Arbejder ...

loading

Vejlekredsens Skoleskak EMT  

Vis Gruppe : Parringer
Gruppe C og D Direkte link
#NavnRatingElo1234567PoPl
1Bruno Grzych
500
8
+
2
0
3
0
4
1
5
1
6
1
7
½
3
2Victor Nielsen
500
7
1
1
1
8
+
3
0
4
1
5
1
6
1
62
3Alf Andries
500
6
1
7
1
1
1
2
1
8
+
4
1
5
1
71
4Charlotte Ingemann
500
5
1
6
0
7
1
1
0
2
0
3
0
8
+
35
5Kacper Grzych
500
4
0
8
+
6
1
7
0
1
0
2
0
3
0
26 - 7
6Rebecca Hallenberg
500
3
0
4
1
5
0
8
+
7
0
1
0
2
0
26 - 7
7Maja Nielsen
500
2
0
3
0
4
0
5
1
6
1
8
+
1
½
4
8Oversidder NN
500
1
-
5
-
2
-
6
-
3
-
7
-
4
-
08

Deltagere i gruppe D (5 spillere)

Gruppe E Direkte link
#NavnRatingElo1234567PoPl
1August Hansen
500
2
½
11
1
6
1
7
0
3
1
9
1
5
1
3
2Emil Møller Andersen
500
1
½
4
1
9
1
3
1
7
0
8
1
6
1
2
3Pelle Dæncker Brandt
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
518
4
1
6
1
7
0
2
0
1
0
11
1
9
0
36
4Alfred Heintze
500
3
0
2
0
10
1
12
+
8
0
5
1
7
0
38
5Hjalte Slipsager
500
6
0
8
1
11
0
9
0
12
+
4
0
1
0
210
6Hans Christian Thorsager
500
5
1
3
0
1
0
11
1
10
+
7
0
2
0
37
7Vitus Bondo Medhus
Skakklubben Evans
17941653
8
1
9
1
3
1
1
1
2
1
6
1
4
1
71
8Dzemil Adrovic
500
7
0
5
0
12
+
10
1
4
1
2
0
11
½
5
9Michael Roest
500
10
1
7
0
2
0
5
1
11
1
1
0
3
1
44
10Sana Ahmadi
500
9
0
12
+
4
0
8
0
6
-
  111
11Caleb Tind
500
12
+
1
0
5
1
6
0
9
0
3
0
8
½
9
12Oversidder NN
500
11
-
10
-
8
-
4
-
5
-
  012

Gruppe F og Å Direkte link
#NavnRatingElo123456789PoPl
1Malou Eskildsen
500
10
0
2
0
3
1
4
0
5
0
6
0
7
0
8
0
9
0
19
2Thorsten Rasmussen
500
9
0
1
1
10
1
3
1
4
1
5
0
6
1
7
0
8
0
55
3Luca Nørgaard
500
8
0
9
0
1
0
2
0
10
0
4
0
5
0
6
0
7
0
010
4Isaak Mikkelsen
500
7
1
8
0
9
0
1
1
2
0
3
1
10
1
5
0
6
½
6
5Ludvig Mætzke Tandrup
500
6
1
7
1
8
1
9
0
1
1
2
1
3
1
4
1
10
1
82
6Magnus Andersen
500
5
0
10
1
7
0
8
0
9
0
1
1
2
0
3
1
4
½
7
7Dani Richard
500
4
0
5
0
6
1
10
½
8
1
9
0
1
1
2
1
3
1
4
8Robert Skytte
500
3
1
4
1
5
0
6
1
7
0
10
1
9
0
1
1
2
1
63
9Mathias Tychsen
500
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
10
1
1
1
91
10Andreas Pedersen
500
1
1
6
0
2
0
7
½
3
1
8
0
4
0
9
0
5
0
8

Deltagere i gruppe Å (3 spillere)

Indbydelse
Periode 2019-10-26 .. 2019-10-26
Dansk ratet Nej
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Claus Marcussen
Dommere

Tilmeldings muligheder til Vejlekredsens Skoleskak EMT

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Gruppe C og D 8 2019-10-26 2019-10-26
Gruppe E 12 2019-10-26 2019-10-26
Gruppe F og Å 10 2019-10-26 2019-10-26
Totalt antal tilmeldte 30
Deltagere i gruppen Gruppe C og D
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- 1. Bruno Grzych 500 2019-10-26
- 2. Victor Nielsen 500 2019-10-26
- 3. Alf Andries 500 2019-10-26
- 4. Charlotte Ingemann 500 2019-10-26
- 5. Kacper Grzych 500 2019-10-26
- 6. Rebecca Hallenberg 500 2019-10-26
- 7. Maja Nielsen 500 2019-10-26
- 8. Oversidder NN 500 2019-10-26
Deltagere i gruppen Gruppe E
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- 1. August Hansen 500 2019-10-26
- 2. Emil Møller Andersen 500 2019-10-26
101096171 1468014 3. Pelle Dæncker Brandt Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 518 2019-10-26
- 4. Alfred Heintze 500 2019-10-26
- 5. Hjalte Slipsager 500 2019-10-26
- 6. Hans Christian Thorsager 500 2019-10-26
101095855 1462547 7. Vitus Bondo Medhus Skakklubben Evans 1794 1653 2019-10-26
- 8. Dzemil Adrovic 500 2019-10-26
- 9. Michael Roest 500 2019-10-26
- 10. Sana Ahmadi 500 2019-10-26
- 11. Caleb Tind 500 2019-10-26
- 12. Oversidder NN 500 2019-10-26
Deltagere i gruppen Gruppe F og Å
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- 1. Malou Eskildsen 500 2019-10-26
- 2. Thorsten Rasmussen 500 2019-10-26
- 3. Luca Nørgaard 500 2019-10-26
- 4. Isaak Mikkelsen 500 2019-10-26
- 5. Ludvig Mætzke Tandrup 500 2019-10-26
- 6. Magnus Andersen 500 2019-10-26
- 7. Dani Richard 500 2019-10-26
- 8. Robert Skytte 500 2019-10-26
- 9. Mathias Tychsen 500 2019-10-26
- 10. Andreas Pedersen 500 2019-10-26