
14
0
10
1
3
1
52
7Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
11651374
8
1
6
0
3
0
15
1
12
1
9
1
43 - 4
8Maren Nærheim
500
7
0
5
½
4
0
16
1
9
½
12
0
213 - 14
9Sigurd Kvisbergiein
500
10
0
12
0
16
1
5
1
8
½
7
0
10 - 12
10Timo Vollmar
500
9
1
11
0
15
1
3
1
6
0
2
½
5 - 6
11Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
12951389
12
1
10
1
14
0
2
0
1
0
13
1
37 - 9
12Haakon Grunt Kneken
500
11
0
9
1
1
0
4
1
7
0
8
1
37 - 9
13Adina Saravana Kumar
500
14
0
16
1
5
1
1
0
3
0
11
0
213 - 14
14Sverre Lye
500
13
1
15
1
11
1
6
1
2
1
1
1
61
15Priti Dipak Amrutkar
500
16
1
14
0
10
0
7
0
4
½
5
1
10 - 12
16Konstancija Juskaite
Brønshøj Skakforening
861
15
0
13
0
9
0
8
0
5
0
4
0
016

U08 (4 spillere)U10 (4 spillere)U12 (6 spillere)U14 (2 spillere)

Indbydelse

Børnecup 2018

Periode 2018-07-28 .. 2018-07-28
Dansk ratet Nej
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Hans Milter Pedersen
Dommere
Børnecup 2018:  Hans Milter Pedersen

Tilmeldings muligheder til Børnecup 2018

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Børnecup 2018 16 2018-07-28 2018-07-28
Totalt antal tilmeldte 16
Deltagere i gruppen Børnecup 2018
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- 1. Zeeshan Kustagi 500 2018-07-28
100104075 338200698 2. Oliver Trier Nordsjællands Skakklub 1254 1615 2018-07-28
- 3. Asbjørn Slavensky 500 2018-07-28
- 4. Mathea Nærheim 500 2018-07-28
100803094 - 5. Sara Trier Hillerød Skakklub 1000 2018-07-28
100104399 1457349 6. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1386 1568 2018-07-28
100104306 1463217 7. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1165 1374 2018-07-28
- 8. Maren Nærheim 500 2018-07-28
- 9. Sigurd Kvisbergiein 500 2018-07-28
- 10. Timo Vollmar 500 2018-07-28
100104307 1463225 11. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1295 1389 2018-07-28
- 12. Haakon Grunt Kneken 500 2018-07-28
- 13. Adina Saravana Kumar 500 2018-07-28
- 14. Sverre Lye 500 2018-07-28
- 15. Priti Dipak Amrutkar 500 2018-07-28
100104480 - 16. Konstancija Juskaite Brønshøj Skakforening 861 2018-07-28