Arbejder ...

loading

GoAudit Hurtig(rnd. 1 - 4)  

Vis Gruppe : Parringer
AMSF 2018 Direkte link
#NavnRatingElo1234PoPlWeRn
1Wojciech Zbigniew Pawlak
Køge Skakklub
17161581
11
½
17
1
9
½
6
0
27 - 143,81662
2Dimitrii Ivashkin
1483
12
1
9
½
14
½
10
1
32 - 501483
3William Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
15101525
13
0
11
1
8
1
9
0
27 - 143,51443
4Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
15171499
14
0
16
1
12
1
15
1
32 - 53,51495
5Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
13911450
15
1
10
1
13
1
14
1
413,11432
6Daniel Tuk Hartsø Jarlskov
Nørrebro Skakklub
13121330
16
1
13
0
17
1
1
1
32 - 52,61330
7Farhad Hosseini Nasrabadi
Amager Skakforening
5001260
17
0
18
1
10
0
13
1
27 - 140,1626
8Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen
BMS Skak
9741242
18
1
14
0
3
0
16
1
27 - 141,31006
9William Pihl
Caïssa Gladsaxe
11851441
19
1
2
½
1
½
3
1
32 - 511320
10Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
12951458
20
1
5
0
7
1
2
0
27 - 142,31282
11Alex Christian Oksenbøl Larsen
Enkeltmedlem - Indland
13301440
1
½
3
0
15
0
18
½
116 - 191,951287
12Oliver Gabrielsen
Skakforeningen ØBRO
13321506
2
0
19
1
4
0
17
1
27 - 142,31319
13Ingrid Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
10761326
3
1
6
1
5
0
7
0
27 - 141,41103
14Oleg Dudnyk
Skakforeningen ØBRO
1122
4
1
8
1
2
½
5
0
61,051208
15Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
11651341
5
0
20
1
11
1
4
0
27 - 141,11206
16Nancee Arockiaraj
Viby Skakklub
984
6
0
4
0
19
1
8
0
116 - 191,1980
17Lars H. Nielsen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1009
7
1
1
0
6
0
12
0
116 - 191,25998
18Vedenta Sinha
Roskilde Skakklub
1000
8
0
7
0
20
1
11
½
151,9982
19Valdemar Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
10391137
9
0
12
0
16
0
20
0
0201,35978
20Tunav Chand Penki
Nørrebro Skakklub
1176
10
0
15
0
18
0
19
1
116 - 192,251120
Indbydelse

Oprettet som en del af GoAudit open for at kunne separere Hurtigskak fra klassik skak

Periode 2018-11-02 .. 2018-11-02
Dansk ratet Ja
Elo ratet Ja
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Ole Pedersen
Dommere

Tilmeldings muligheder til GoAudit Hurtig(rnd. 1 - 4)

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
GoAudit Open 30 2018-11-02 2018-11-01
AMSF 2018 20 2018-11-02 2018-11-01
Totalt antal tilmeldte 50
Deltagere i gruppen GoAudit Open
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100301633 1408801 1. Tobias Valentin Rostgaard BMS Skak 2231 2372 2018-11-05
100102137 1403249 2. Sandi Stojanovski Frederiksværk Skakklub 2183 2285 2018-11-05
100901527 1431412 3. Rasmus Thøgersen Jetsmark Skakklub 2247 2284 2018-11-05
100103864 1444492 4. Viktor Haarmark Nielsen Skakforeningen ØBRO 2138 2247 2018-11-05
100800482 1400606 5. Jens Østergaard Hillerød Skakklub 2212 2174 2018-11-05
100800854 1402056 6. Lasse Christensen Roskilde Skakklub 2134 2166 2018-11-05
100300692 1408402 7. Janus Christensen Skakforeningen ØBRO 2111 2099 2018-11-05
100300218 1403664 8. John Filip Rendboe Århus Skakklub/Skolerne 2133 2107 2018-11-05
100901673 1441299 9. Thomas Søndergaard Thybo Skive Skakklub 2121 2155 2018-11-05
100104150 1454153 10. Casper Yukun Liu Caïssa Gladsaxe 1908 2081 2018-11-05
100500545 1413155 11. Niels Skou Skakforeningen ØBRO 2109 2034 2018-11-05
100301109 1409344 12. Marie Frank-Nielsen Amager Skakforening 1947 1980 2018-11-05
100801054 1402307 13. Esben Christensen Brønshøj Skakforening 2026 1979 2018-11-05
100802146 1402714 14. Daniel Andersen Frederikssund Skakklub 1713 1954 2018-11-05
103109806 1441094 15. Christian Matico Jepsen Skakklubben Evans 1846 1861 2018-11-05
100104109 1447920 16. Karamtej Singh Skakklubben K41 1716 1899 2018-11-05
100104090 1454188 17. Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub 1715 1835 2018-11-05
100102507 1462075 18. Jacob Krog Skakforeningen ØBRO 1544 1824 2018-11-05
100104462 45059730 19. Vedant Kumar Saravana Skakforeningen ØBRO 1317 1792 2018-11-05
100100138 1406175 20. Arne Vagn Møller Amager Skakforening 1805 1822 2018-11-05
103110294 1438786 21. Arunn Ananthan Skakklubben Evans 1639 1814 2018-11-05
101095257 1461613 22. Lukas Iskos Nørrebro Skakklub 1587 1655 2018-11-05
100803123 1515942 23. Torben Winther Jensen Hillerød Skakklub 1609 1635 2018-11-05
100102246 1414330 24. Thomas Haugaard Frederiksberg Skakforening 1593 1703 2018-11-05
100401436 1436627 25. Sebastian Gråbæk Viby Skakklub 1573 1604 2018-11-05
100104468 1466518 26. Niklas Hansen Amager Skakforening 1000 1710 2018-11-05
100104381 1462920 27. Emil Savery Amager Skakforening 1700 1595 2018-11-05
100101596 1438921 28. Mark Philip Trønning Amager Skakforening 1472 1621 2018-11-05
100100104 1416111 29. Jens Gade Amager Skakforening 1570 1532 2018-11-05
100104489 1467379 30. Richard Nielsen Amager Skakforening 1000 1608 2018-11-05
Deltagere i gruppen AMSF 2018
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100802654 1429590 1. Wojciech Zbigniew Pawlak Køge Skakklub 1716 1581 2018-11-05
1465473 2. Dimitrii Ivashkin 1483 2018-11-05
100104248 1458442 3. William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 1510 1525 2018-11-05
100104399 1457349 4. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1517 1499 2018-11-05
100104139 1452797 5. Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1391 1450 2018-11-05
100104290 1463896 6. Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Nørrebro Skakklub 1312 1330 2018-11-05
101096426 1458582 7. Farhad Hosseini Nasrabadi Amager Skakforening 500 1260 2018-11-05
100104342 1462644 8. Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen BMS Skak 974 1242 2018-11-05
100104155 1467310 9. William Pihl Caïssa Gladsaxe 1185 1441 2018-11-05
100104307 1463225 10. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1295 1458 2018-11-05
100802375 1416669 11. Alex Christian Oksenbøl Larsen Enkeltmedlem - Indland 1330 1440 2018-11-05
101096383 1467085 12. Oliver Gabrielsen Skakforeningen ØBRO 1332 1506 2018-11-05
100104157 1455907 13. Ingrid Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1076 1326 2018-11-05
101096416 1465465 14. Oleg Dudnyk Skakforeningen ØBRO 1122 2018-11-05
100104306 1463217 15. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1165 1341 2018-11-05
100602688 - 16. Nancee Arockiaraj Viby Skakklub 984 2018-11-05
101096615 1467824 17. Lars H. Nielsen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1009 2018-11-05
100803025 1463144 18. Vedenta Sinha Roskilde Skakklub 1000 2018-11-05
100104298 1463250 19. Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 1039 1137 2018-11-05
101096421 1467727 20. Tunav Chand Penki Nørrebro Skakklub 1176 2018-11-05