loading
Arbejder ...

Partisamling

Partier i turneringen 2. KØGE WEEKEND EMT 2021

Hvid:
Sort:
Event:
Resultat:
Runde:

Træk:
Mestergruppe Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1GM Jonas Buhl Bjerre
Skanderborg Skakklub
25532557
12
7
4
6
2
41 - 34,125534,112556
2IM Filip Boe Olsen
Skanderborg Skakklub
24192398
13
9
5
7
1
35 - 93,324163,092397
3IM Thorbjørn Bromann
Brønshøj Skakforening
23892392
14
8
7
10
6
35 - 93,623773,552387
4FM Viktor Haarmark Nielsen
Skakforeningen ØBRO
23052293
15
11
1
9
16
35 - 9323052,762298
5FM Mikkel Manosri Jacobsen
BMS Skak
23022286
16
10
2
11
12
41 - 33,1523192,932307
6FM Jens Albert Ramsdal
Skakklubben af 1968
22712267
17
12
18
1
3
10 - 142,6522682,702263
7IM Jacob Sylvan
Skakklubben Nordkalotten
22602297
18
1
3
2
11
41 - 32,1523142,362313
8FM Nicolai Kvist Brondt
Skanderborg Skakklub
22592270
19
3
11
16
15
35 - 93,1522563,022270
9Henrik Dahl Pedersen
Køge Skakklub
22142241
20
2
22
4
10
10 - 142,7522092,822235
10Peter Thorsbro
Furesø Skakklub
21772195
21
5
17
3
9
42,422012,422217
11Nicolai Kistrup
Caïssa Gladsaxe
21712220
22
4
8
5
7
35 - 92,221872,422232
12Christian Altenburg Eriksson
Caïssa Gladsaxe
21442142
1
6
14
20
5
10 - 141,921561,862155
13FM Mogens Moe
Sjælsø Skakklub
21382154
2
20
19
21
18
121 - 222,821022,822118
14WFM Ellen Fredericia Nilssen
Køge Skakklub
21192121
3
17
12
18
22
10 - 142,521192,502121
15Casper Yukun Liu
BMS Skak
21052127
4
22
21
19
8
215 - 162,620932,512107
16Adesh Easwaralingam
Fredericia Skakforening
20952150
5
19
20
8
4
215 - 161,9520962,222141
17WFM Ellen Kakulidis
Skakforeningen ØBRO
20922103
6
14
10
22
20
10 - 142,420942,342106
18Svend Steenstrup
Nordsjællands Skakklub
20622009
7
21
6
14
13
121 - 221,9520431,472000
19Paul Brøndal
Nordsjællands Skakklub
20212057
8
16
13
15
21
17 - 201,920131,912049
20Paulius Meskenas
Køge Skakklub
20172062
9
13
16
12
17
17 - 201,720131,852048
21Finn Holmsø
Præstø Skakklub
19542029
10
18
15
13
19
17 - 201,5519531,972020
22Jeppe Hald Falkesgaard
Brønshøj Skakforening
19321986
11
15
9
17
14
17 - 201,219411,371991

Basisgruppe 1 Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1Martin Leth
Roskilde Skakklub
19061929
6
0
2
0
3
½
4
0
5
½
162,818522,701895
2Mikkel Vinh Løftgaard
Læseforeningens Skakklub
18881938
5
1
1
1
6
1
3
½
4
½
412,619422,761988
3Noah Krug Wahlgreen
BMS Skak
18711844
4
1
5
½
1
½
2
½
6
½
332,518861,981885
4Niels Jacob Wilquin
Hvidovre Skakklub
18711929
3
0
6
0
5
0
1
1
2
½
52,518412,701881
5Henrik Smidt-Nielsen
Køge Skakklub
18561945
2
0
3
½
4
1
6
0
1
½
242,3518462,821929
6Phillip Nielsen
Skive Skakklub
18431852
1
1
4
1
2
0
5
1
3
½
22,2518882,041910

Basisgruppe 2 Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1Christian Ringsmose
Læseforeningens Skakklub
17921838
6
1
2
1
3
½
4
0
5
0
33,0517763,091826
2Daniel Petersen
Sorø Skakklub
17701747
5
1
1
0
6
0
3
½
4
½
24 - 62,8517452,341740
3Kristian Gade Burgaard
Læseforeningens Skakklub
17381732
4
1
5
0
1
½
2
½
6
0
24 - 62,617202,221723
4Daniel Tuk Hartsø Jarlskov
BMS Skak
17101746
3
0
6
1
5
1
1
1
2
½
12,3517492,331793
5Morten Hansen Hald
Køge Skakklub
16931782
2
0
3
1
4
0
6
-
1
1
24 - 61,6517042,091780
6Oscar Veiergang
Skak for sjov
16531753
1
0
4
0
2
1
5
+
3
1
321,4516701,931756

Basisgruppe 3 Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1Alf Andries
Frem Skakklub
16481677
6
1
2
1
3
1
4
1
5
½
13,3516872,681710
2Noah Skælbæk
Læseforeningens Skakklub
16291557
5
1
1
0
6
1
3
1
4
0
32 - 33,216231,881562
3Mattias Skærved
Fredericia Skakforening
15871532
4
0
5
1
1
0
2
0
6
0
162,915021,711518
4Karl-Emil Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
15361572
3
1
6
0
5
1
1
0
2
1
32 - 32,515591,991612
5Ingrid Elmer Nielsen-Refs
Amager Skakforening
14501538
2
0
3
0
4
0
6
1
1
½
51,8514341,741488
6Villads Majvang Sandmann
Læseforeningens Skakklub
1352
1
0
4
1
2
0
5
0
3
1
241,15139001000

Basisgruppe 4 Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1August Jalving
Skak for sjov
12341355
6
1
2
1
3
1
4
½
5
1
12,813421,921398
2Pavan Venkatraman
Skakforeningen ØBRO
12221222
5
0
1
0
6
1
3
0
4
0
162,711461,201214
3Anna Sofie Li
Køge Skakklub
12101313
4
0
5
1
1
0
2
1
6
0
23 - 42,611831,691285
4Kathrine Lindegaard Bruntse
Læseforeningens Skakklub
1202
3
1
6
½
5
1
1
½
2
1
422,55128801000
5Caroline Lindegaard Bruntse
Læseforeningens Skakklub
1180
2
1
3
0
4
0
6
½
1
0
52,35114201000
6Leia Andries
Frem Skakklub
11341220
1
0
4
½
2
0
5
½
3
1
23 - 4211341,191212

basisgruppe 5 Direkte link
#NavnRatingElo12345PoPlWeRnEoEn
1Anker Müller
Skak for sjov
11251392
6
½
2
1
3
1
10
1
5
½
41 - 23,0511681,631407
2Frida Bjerregaard Hagen
Skak for sjov
1106
7
½
1
0
8
1
11
1
6
½
34 - 63,1110201000
3Nikolaj Li
Køge Skakklub
10901169
8
1
5
0
1
0
9
1
7
1
34 - 62,910950,221160
4Lasse Dahl Skjoldborg
Køge Skakklub
10731201
9
1
11
0
10
0
7
0
12
+
28 - 102,79960,641188
5Peter Emil Dinic Holmsø
Præstø Skakklub
1072
10
1
3
1
11
1
6
½
1
½
41 - 22,9112601000
6Kasper Erbou Andersen
Køge Skakklub
1038
1
½
7
1
9
1
5
½
2
½
32,4109201000
7Max August Møller Andersen
Køge Skakklub
1000
2
½
6
0
12
+
4
1
3
0
71,699501000
8Albert yubo Liu
Prøvemedlemmer
1000
3
0
10
0
2
0
12
+
9
0
1111,988701000
9Ludvig Skælbæk
Læseforeningens Skakklub
956
4
0
12
+
6
0
3
0
8
1
28 - 101,592601000
10Erling Hoff Petersen
Sorø Skakklub
9101097
5
0
8
1
4
1
1
0
11
1
34 - 61,710050,511117
11Emma Nielsen
Skive Skakklub
902
12
+
4
1
5
0
2
0
10
0
28 - 101,388401000
12Hr. Oversidder
Ingen klub
8001000
11
-
9
-
7
-
8
-
4
-
012080001000