loading
Arbejder ...

Helsingør Junior Klubmesterskab 2020

Vis Gruppe : ParringerPGN
Gruppe 1 Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Jack Emil Ahm
Helsingør Skakklub
1000
8
1
2
0
3
0
4
1
5
0
6
1
7
1
443,71014
2Cornelius Lundh
Helsingør Skakklub
1045
7
1
1
1
8
1
3
1
4
1
5
 
6
1
614,151144
3Albert Sylvest
Helsingør Skakklub
1274
6
1
7
 
1
1
2
0
8
1
4
1
5
1
526,051227
4Hugo Løvenstjerne
Helsingør Skakklub
885
5
0
6
1
7
1
1
0
2
0
3
0
8
1
352,55912
5Noah Jepsen
Helsingør Skakklub
893
4
1
8
1
6
1
7
 
1
1
2
 
3
0
432,6977
6Oskar Vinter
Helsingør Skakklub
978
3
0
4
0
5
0
8
1
7
0
1
0
2
0
173,5828
7Noah Bang-Jørgensen
Helsingør Skakklub
1000
2
0
3
 
4
0
5
 
6
1
8
1
1
0
263,7899
8Hr. Oversidder
Ingen klub
800
1
0
5
0
2
0
6
0
3
0
7
0
4
0
080800

Gruppe 2 Direkte link
#NavnRating1234567PoPlWeRn
1Eigil Lindgren
Helsingør Skakklub
1000
8
1
2
½
3
0
4
1
5
1
6
0
7
½
433,951002
2Elliott Crillesen
Helsingør Skakklub
1000
7
0
1
½
8
½
3
 
4
1
5
0
6
0
273,95883
3Julian Riget Von Buchard
Helsingør Skakklub
1000
6
0
7
1
1
1
2
 
8
 
4
1
5
1
423,951002
4Solbjørn Gaardbo
Helsingør Skakklub
1000
5
½
6
0
7
0
1
0
2
0
3
0
8
0
½83,95793
5Samuel Meyer Petersen
Helsingør Skakklub
1000
4
½
8
0
6
0
7
1
1
0
2
1
3
0
53,95913
6Nikolaj Venx Sørensen
Helsingør Skakklub
1000
3
1
4
1
5
1
8
1
7
1
1
1
2
1
713,951207
7Oskar Simonsen
Helsingør Skakklub
1000
2
1
3
0
4
1
5
0
6
0
8
0
1
½
63,95913
8Wilbert Grankvist
Helsingør Skakklub
500
1
0
5
1
2
½
6
0
3
 
7
1
4
1
40,3794
Indbydelse
Periode 2020-10-20 .. 2020-12-15
Dansk ratet Ja
Elo ratet Nej
Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Turnerings komite
Hoveddommer René Fabricius Weichel
Dommere
Gruppe 1:  René Fabricius Weichel , René Fabricius Weichel
Gruppe 2:  René Fabricius Weichel

Tilmeldings muligheder til Helsingør Junior Klubmesterskab 2020

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Gruppe 1 8 2020-10-20 2020-10-20
Gruppe 2 8 2020-10-20 2020-10-20
- 1 2020-10-20 2020-10-20
Totalt antal tilmeldte 17
Deltagere i gruppen Gruppe 1
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100803199 - 1. Jack Emil Ahm Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803079 - 2. Cornelius Lundh Helsingør Skakklub 1045 2020-10-19
101095748 1466402 3. Albert Sylvest Helsingør Skakklub 1274 2020-10-19
100803046 - 4. Hugo Løvenstjerne Helsingør Skakklub 885 2020-10-19
100803010 - 5. Noah Jepsen Helsingør Skakklub 893 2020-10-19
100803134 - 6. Oskar Vinter Helsingør Skakklub 978 2020-10-19
100803152 - 7. Noah Bang-Jørgensen Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
- 8. Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2020-10-19
Deltagere i gruppen Gruppe 2
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
100803246 - 1. Eigil Lindgren Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803231 - 2. Elliott Crillesen Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803243 - 3. Julian Riget Von Buchard Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803247 - 4. Solbjørn Gaardbo Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803242 - 5. Samuel Meyer Petersen Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803244 - 6. Nikolaj Venx Sørensen Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803227 - 7. Oskar Simonsen Helsingør Skakklub 1000 2020-10-19
100803254 - 8. Wilbert Grankvist Helsingør Skakklub 500 2020-11-24
Deltagere i gruppen -
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Elo Tilmeldt
- Hr. Oversidder Ingen klub 800 1000 2020-10-19