Arbejder ...

loading

Junior række Sjælland  

Vis Gruppe : Parringer
JRS Direkte link
#NavnRatingPoPlWeRn
1Milan Frost
Nørrebro Skakklub
93136 - 382,5976
2Nikolaj Brødsgaard
Caïssa Gladsaxe
14079 - 134,551450
3Christian Derlich
Nørrebro Skakklub
926254 - 593,55856
4Sebastian Mariegaard
Hillerød Skakklub
1000339 - 491,31108
5Tunav Chand Penki
Nørrebro Skakklub
855514 - 232,451017
6Mikas Egeberg
Hillerød Skakklub
800074 - 870,8764
7Jakob Pelle Ravnholdt Knudsen
Nørrebro Skakklub
100050 - 531,751034
8Sara Trier
Hillerød Skakklub
822½71 - 731,8764
9Ferdinand Haug
Skak for sjov
1000339 - 493,75966
10Theo Stage-Steffensen
BMS Skak
1538429 - 355,71462
11Aske Roland Riisgaard
Skak for sjov
1000339 - 493,05998
12Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
13881 - 26,71424
13Orlando Bisp
Skak for sjov
1000164 - 702955
14Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen
BMS Skak
130360 - 634,751157
15Leonard Samoilenko
Skak for sjov
1000074 - 870,5978
16Signe Lystrup Nielsen
BMS Skak
9885 - 63,551164
17Daniel Tuk Hartsø Jarlskov
Tåstrup Skakforening
149150 - 535,151372
18William Pihl
Caïssa Gladsaxe
1367514 - 234,351396
19Robert Gramkow Sveistrup
Nørrebro Skakklub
12109 - 135,21224
20Lasse Løvstrand
Amager Skakforening
1000429 - 353,81009
21Elin Wu
Nørrebro Skakklub
111324 - 284,851097
22Thor Espenhain Sterregaard
827074 - 870,7796
23Jens-Corneliu Nikolaj Cazacu Hansen
Nørrebro Skakklub
1000514 - 232,81108
24Johannes Smedegaard Nielsen
Amager Skakforening
100060 - 634,3874
25Bertram Wester
Køge Skakklub
111724 - 284,251128
26Knud Jacobsen
Faxe Skakklub
1606514 - 235,51587
27Mathias Frej Gyring-Nielsen
Køge Skakklub
11111 - 24,651278
28Jakob Panek
Faxe Skakklub
125350 - 534,21177
29Konrad Volder
Køge Skakklub
1067254 - 592,751033
30Sigurd Lund
Faxe Skakklub
1190514 - 234,51213
31Isak Babi Brintlev
Køge Skakklub
883339 - 493,2874
32Hella Kronow
Dianalund Skakklub
985514 - 233,251075
33Victor Koch-Müller
Præstø Skakklub
1466514 - 234,71480
34Durlav Sharma
Skak for sjov
1000339 - 491,41072
35Villiam Vestergaard
Præstø Skakklub
13699 - 135,751358
36Thore Creve-Fræmohs
Skak for sjov
1000339 - 492,351029
37Johannes Frank Jensen
Præstø Skakklub
1125514 - 234,551145
38Zosia Marzec
Skak for sjov
1000254 - 592,1996
39Emil Karim Khan
Præstø Skakklub
100024 - 282,51113
40Daniil Samoilenko
Skak for sjov
1000074 - 870,5978
41Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
145973 - 45,51527
42Oliver Gabrielsen
Skakforeningen ØBRO
1217074 - 870,21208
43Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
133924 - 283,751373
44Fezan Imran Sarwar
Skakforeningen ØBRO
1235074 - 870,351219
45Marcus Holmberg,
Amager Skakforening
944164 - 702,8863
46Neo Gottlieb
Nørrebro Skakklub
1000429 - 352,61081
47Zeeshan Kustagi
Skakklubben K41
9879 - 132,61181
48Thomas Falk
Skak for sjov
100060 - 631,51000
49Lai Yuan
BMS Skak
971164 - 701,3958
50Oliver Wu
Skak for sjov
109636 - 383,71087
51Mallie Stage-Steffensen
BMS Skak
927254 - 594837
52Asbjørn Vesterkær Slavensky
Skak for sjov
104567 - 83,551176
53Bianca Krug Wahlgreen
BMS Skak
993½71 - 731,45950
54Ole Zeuthen
Skak for sjov
100024 - 283,71036
55Rasmus Emil Ryder Tønnesen
Køge Skakklub
156967 - 86,051567
56Jakob Brendstrup Hansen
Tåstrup Skakforening
1471429 - 354,71440
57Nicolai Ryder Tønnesen
Køge Skakklub
1431429 - 356,151334
58Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
116373 - 44,61289
59Vaidas Meskenas
Køge Skakklub
1117514 - 234,851124
60Kristian Valsted
Tåstrup Skakforening
825164 - 701,3812
61Vahid Mohammed Jusufi
Køge Skakklub
11215 - 65,651159
62Emil Nedergaard Møller
Tåstrup Skakforening
100036 - 384,2969
63Andreas Lundahl
Tåstrup Skakforening
1036339 - 493,31023
64Daniel Schlachter
Skak for sjov
1000164 - 701,15993
65Ingrid Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
1254429 - 3531299
66Magni Cederholm
Frederikssund Skakklub
1051429 - 3531096
67Noah Hein Bjerre
Hillerød Skakklub
1000074 - 870,95957
68Jonathan Østlund
Hillerød Skakklub
1000074 - 872,5888
69Sebastian Hedested
Skak for sjov
1000164 - 701,25989
70Marius Vestergaard
Præstø Skakklub
807074 - 870,65778
71William Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
1507514 - 234,251541
72Jeppe Hald Falkesgaard
BMS Skak
15719 - 134,91598
73Simon Nam Zettler
Amager Skakforening
1000074 - 871,25944
74Thor Hoffmann
Amager Skakforening
1000074 - 872910
75Valdemar Østergaard-Nielsen
Nørrebro Skakklub
970339 - 491,751026
76Emil West
BMS Skak
1000164 - 702,75921
77Oliver Tybring
BMS Skak
1000074 - 872,75876
78Oscar Veiergang
Skak for sjov
1000339 - 492,051043
79Rasmus Astrup
Køge Skakklub
1000339 - 492,91005
80Nikolaj Li
Køge Skakklub
779339 - 491,55865
81Christoffer Tybring
BMS Skak
100060 - 632,35962
82Carl Als Schrøder
Amager Skakforening
1070254 - 591,21106
83Astrid Munk
Hillerød Skakklub
1000074 - 871,1951
84Simon Tilsted Bundgaard
Skak for sjov
1000074 - 871,1951
85Johanna Greisen
Skak for sjov
847½71 - 730,55845
86Anker Müller
Skak for sjov
1000254 - 591,11041
87Oliver Lehmann
Hillerød Skakklub
120050 - 532,151216

Importeret fra holdturnerings systemet i 1HK

Indbydelse
Periode 2018-11-17 .. 2019-01-19
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Peter Erik Olsen
Dommere

Tilmeldings muligheder til Junior række Sjælland

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
JRS 87 2018-11-17 2018-11-17
Totalt antal tilmeldte 87
Deltagere i gruppen JRS
DSU Fide Navn Klubber Rating (Std.) Elo Tilmeldt
100104332 - 1. Milan Frost Nørrebro Skakklub 931 0 2019-03-18
100104074 1452282 2. Nikolaj Brødsgaard Caïssa Gladsaxe 1407 0 2019-03-18
101096373 - 3. Christian Derlich Nørrebro Skakklub 926 0 2019-03-18
100803154 - 4. Sebastian Mariegaard Hillerød Skakklub 1000 0 2019-03-18
101096421 1467727 5. Tunav Chand Penki Nørrebro Skakklub 855 0 2019-03-18
100803155 - 6. Mikas Egeberg Hillerød Skakklub 800 0 2019-03-18
100104459 - 7. Jakob Pelle Ravnholdt Knudsen Nørrebro Skakklub 1000 0 2019-03-18
100803094 - 8. Sara Trier Hillerød Skakklub 822 0 2019-03-18
100104545 - 9. Ferdinand Haug Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202293 1455818 10. Theo Stage-Steffensen BMS Skak 1538 1717 2019-03-18
100104544 - 11. Aske Roland Riisgaard Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104399 1457349 12. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1388 1439 2019-03-18
100104541 - 13. Orlando Bisp Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104342 1462644 14. Daniel Alexander Cort Maleeva Hansen BMS Skak 1303 0 2019-03-18
100104539 - 15. Leonard Samoilenko Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104033 1455990 16. Signe Lystrup Nielsen BMS Skak 988 0 2019-03-18
100104290 1463896 17. Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Tåstrup Skakforening 1491 1262 2019-03-18
100104155 1467310 18. William Pihl Caïssa Gladsaxe 1367 0 2019-03-18
100104236 1458280 19. Robert Gramkow Sveistrup Nørrebro Skakklub 1210 0 2019-03-18
100104568 - 20. Lasse Løvstrand Amager Skakforening 1000 0 2019-03-18
100104423 1469185 21. Elin Wu Nørrebro Skakklub 1113 0 2019-03-18
100104098 1455877 22. Thor Espenhain Sterregaard 827 0 2019-03-18
100104511 1468138 23. Jens-Corneliu Nikolaj Cazacu Hansen Nørrebro Skakklub 1000 0 2019-03-18
100104570 - 24. Johannes Smedegaard Nielsen Amager Skakforening 1000 0 2019-03-18
100202462 1467816 25. Bertram Wester Køge Skakklub 1117 0 2019-03-18
100202386 1462253 26. Knud Jacobsen Faxe Skakklub 1606 1599 2019-03-18
100202398 1464949 27. Mathias Frej Gyring-Nielsen Køge Skakklub 1111 1367 2019-03-18
100202385 1463349 28. Jakob Panek Faxe Skakklub 1253 1364 2019-03-18
101095904 1467794 29. Konrad Volder Køge Skakklub 1067 0 2019-03-18
100202479 1465627 30. Sigurd Lund Faxe Skakklub 1190 0 2019-03-18
101096196 1467808 31. Isak Babi Brintlev Køge Skakklub 883 0 2019-03-18
101096372 - 32. Hella Kronow Dianalund Skakklub 985 0 2019-03-18
100202091 1444808 33. Victor Koch-Müller Præstø Skakklub 1466 1535 2019-03-18
100104547 - 34. Durlav Sharma Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202204 1452975 35. Villiam Vestergaard Præstø Skakklub 1369 1489 2019-03-18
100104542 - 36. Thore Creve-Fræmohs Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202278 1457942 37. Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub 1125 1278 2019-03-18
100104543 - 38. Zosia Marzec Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202498 1467913 39. Emil Karim Khan Præstø Skakklub 1000 0 2019-03-18
100104538 - 40. Daniil Samoilenko Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104139 1452797 41. Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1459 1272 2019-03-18
101096383 1467085 42. Oliver Gabrielsen Skakforeningen ØBRO 1217 0 2019-03-18
100104307 1463225 43. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1339 1420 2019-03-18
100104463 - 44. Fezan Imran Sarwar Skakforeningen ØBRO 1235 0 2019-03-18
100104365 1465619 45. Marcus Holmberg, Amager Skakforening 944 0 2019-03-18
100104490 1468731 46. Neo Gottlieb Nørrebro Skakklub 1000 0 2019-03-18
101095984 1468839 47. Zeeshan Kustagi Skakklubben K41 987 0 2019-03-18
100104549 - 48. Thomas Falk Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104484 - 49. Lai Yuan BMS Skak 971 0 2019-03-18
100104348 1467182 50. Oliver Wu Skak for sjov 1096 0 2019-03-18
100202408 - 51. Mallie Stage-Steffensen BMS Skak 927 0 2019-03-18
101096549 - 52. Asbjørn Vesterkær Slavensky Skak for sjov 1045 0 2019-03-18
100104445 - 53. Bianca Krug Wahlgreen BMS Skak 993 0 2019-03-18
100104540 - 54. Ole Zeuthen Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202329 1457535 55. Rasmus Emil Ryder Tønnesen Køge Skakklub 1569 1672 2019-03-18
100104165 1451375 56. Jakob Brendstrup Hansen Tåstrup Skakforening 1471 1347 2019-03-18
100202338 1458361 57. Nicolai Ryder Tønnesen Køge Skakklub 1431 1629 2019-03-18
100104306 1463217 58. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1163 0 2019-03-18
100202445 12824429 59. Vaidas Meskenas Køge Skakklub 1117 1268 2019-03-18
100104226 1458175 60. Kristian Valsted Tåstrup Skakforening 825 0 2019-03-18
100202387 1462652 61. Vahid Mohammed Jusufi Køge Skakklub 1121 0 2019-03-18
100104518 - 62. Emil Nedergaard Møller Tåstrup Skakforening 1000 0 2019-03-18
100104380 1464647 63. Andreas Lundahl Tåstrup Skakforening 1036 1118 2019-03-18
100104537 - 64. Daniel Schlachter Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100104157 1455907 65. Ingrid Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1254 1389 2019-03-18
100802943 1458272 66. Magni Cederholm Frederikssund Skakklub 1051 0 2019-03-18
100803160 - 67. Noah Hein Bjerre Hillerød Skakklub 1000 0 2019-03-18
100803159 - 68. Jonathan Østlund Hillerød Skakklub 1000 0 2019-03-18
100104575 - 69. Sebastian Hedested Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202277 1457934 70. Marius Vestergaard Præstø Skakklub 807 0 2019-03-18
100104248 1458442 71. William Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 1507 1434 2019-03-18
101096089 1464981 72. Jeppe Hald Falkesgaard BMS Skak 1571 1544 2019-03-18
100104444 - 73. Simon Nam Zettler Amager Skakforening 1000 0 2019-03-18
100104569 - 74. Thor Hoffmann Amager Skakforening 1000 0 2019-03-18
100104298 1463250 75. Valdemar Østergaard-Nielsen Nørrebro Skakklub 970 0 2019-03-18
100104296 - 76. Emil West BMS Skak 1000 0 2019-03-18
100104498 - 77. Oliver Tybring BMS Skak 1000 0 2019-03-18
100104574 - 78. Oscar Veiergang Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100202510 - 79. Rasmus Astrup Køge Skakklub 1000 0 2019-03-18
100202374 1464957 80. Nikolaj Li Køge Skakklub 779 0 2019-03-18
100104499 - 81. Christoffer Tybring BMS Skak 1000 0 2019-03-18
100104375 - 82. Carl Als Schrøder Amager Skakforening 1070 0 2019-03-18
100803162 - 83. Astrid Munk Hillerød Skakklub 1000 0 2019-03-18
100104548 - 84. Simon Tilsted Bundgaard Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
101096419 - 85. Johanna Greisen Skak for sjov 847 0 2019-03-18
100104572 - 86. Anker Müller Skak for sjov 1000 0 2019-03-18
100803171 - 87. Oliver Lehmann Hillerød Skakklub 1200 0 2019-03-18