Arbejder ...

loading

U-DM 2019 - U12  

Vis Gruppe : Parringer
U-DM 2019 - U12 Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Jeppe Hald Falkesgaard
BMS Skak
1826
17
1
11
1
4
1
3
1
2
1
10
1
7
1
714,951904
2Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
1727
13
1
6
1
10
1
7
1
1
0
3
1
4
½
24,11769
3Vedant Kumar Saravana
Skakforeningen ØBRO
1810
22
1
18
1
7
1
1
0
6
1
2
0
11
1
53 - 45,651791
4Philip Uhre Knudsen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1715
9
1
15
1
1
0
11
1
10
½
5
1
2
½
53 - 44,751723
5Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
1493
14
1
10
0
15
1
18
1
8
½
4
0
16
1
5 - 63,851522
6Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
1380
23
1
2
0
9
1
20
1
3
0
16
1
10
½
5 - 63,051445
7Zeeshan Kustagi
BMS Skak
1635
25
1
24
1
3
0
2
0
15
1
8
1
1
0
47 - 114,751613
8Noa Sinding
Syddjurs Skakklub
1230
21
½
16
0
14
1
12
1
5
½
7
0
22
1
47 - 113,151268
9Julius Mygind Møllegaard
Frem Skakklub
1077
4
0
19
1
6
0
17
1
18
1
11
0
15
1
47 - 111,91199
10Albert Mechlenburg Møller
Frem Skakklub
1864
12
1
5
1
2
0
22
1
4
½
1
0
6
½
47 - 115,751812
11Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
1400
19
1
1
0
13
1
4
0
22
1
9
1
3
0
47 - 113,751411
12Bertram Wester
Køge Skakklub
1209
10
0
21
1
20
½
8
0
14
1
18
½
13
½
12 - 144,11182
13Oliver Wu
Nørrebro Skakklub
1087
2
0
23
1
11
0
19
1
16
0
24
1
12
½
12 - 142,751121
14Noah Skælbæk
Læseforeningens Skakklub
1000
5
0
17
½
8
0
24
1
12
0
21
1
18
1
12 - 142,41050
15Asbjørn Vesterkær Slavensky
Skak for sjov
1176
16
1
4
0
5
0
23
1
7
0
19
1
9
0
315 - 162,451201
16John Christopher Højstrup Christensen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1848
15
0
8
1
22
0
21
1
13
1
6
0
5
0
315 - 166,81734
17Vaidas Meskenas
Køge Skakklub
1163
1
0
14
½
21
½
9
0
20
½
 
23
1
17 - 183,91100
18Johannes Frank Jensen
Præstø Skakklub
1289
20
1
3
0
24
1
5
0
9
0
12
½
14
0
17 - 184,41204
19Liv Frølund
Syddjurs Skakklub
971
11
0
9
0
25
1
13
0
 
15
0
24
1
219 - 222,2959
20Nikolaj Li
Køge Skakklub
865
18
0
 
12
½
6
0
17
½
22
0
25
1
219 - 220,85934
21Isak Babi Brintlev
Køge Skakklub
822
8
½
12
0
17
½
16
0
23
1
14
0
 219 - 220,95885
22Mathias Wallin Nielsen
Randers Skakklub
1146
3
0
 
16
1
10
0
11
0
20
1
8
0
219 - 221,451171
23Mille Østoft Gaardland
Randers Skakklub
904
6
0
13
0
 
15
0
21
0
25
1
17
0
123 - 241,65865
24William Grønn Jensen
Køge Skakklub
793 
7
0
18
0
14
0
25
1
13
0
19
0
123 - 240,9799
25Dakshayini Manoghna Potluri
Skakklubben K41
1000
7
0
 
19
0
 
24
0
23
0
20
0
0252,65841

Importeret turnering

Indbydelse
Periode 2019-10-04 .. 2019-10-06
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Arild Rimestad
Dommere

Tilmeldings muligheder til U-DM 2019 - U12

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
U-DM 2019 - U12 25 2019-10-04 2019-10-04
Totalt antal tilmeldte 25
Deltagere i gruppen U-DM 2019 - U12
DSU Fide Navn Klubber Rating (Std.) Elo Tilmeldt
101096089 1464981 1. Jeppe Hald Falkesgaard BMS Skak 1826 1774 2019-10-16
100104399 1457349 2. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1727 1749 2019-10-16
100104462 45059730 3. Vedant Kumar Saravana Skakforeningen ØBRO 1810 1822 2019-10-16
101095943 1467018 4. Philip Uhre Knudsen Silkeborg Skakklub Af 1930 1715 1723 2019-10-16
100104139 1452797 5. Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1493 1502 2019-10-16
100104307 1463225 6. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1380 1497 2019-10-16
101095984 1468839 7. Zeeshan Kustagi BMS Skak 1635 1685 2019-10-16
100602596 1467549 8. Noa Sinding Syddjurs Skakklub 1230 1413 2019-10-16
100302038 1469720 9. Julius Mygind Møllegaard Frem Skakklub 1077 1221 2019-10-16
100301886 1447947 10. Albert Mechlenburg Møller Frem Skakklub 1864 1899 2019-10-16
100104306 1463217 11. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1400 1402 2019-10-16
100202462 1467816 12. Bertram Wester Køge Skakklub 1209 1364 2019-10-16
100104348 1467182 13. Oliver Wu Nørrebro Skakklub 1087 2019-10-16
100302047 - 14. Noah Skælbæk Læseforeningens Skakklub 1000 2019-10-16
101096549 - 15. Asbjørn Vesterkær Slavensky Skak for sjov 1176 2019-10-16
100602575 1453947 16. John Christopher Højstrup Christensen Silkeborg Skakklub Af 1930 1848 1879 2019-10-16
100202445 12824429 17. Vaidas Meskenas Køge Skakklub 1163 1235 2019-10-16
100202278 1457942 18. Johannes Frank Jensen Præstø Skakklub 1289 1377 2019-10-16
100104319 1467735 19. Liv Frølund Syddjurs Skakklub 971 1106 2019-10-16
100202374 1464957 20. Nikolaj Li Køge Skakklub 865 1099 2019-10-16
101096196 1467808 21. Isak Babi Brintlev Køge Skakklub 822 1114 2019-10-16
100602627 1467743 22. Mathias Wallin Nielsen Randers Skakklub 1146 1449 2019-10-16
100602706 1469282 23. Mille Østoft Gaardland Randers Skakklub 904 2019-10-16
101096086 - 24. William Grønn Jensen Køge Skakklub 793 2019-10-16
100104585 - 25. Dakshayini Manoghna Potluri Skakklubben K41 1000 2019-10-16