loading
Arbejder ...

GoAudit Hurtig(rnd. 1 - 4) 2019

Vis Gruppe : Parringer
GoAudit 2019 Hurtig Direkte link
#NavnRatingElo1234PoPlWeRn
1Jonny Hector
Skakklubben Nordkalotten
25152478
18
 
   01 - 5212515
2Nicolai Vesterbæk Pedersen
Skanderborg Skakklub
24142391
16
 
   01 - 5212414
3Jens Ove Fries Nielsen
Fredericia Skakforening
23832367
35
 
   01 - 5212383
4Carsten Høi
Brønshøj Skakforening
23602317
33
 
   01 - 5212360
5Tobias Valentin Rostgaard
BMS Skak
22312357
28
 
   01 - 5212231
6Viktor Haarmark Nielsen
Skakforeningen ØBRO
21982268
37
 
   01 - 5212198
7Lasse Christensen
Roskilde Skakklub
21282204
24
 
   01 - 520,952128
8Glenn Malmqvist
2121
50
 
   01 - 5202121
9Esmat Susanne Guindy
Viborg Skakklub
20892102
42
 
   01 - 5212089
10Casper Yukun Liu
BMS Skak
20662171
36
 
   01 - 520,952066
11Rune Andersen
Bornholms Skakklub
20202122
27
 
   01 - 520,92020
12Paulius Meskenas
Køge Skakklub
19672003
48
 
   01 - 5211967
13Jeppe Hald Falkesgaard
BMS Skak
19571972
45
 
   01 - 5211957
14Marie Frank-Nielsen
Amager Skakforening
19431989
41
 
   01 - 520,91943
15Per Oehlerich
Nordre Skakklub
19311928
44
 
   01 - 520,951931
16Hannibal Valeur Jaques
Nørrebro Skakklub
18371736
2
 
   01 - 5201837
17Nienke van den Brink
Caïssa Gladsaxe
18011851
49
 
   01 - 5211801
18Lukas Iskos
BMS Skak
17721743
1
 
   01 - 5201772
19Bjørn Olsen
Frederiksberg Skakforening
17421856
40
 
   01 - 520,751742
20Karamtej Singh
Amager Skakforening
17341908
30
 
   01 - 520,651734
21Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
17281749
51
 
   01 - 5211728
22Bruno Gehrig
Hillerød Skakklub
16971546
25
 
   01 - 520,551697
23Vedant Kumar Saravana
Skakforeningen ØBRO
16961841
47
 
   01 - 520,951696
24Martin Mosgaard Knudsen
Roskilde Skakklub
16901649
7
 
   01 - 520,051690
25Henrik Damgaard Hansen
Skakklubben Seksløberen
16771769
22
 
   01 - 520,451677
26Daniel Andersen
Frederikssund Skakklub
16741793
46
 
   01 - 520,91674
27Dmitrii Ivashkin
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
16721630
11
 
   01 - 520,11672
28Jørgen Kamp Nielsen
Amager Skakforening
16681705
5
 
   01 - 5201668
29Mark Kirkebække
Tåstrup Skakforening
16631848
38
 
   01 - 520,61663
30Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
16401551
20
 
   01 - 520,351640
31Daniel Tuk Hartsø Jarlskov
Nørrebro Skakklub
16311778
32
 
   01 - 520,51631
32Christian Skibsted Petersen
Amager Skakforening
16251768
31
 
   01 - 520,51625
33Zeeshan Kustagi
BMS Skak
16131685
4
 
   01 - 5201613
34Sven Løntoft
Amager Skakforening
16131792
43
 
   01 - 520,751613
35Troels Barington
Valby Skakklub
15971731
3
 
   01 - 5201597
36Hans Haagen Larsen
Amager Skakforening
15971647
10
 
   01 - 520,051597
37Michael Leerberg Madsen
Amager Skakforening
15791658
6
 
   01 - 5201579
38Jens Gade
Amager Skakforening
15741494
29
 
   01 - 520,41574
39Torben Winther Jensen
Hillerød Skakklub
15711701
52
 
   01 - 5211571
40Benjamin Jensen
Tåstrup Skakforening
15701542
19
 
   01 - 520,251570
41Orla Eilegaard Jørgensen
Amager Skakforening
15431575
14
 
   01 - 520,11543
42Richard Nielsen
Amager Skakforening
14341619
9
 
   01 - 5201434
43Anton Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
14201402
34
 
   01 - 520,251420
44Erik Elmer Rasmussen
Amager Skakforening
13761554
15
 
   01 - 520,051376
45John Michael Svensson
Amager Skakforening
13601557
13
 
   01 - 5201360
46Mattias Skærved
Fredericia Skakforening
13071447
26
 
   01 - 520,11307
47Laurits Bønsvig Wehding
Amager Skakforening
12821492
23
 
   01 - 520,051282
48Jens-Corneliu Nikolaj Cazacu Hansen
Nørrebro Skakklub
12521580
12
 
   01 - 5201252
49Michael Kim Dupont
Amager Skakforening
12201522
17
 
   01 - 5201220
50Oleg Dudnyk
Skakforeningen ØBRO
12081621
8
 
   01 - 5201208
51Theis Borg
Amager Skakforening
1000
21
 
   01 - 5201000
52Javier Marchena Hurtado
Skakforeningen ØBRO
10002356
39
 
   01 - 5201000
Indbydelse
Periode 2019-11-08 .. 2019-11-10
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer Ole Pedersen
Dommere
GoAudit 2019 Hurtig:  Ole Pedersen

Tilmeldings muligheder til GoAudit Hurtig(rnd. 1 - 4) 2019

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
GoAudit 2019 Hurtig 52 2019-11-08 2019-11-08
Totalt antal tilmeldte 52
Deltagere i gruppen GoAudit 2019 Hurtig
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100800594 1700090 1. Jonny Hector Skakklubben Nordkalotten 2515 2478 2019-11-17
100701367 1402340 2. Nicolai Vesterbæk Pedersen Skanderborg Skakklub 2414 2391 2019-11-17
100700286 1400142 3. Jens Ove Fries Nielsen Fredericia Skakforening 2383 2367 2019-11-17
100101540 1400100 4. Carsten Høi Brønshøj Skakforening 2360 2317 2019-11-17
100301633 1408801 5. Tobias Valentin Rostgaard BMS Skak 2231 2357 2019-11-17
100103864 1444492 6. Viktor Haarmark Nielsen Skakforeningen ØBRO 2198 2268 2019-11-17
100800854 1402056 7. Lasse Christensen Roskilde Skakklub 2128 2204 2019-11-17
- 8. Glenn Malmqvist 2121 2019-11-17
100600613 1401637 9. Esmat Susanne Guindy Viborg Skakklub 2089 2102 2019-11-17
100104150 1454153 10. Casper Yukun Liu BMS Skak 2066 2171 2019-11-17
100801207 1405683 11. Rune Andersen Bornholms Skakklub 2020 2122 2019-11-17
100202444 12809969 12. Paulius Meskenas Køge Skakklub 1967 2003 2019-11-17
101096089 1464981 13. Jeppe Hald Falkesgaard BMS Skak 1957 1972 2019-11-17
100301109 1409344 14. Marie Frank-Nielsen Amager Skakforening 1943 1989 2019-11-17
100600351 1408410 15. Per Oehlerich Nordre Skakklub 1931 1928 2019-11-17
100104090 1454188 16. Hannibal Valeur Jaques Nørrebro Skakklub 1837 1736 2019-11-17
100104149 1452568 17. Nienke van den Brink Caïssa Gladsaxe 1801 1851 2019-11-17
101095257 1461613 18. Lukas Iskos BMS Skak 1772 1743 2019-11-17
101095747 1462482 19. Bjørn Olsen Frederiksberg Skakforening 1742 1856 2019-11-17
100104109 1447920 20. Karamtej Singh Amager Skakforening 1734 1908 2019-11-17
100104399 1457349 21. Noah Krug Wahlgreen BMS Skak 1728 1749 2019-11-17
101096917 1470337 22. Bruno Gehrig Hillerød Skakklub 1697 1546 2019-11-17
100104462 45059730 23. Vedant Kumar Saravana Skakforeningen ØBRO 1696 1841 2019-11-17
103109911 1436937 24. Martin Mosgaard Knudsen Roskilde Skakklub 1690 1649 2019-11-17
100800635 1409735 25. Henrik Damgaard Hansen Skakklubben Seksløberen 1677 1769 2019-11-17
100802146 1402714 26. Daniel Andersen Frederikssund Skakklub 1674 1793 2019-11-17
101096417 1465473 27. Dmitrii Ivashkin Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1672 1630 2019-11-17
100103155 1413279 28. Jørgen Kamp Nielsen Amager Skakforening 1668 1705 2019-11-17
100103576 1414917 29. Mark Kirkebække Tåstrup Skakforening 1663 1848 2019-11-17
100104139 1452797 30. Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs Amager Skakforening 1640 1551 2019-11-17
100104290 1463896 31. Daniel Tuk Hartsø Jarlskov Nørrebro Skakklub 1631 1778 2019-11-17
100103973 1442597 32. Christian Skibsted Petersen Amager Skakforening 1625 1768 2019-11-17
101095984 1468839 33. Zeeshan Kustagi BMS Skak 1613 1685 2019-11-17
100700567 1441523 34. Sven Løntoft Amager Skakforening 1613 1792 2019-11-17
100103389 1446762 35. Troels Barington Valby Skakklub 1597 1731 2019-11-17
100800414 1409557 36. Hans Haagen Larsen Amager Skakforening 1597 1647 2019-11-17
100104047 1447637 37. Michael Leerberg Madsen Amager Skakforening 1579 1658 2019-11-17
100100104 1416111 38. Jens Gade Amager Skakforening 1574 1494 2019-11-17
100803123 1515942 39. Torben Winther Jensen Hillerød Skakklub 1571 1701 2019-11-17
100104401 1445405 40. Benjamin Jensen Tåstrup Skakforening 1570 1542 2019-11-17
100101086 1413368 41. Orla Eilegaard Jørgensen Amager Skakforening 1543 1575 2019-11-17
100104489 1467379 42. Richard Nielsen Amager Skakforening 1434 1619 2019-11-17
100104306 1463217 43. Anton Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1420 1402 2019-11-17
100104198 1452819 44. Erik Elmer Rasmussen Amager Skakforening 1376 1554 2019-11-17
100102228 1417231 45. John Michael Svensson Amager Skakforening 1360 1557 2019-11-17
101095461 1461958 46. Mattias Skærved Fredericia Skakforening 1307 1447 2019-11-17
100104307 1463225 47. Laurits Bønsvig Wehding Amager Skakforening 1282 1492 2019-11-17
100104511 1468138 48. Jens-Corneliu Nikolaj Cazacu Hansen Nørrebro Skakklub 1252 1580 2019-11-17
103107624 1438913 49. Michael Kim Dupont Amager Skakforening 1220 1522 2019-11-17
101096416 1465465 50. Oleg Dudnyk Skakforeningen ØBRO 1208 1621 2019-11-17
100104685 - 51. Theis Borg Amager Skakforening 1000 2019-11-17
100104662 2271583 52. Javier Marchena Hurtado Skakforeningen ØBRO 1000 2356 2019-11-17