loading
Arbejder ...

ny SB-2023

Vis Gruppe : ParringerPGN
Grouuupz 1 Direkte link
#NavnRating1234567PoPl
1Jan Schleicher Christensen
Nordre Skakklub
2201       01 - 62
2Poul Erik Nielsen
Nordre Skakklub
2206       01 - 62
3Nina Høiberg
Nordre Skakklub
2186       01 - 62
4Jens Abildlund
Nordre Skakklub
2153       01 - 62
5Per Holst
Nordre Skakklub
2012       01 - 62
6Allan Holst
Viborg Skakklub
2270       01 - 62
7Claus Rossen
Viborg Skakklub
2139       01 - 62
8Esmat Susanne Guindy
Fredericia Skakforening
2090       01 - 62
9John Hansen
Viby Skakklub
2080       01 - 62
10Michael Øe
2141       01 - 62
11Leif Møller
Skakklubben af 1968
2077       01 - 62
12Arne Christiansen
Randers Skakklub
1999       01 - 62
13Jacob Woge Nielsen
2086       01 - 62
14Peer Ole Pedersen
Nordre Skakklub
2027       01 - 62
15Jan Rewitz
Nordre Skakklub
2009       01 - 62
16Martin Koch Clausen
Nordre Skakklub
1939       01 - 62
17Klaus Mosegaard
Nordre Skakklub
1944       01 - 62
18Jakob Bang Pedersen
Silkeborg Skakklub Af 1930
2084       01 - 62
19Torben Bødskov Andersen
Silkeborg Skakklub Af 1930
2078       01 - 62
20Peter Haarup
Silkeborg Skakklub Af 1930
2030       01 - 62
21Peter Matzen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1807       01 - 62
22Rasmus Lundberg Nielsen
1950       01 - 62
23Dennis Hemdorff
Nordre Skakklub
2031       01 - 62
24Benjamin Hedevang
Nordre Skakklub
2027       01 - 62
25Noa Sinding
Syddjurs Skakklub
1716       01 - 62
26Pelle Bank
Skakklubben af 1968
2382       01 - 62
27Lars Hansen
Skakklubben af 1968
2139       01 - 62
28Joen Lesner
Skakklubben af 1968
1817       01 - 62
29Frederik Dahl Schütt
Skakklubben af 1968
1200       01 - 62
30Peter Jørgen Dam Mikkelsen
Skørping Skakklub
2118       01 - 62
31Niels Chr. Davidsen
Skørping Skakklub
1937       01 - 62
32Brian Sørensen
Skørping Skakklub
1687       01 - 62
33Niels Jørgen Jakobsen
Silkeborg Skakklub Af 1930
1556       01 - 62
34Filip Martin Kierulf Hou Holm
Nordre Skakklub
1857       01 - 62
35Per Oehlerich
Nordre Skakklub
1854       01 - 62
36Sune Huus
Nordre Skakklub
1639       01 - 62
37Jonas Nielsen
Nordre Skakklub
1837       01 - 62
38Lars Christensen
Nordre Skakklub
1658       01 - 62
39Claus Vangsgård
Vejlby-Risskov Skakklub
1863       01 - 62
40Ulrik Thomassen
Nordre Skakklub
1881       01 - 62
41Jesper Billeskov Jansen
Skakklubben af 1968
1731       01 - 62
42Martin Matthiesen
Skakklubben af 1968
2338       01 - 62
43Noah Paludan
Skakklubben af 1968
1706       01 - 62
44Christian Sejersen
Skakklubben af 1968
1681       01 - 62
45Metteline Ibsen
Skakklubben af 1968
1208       01 - 62
46Lars Garne Rasmussen
Åbyhøj Skakklub
1864       01 - 62
47Christian Munk
Åbyhøj Skakklub
1685       01 - 62
48Benny Weibel
Åbyhøj Skakklub
1654       01 - 62
49Erik Mouridsen
Åbyhøj Skakklub
1651       01 - 62
50Jonas Sørensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1225       01 - 62
51David Girsvaldas
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1758       01 - 62
52Adam Vergara
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1541       01 - 62
53Anders Fogh Strøm
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1500       01 - 62
54Jesper Lund Christensen
Lyn & Hurtig prøvemedlemmer
1500       01 - 62
55Brian Kristensen
Viby Skakklub
1552       01 - 62
56Hans Jørgen Mikkelsen
Vejlby-Risskov Skakklub
1347       01 - 62
57Bjarne Lysgaard-Egeberg
Viby Skakklub
1601       01 - 62
58Noah Baad Schmidt
Skakklubben af 1968
1300       01 - 62
59Carsten Leed
Vejlby-Risskov Skakklub
1299       01 - 62
60Ken Holm
Nordre Skakklub
1270       01 - 62
61Jonas Bangsgaard
Vejlby-Risskov Skakklub
1552       01 - 62
62Aage Dalstrup Olsen
Randers Skakklub
1957       01 - 62
ny SB-2023
Periode 2023-05-05 .. 2023-05-05 Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Dansk ratet Nej Fide ratet Nej
Turnerings komite
Hoveddommer
Dommere

Tilmeldings muligheder til ny SB-2023

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Grouuupz 1 62 2023-05-05 2023-05-05
Totalt antal tilmeldte 62
Deltagere i gruppen Grouuupz 1
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Fide rating Tilmeldt
100600689 1400916 1. Jan Schleicher Christensen Nordre Skakklub 2201 2201 2023-05-13
100600350 1400800 2. Poul Erik Nielsen Nordre Skakklub 2206 2206 2023-05-13
100600339 1400720 3. Nina Høiberg Nordre Skakklub 2186 2186 2023-05-13
100600312 1403001 4. Jens Abildlund Nordre Skakklub 2153 2153 2023-05-13
100600338 1405411 5. Per Holst Nordre Skakklub 2012 2012 2023-05-13
100600693 1400347 6. Allan Holst Viborg Skakklub 2270 2270 2023-05-13
100300084 1403222 7. Claus Rossen Viborg Skakklub 2139 2139 2023-05-13
100600613 1401637 8. Esmat Susanne Guindy Fredericia Skakforening 2090 2090 2023-05-13
101096805 1469827 9. John Hansen Viby Skakklub 2080 2080 2023-05-13
100600886 1412574 10. Michael Øe 2141 2141 2023-05-13
100601378 1409905 11. Leif Møller Skakklubben af 1968 2077 2077 2023-05-13
100600856 1402013 12. Arne Christiansen Randers Skakklub 1999 1999 2023-05-13
100100739 1402900 13. Jacob Woge Nielsen 2086 2086 2023-05-13
100600354 1411373 14. Peer Ole Pedersen Nordre Skakklub 2027 2027 2023-05-13
100600358 1413635 15. Jan Rewitz Nordre Skakklub 2009 2009 2023-05-13
100600326 1404261 16. Martin Koch Clausen Nordre Skakklub 1939 1939 2023-05-13
100100736 1441710 17. Klaus Mosegaard Nordre Skakklub 1944 1944 2023-05-13
100700580 1402730 18. Jakob Bang Pedersen Silkeborg Skakklub Af 1930 2084 2084 2023-05-13
100900241 1406086 19. Torben Bødskov Andersen Silkeborg Skakklub Af 1930 2078 2078 2023-05-13
100600387 1406930 20. Peter Haarup Silkeborg Skakklub Af 1930 2030 2030 2023-05-13
100400090 1419013 21. Peter Matzen Silkeborg Skakklub Af 1930 1807 1807 2023-05-13
100600584 1411160 22. Rasmus Lundberg Nielsen 1950 1950 2023-05-13
100600930 1409506 23. Dennis Hemdorff Nordre Skakklub 2031 2031 2023-05-13
100602151 1420437 24. Benjamin Hedevang Nordre Skakklub 2027 2027 2023-05-13
100602596 1467549 25. Noa Sinding Syddjurs Skakklub 1716 1716 2023-05-13
100600595 1402889 26. Pelle Bank Skakklubben af 1968 2382 2382 2023-05-13
100600616 1402528 27. Lars Hansen Skakklubben af 1968 2139 2139 2023-05-13
100901136 1444379 28. Joen Lesner Skakklubben af 1968 1817 1817 2023-05-13
101097483 1478400 29. Frederik Dahl Schütt Skakklubben af 1968 1200 1200 2023-05-13
100700185 1439847 30. Peter Jørgen Dam Mikkelsen Skørping Skakklub 2118 2118 2023-05-13
100700450 1405969 31. Niels Chr. Davidsen Skørping Skakklub 1937 1937 2023-05-13
103110205 1475207 32. Brian Sørensen Skørping Skakklub 1687 1687 2023-05-13
100800702 1450450 33. Niels Jørgen Jakobsen Silkeborg Skakklub Af 1930 1556 1556 2023-05-13
100602410 1444824 34. Filip Martin Kierulf Hou Holm Nordre Skakklub 1857 1857 2023-05-13
100600351 1408410 35. Per Oehlerich Nordre Skakklub 1854 1854 2023-05-13
100602353 1438310 36. Sune Huus Nordre Skakklub 1639 1639 2023-05-13
100901460 1430971 37. Jonas Nielsen Nordre Skakklub 1837 1837 2023-05-13
100800291 1424840 38. Lars Christensen Nordre Skakklub 1658 1658 2023-05-13
100600267 1417320 39. Claus Vangsgård Vejlby-Risskov Skakklub 1863 1863 2023-05-13
100600368 1446053 40. Ulrik Thomassen Nordre Skakklub 1881 1881 2023-05-13
100401019 1421093 41. Jesper Billeskov Jansen Skakklubben af 1968 1731 1731 2023-05-13
100400392 1404067 42. Martin Matthiesen Skakklubben af 1968 2338 2338 2023-05-13
100602805 1474987 43. Noah Paludan Skakklubben af 1968 1706 1706 2023-05-13
100901619 1441060 44. Christian Sejersen Skakklubben af 1968 1681 1681 2023-05-13
100401540 1474952 45. Metteline Ibsen Skakklubben af 1968 1208 1208 2023-05-13
100600463 1406434 46. Lars Garne Rasmussen Åbyhøj Skakklub 1864 1864 2023-05-13
100600461 1421875 47. Christian Munk Åbyhøj Skakklub 1685 1685 2023-05-13
100600355 1422928 48. Benny Weibel Åbyhøj Skakklub 1654 1654 2023-05-13
100600460 1436384 49. Erik Mouridsen Åbyhøj Skakklub 1651 1651 2023-05-13
101097291 - 50. Jonas Sørensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1225 1225 2023-05-13
101097636 12801844 51. David Girsvaldas Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1758 1758 2023-05-13
101097206 - 52. Adam Vergara Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1541 1541 2023-05-13
101097637 - 53. Anders Fogh Strøm Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1500 1500 2023-05-13
101097638 - 54. Jesper Lund Christensen Lyn & Hurtig prøvemedlemmer 1500 1500 2023-05-13
100601098 1421492 55. Brian Kristensen Viby Skakklub 1552 1552 2023-05-13
100600537 1421760 56. Hans Jørgen Mikkelsen Vejlby-Risskov Skakklub 1347 1347 2023-05-13
100600649 1401998 57. Bjarne Lysgaard-Egeberg Viby Skakklub 1601 1601 2023-05-13
100602909 - 58. Noah Baad Schmidt Skakklubben af 1968 1300 1300 2023-05-13
100602651 1465910 59. Carsten Leed Vejlby-Risskov Skakklub 1299 1299 2023-05-13
100602467 1463764 60. Ken Holm Nordre Skakklub 1270 1270 2023-05-13
100901805 1466097 61. Jonas Bangsgaard Vejlby-Risskov Skakklub 1552 1552 2023-05-13
100600983 1405802 62. Aage Dalstrup Olsen Randers Skakklub 1957 1957 2023-05-13