loading
Arbejder ...

Helsingør Junior Klubmesterskab 2022

Vis Gruppe : ParringerPGN
Gruppe 1 Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Andreas Bruun Grøn
Helsingør Skakklub
1316
2
1
3
 
   11 - 31,21316
2Albert Sylvest
Helsingør Skakklub
1263
1
0
8
 
   04 - 61,251207
3Marcus Lu-Nielsen
Helsingør Skakklub
1210
4
1
1
 
   11 - 311210
4Julian Riget Von Buchard
Helsingør Skakklub
1104
3
0
6
 
   04 - 60,951061
5Noah Jepsen
Helsingør Skakklub
1017
6
1
7
 
   11 - 30,751028
6Bjørn Gundelach
Helsingør Skakklub
1036
5
0
4
 
   04 - 60,95991
7Cornelius Lundh
Helsingør Skakklub
1194
8
 
5
 
   07 - 80,751160
8Hugo Løvenstjerne
Helsingør Skakklub
987
7
 
2
 
   07 - 80,15978

Gruppe 2 Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Nor Dyg Sperling
Helsingør Skakklub
1000
2
½
7
0
10
 
  ½61,55937
2Vilfred Johansen
Helsingør Skakklub
1000
1
½
9
0
6
 
  ½71,65931
3Adam Faaborg Legarth Kubert
Helsingør Skakklub
1014
4
1
5
0
9
 
  131,7977
4Viggo Sadó Sørensen
Helsingør Skakklub
1000
3
0
10
0
8
 
  0101,7899
5Frederik Bagger
Helsingør Skakklub
1000
6
1
3
1
7
 
  211,51023
6Dhruv Pradman
Helsingør Skakklub
1000
5
0
8
 
2
 
  08 - 91940
7Camilla Wu Ekdahl
Helsingør Skakklub
1000
8
1
1
1
5
 
  221,651016
8Philip Duch
Helsingør Skakklub
895
7
0
6
 
4
 
  08 - 90,7853
9Jack Emil Ahm
Helsingør Skakklub
885
10
 
2
1
3
 
  140,65906
10Samuel Meyer Petersen
Helsingør Skakklub
952
9
 
4
1
1
 
  150,85961

Gruppe 3 Direkte link
#NavnRating12345PoPlWeRn
1Albert Rasmussen
Helsingør Skakklub
1000
2
1
3
½
6
 
  21,651000
2Alva Faaborg Legarth Kubert
Helsingør Skakklub
899
1
0
10
0
5
 
  081,65800
3Eigil Sidenius Bestle
Helsingør Skakklub
1000
4
1
1
½
10
 
  11,951000
4Benjamin Dupont
Helsingør Skakklub
1000
3
0
5
½
8
 
  ½5 - 61,5940
5Louis Vigsø Nyholt
Helsingør Skakklub
1000
6
0
4
½
2
 
  ½5 - 61,65931
6Siri Castella Andersen
Helsingør Skakklub
1000
5
1
7
½
1
 
  31,51000
7Hjalte Vigsø Nyholt
Helsingør Skakklub
1000
8
 
6
½
9
 
  ½71971
8Martin Argirov
Helsingør Skakklub
1000
7
 
9
 
4
 
  0100,5971
9Nina Pradman
Helsingør Skakklub
1000
10
 
8
 
7
 
  090,5971
10Elliott Ulf Bjørkvig
Helsingør Skakklub
500
9
 
2
1
3
 
  140,1554
Helsingør Junior Klubmesterskab 2022
Periode 2022-11-07 .. 2022-12-13 Kørestols adgang Der er kørestols adgang
Dansk ratet Ja Fide ratet Nej
Turnerings komite
Hoveddommer René Fabricius Weichel
Dommere
Gruppe 1:  René Fabricius Weichel

Tilmeldings muligheder til Helsingør Junior Klubmesterskab 2022

Tilmelding foretages muligvis på turneringens egen hjemmeside

Oversigt over tilmeldinger
Gruppe Deltagere Startdato Tilmeldingsfrist
Gruppe 1 8 2022-11-07 2022-11-07
Gruppe 2 10 2022-11-07 2022-11-07
Gruppe 3 10 2022-11-07 2022-11-07
Totalt antal tilmeldte 28
Deltagere i gruppen Gruppe 1
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Fide rating Tilmeldt
100803276 - 1. Andreas Bruun Grøn Helsingør Skakklub 1316 0 2022-11-22
101095748 1466402 2. Albert Sylvest Helsingør Skakklub 1263 0 2022-11-22
100803277 1476998 3. Marcus Lu-Nielsen Helsingør Skakklub 1210 1495 2022-11-22
100803243 - 4. Julian Riget Von Buchard Helsingør Skakklub 1104 0 2022-11-22
100803010 - 5. Noah Jepsen Helsingør Skakklub 1017 0 2022-11-22
100803273 - 6. Bjørn Gundelach Helsingør Skakklub 1036 0 2022-11-22
100803079 1474219 7. Cornelius Lundh Helsingør Skakklub 1194 1168 2022-11-22
100803046 - 8. Hugo Løvenstjerne Helsingør Skakklub 987 0 2022-11-22
Deltagere i gruppen Gruppe 2
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Fide rating Tilmeldt
100803352 - 1. Nor Dyg Sperling Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803327 - 2. Vilfred Johansen Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803323 - 3. Adam Faaborg Legarth Kubert Helsingør Skakklub 1014 0 2022-11-22
100803361 - 4. Viggo Sadó Sørensen Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803320 - 5. Frederik Bagger Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803356 - 6. Dhruv Pradman Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803353 - 7. Camilla Wu Ekdahl Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803266 - 8. Philip Duch Helsingør Skakklub 895 0 2022-11-22
100803199 - 9. Jack Emil Ahm Helsingør Skakklub 885 0 2022-11-22
100803242 - 10. Samuel Meyer Petersen Helsingør Skakklub 952 0 2022-11-22
Deltagere i gruppen Gruppe 3
DSU Fide Navn Klubber Rating (Hurtig) Fide rating Tilmeldt
100803363 - 1. Albert Rasmussen Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803324 - 2. Alva Faaborg Legarth Kubert Helsingør Skakklub 899 0 2022-11-22
100803370 - 3. Eigil Sidenius Bestle Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803317 - 4. Benjamin Dupont Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803372 - 5. Louis Vigsø Nyholt Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803350 - 6. Siri Castella Andersen Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803371 - 7. Hjalte Vigsø Nyholt Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803362 - 8. Martin Argirov Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803357 - 9. Nina Pradman Helsingør Skakklub 1000 0 2022-11-22
100803346 - 10. Elliott Ulf Bjørkvig Helsingør Skakklub 500 2022-11-22